Portal randkowy dla gejów – jak zostać mistrzem gej randek?

Poruszanie się po świecie gej randki może być trudne, a czasem nawet trudniejsze, jeśli chcesz znaleźć swoją drogę w świecie randek gejowskich. To, w jaki sposób poznajemy potencjalnych partnerów i umawiamy się z innymi gejami zmieniło się tak bardzo, że aż trudno w to uwierzyć. 

Jeszcze jakiś czas temu trudno było wyobrazić sobie to, że portal gejowski będzie najlepszym miejscem do spotkania drugiej połówki, a gej czat będzie ulubioną formą pisania z facetami. Chcesz umówić się z seksownym gejem? Nie ma problemu – wystarczy parę kliknięć na czacie! Nie wiesz do końca, jaki jest Twój typ? Przeglądaj profile osób LGBT i sprawdź, którzy podobają Ci się najbardziej! Wszystko w zasięgu Twojej ręki. Szok, co nie?

Jeśli więc jesteś tu nowy albo też chcesz odświeżyć swoją wiedzą na temat takie jak portal dla geji, randki i wszystko z tym związane, to przychodzimy Ci z pomocą i przestawiamy nasze najlepsze porady i wskazówki ekspertów, dzięki którym portale randkowe nie będą już tylko mistyczną krainą, a randki w Twojej okolicy staną się bardziej realne, niż kiedykolwiek. 

Prawie 60 procent par homoseksualnych spotyka się za pośrednictwem stron randkowych typu gej portal. To o 20 procent więcej niż w przypadku par heteroseksualnych. Jest to dodatkowe wyzwanie dla gejów, którzy spotykają ludzi w prawdziwym życiu, ponieważ nie można po prostu wiedzieć, czy ktoś jest gejem, bez pytania lub flirtowania i czekania, czy zostanie odrzucony. Znalezienie kogoś chętnego na seks randkę, czy też poznanie nowych przyjaciół stało się jeszcze prostsze, a aplikacje randkowe znacznie ułatwiają znajdowanie partnerów, ponieważ od początku wiesz, że szukasz tego samego co druga osoba.

Wybierz odpowiedni gay portal, a nie tylko najpopularniejszy

Wiele aplikacji randkowych do tej pory dodawało już sposoby wyszukiwania dla osób tej samej płci.

Na przykład bardzo częstą rzeczą na Tinderze jest to, że para podaje się jako dziewczyna, aby pomóc im znaleźć kogoś na trójkąt. Ale to nie pomoże Ci znaleźć dopasowania. Szukaj aplikacji, które zostały zaprojektowane przede wszystkim z myślą o Twoich potrzebach. A Twoją jedyną opcją nie jest Grindr. Chcesz wiedzieć, która aplikacja randkowa pozwoli Ci na najszybsze umówienie się na seks spotkanie? Czytaj dalej!

⬇️ SPRAWDŹ PORTAL NR 1 W NASZYM ZESTAWIENIU ⬇️

Prowadź ciekawe rozmowy na gay czat

Każdy zaczynający swoją przygodę z randkami online wie, że może to być naprawdę stresujące przeżycie i niekiedy nie wiemy do końca, jak się zachowywać w tej czy innej sytuacji. Tu na pomoc przychodzą nam różne funkcje portali dla gejów – jak na przykład gey czat – czyli czat gejowski, na którym możesz pisać z wieloma facetami i nabrać wprawy w pisaniu z nimi.

Gay randki mogą być stresujące, ale musisz wyluzować

Ok, wiemy już, że chcesz nawiązać kontakt z seksownym i napalonym facetem. Od czego masz zacząć? Najlepiej jest zastanowić się nad tym, czego szukasz – poważnego związku, a być może niezobowiązującego spotkania? W zależności od tego możesz wybrać jeden lub drugi portal randkowy. Zaletą niektórych z nich jest imponująca liczba użytkowników, inne natomiast mogą pochwalić się dodatkowymi i wyjątkowymi funkcjami. Na co zwrócić uwagę wybierając portale randkowe?

Nie daj się zwieść stereotypom – uważnie przeglądaj ogłoszenia gay

W społeczności gejowskiej istnieje wiele stereotypów dotyczących zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Tego rodzaju deskryptory mogą naprawdę zaszkodzić Twojej zdolności do znalezienia kogoś, kto będzie dla Ciebie odpowiedni.

Umawiasz się tylko z kobietami? Czy musisz umawiać się tylko z kobietami? Nie musisz umawiać się z nikim według żadnego stereotypu. Umów się na randkę z kim jesteś zainteresowany i idź na randkę z otwartym umysłem.  Bądź otwarty na spotkanie z właściwą osobą, niezależnie od etykiety!

Nie musisz się zmieniać – portal dla gejów to tylko zabawa

W społecznościach gejowskich istnieją inne stereotypy, które mogą wpływać na zdolność randkowania. Te inne stereotypy zwykle pochodzą ze społeczności zewnętrznych i czasami mogą przedostać się do społeczności gejowskiej, prowadząc do ich internalizacji. Na przykład chodzi o to, że geje są ekstrawaganccy,  i kochają piękne rzeczy.

To wszystko są absurdalne stereotypy, ponieważ każda osoba jest osobą z własną osobowością i zainteresowaniami, niezależnie od swojej seksualności. I radzimy sobie z tymi stereotypami na różne sposoby. Często będziemy aktywnie sprzeciwiać się stereotypowi, o którym wiemy, że dotyczy nas.

Ale powinieneś objąć każdy aspekt siebie, niezależnie od tego, czy boisz się stereotypów, czy nie. Po prostu ciesz się tym, co lubisz i bądź tym, kim jesteś. Nie próbuj ukrywać przed randką żadnej części tego, kim jesteś.

Nie porównuj się

Ta rada jest szczególnie ważna dla gejów, ponieważ geje są często odzwierciedlani w mediach jako niesamowicie sprawny mężczyzna z ośmiopakowymi mięśniami brzucha i dosłownie promiennym uśmiechem.

Ale prawda jest taka, że ​​bardzo niewielu mężczyzn, gejów czy nie, wygląda w ten sposób. I to dobrze, bo nie każdy facet i tak tego chce. Może nosisz trochę więcej wagi, niż chcesz, albo twoja broda nie jest tak perfekcyjnie uczesana jak aktora z TV.  Te rzeczy, o które się czepiasz, ktoś inny cię zobaczy i pokocha.

Basen randkowy dla homoseksualistów może mieć wzburzone wody i może być trochę płytki. Ale musisz pływać, aby znaleźć odpowiednie dopasowanie. Nie możesz stać nieruchomo i odmówić zanurzenia się, nawet jeśli wejście na całość jest przerażające.

Twój właściwy mecz nadejdzie, jeśli zanurkujesz wystarczająco głęboko! Pamiętaj, aby słuchać własnego serca, najlepszą radą na temat randek gejowskich jest podążanie za swoim instynktem, aby zrobić to najlepiej dla siebie, ponieważ pod koniec dnia jesteś ekspertem od własnego życia miłosnego.