Jak stworzyć dobry profil randkowy? Porady dla facetów

Dobry opis na profil randkowy. Jest on jedną z najtrudniejszych rzeczy dla każdego początkującego randkowicza. Nieodpowiedni opis na portalu randkowy może być przyczyną niepowodzenia w świecie portali randkowych. Skąd masz wiedzieć, czym jest dobry profil randkowy?

Aby Ci pomóc, zebraliśmy kilka najlepszych przykładów profili randkowych online dla mężczyzn i połączyliśmy je z szybkimi wskazówkami, co czyni je świetnymi. 

Gdy przygotowujesz swój profil, użyj tych przykładów jako inspirację i pamiętaj o tych wskazówkach. Pomogą Ci one napisać profil, który przyciągnie czyjąś uwagę i uwzględnij szczegóły, które uczynią Cię wyjątkowym.

Wskazówka #1: Szczegóły, szczegóły i jeszcze raz szczegóły

Jeśli chcesz pomóc komuś poczuć, kim jesteś, naprawdę liczą się te drobne rzeczy. Ze wszystkich naszych wskazówek, moim numerem jeden jest dodanie szczegółów do Twojego profilu. Możesz powiedzieć, że uwielbiasz gotować, możesz podzielić się z innymi swoim daniem lub porozmawiać o przepisie, z którym eksperymentujesz. Jedna z nich sprawia, że brzmisz jak wszyscy inni, druga, że się wyróżniasz. To właśnie te szczegóły sprawiają, że Twój profil ożywa.

Wskazówka # 2: Nie bój się romansów

Twój profil randkowy jest jedną z pierwszych okazji, aby pokazać urok, więc jeśli jesteś typem faceta, który lubi otwierać drzwi lub przynieść kobiecie kwiaty nie bój się o tym powiedzieć.

Może wydawać się nieco tandetne powiedzieć, że szukasz kogoś, z kim możesz oglądać burze, ale to powie kobietom, że jesteś poważny i nie boisz się swoich uczuć. Kobiety wybierające serwis randkowy w celu znalezienia partnera na stałe to docenią.

Wskazówka # 3: Powiedz co i dlaczego

Nie mów tylko, co kochasz, powiedz, dlaczego to kochasz. Łatwo jest powiedzieć, że uwielbiasz wędrówki lub przebywanie na świeżym powietrzu, ale powiedzenie ludziom, dlaczego uwielbiasz przebywać na świeżym powietrzu, pomaga im lepiej Cię poznać i sprawia, że Twój opis jest bardziej przekonujący.

Wskazówka # 4: Ośmiel się być kimś innym

Przy tak wielu ludziach, chcesz wyróżnić się z tłumu, więc nie bój się pokazać, co w Tobie jest „dziwne” lub inne. Masz dziwny śmiech? Dziwnie się śmiejesz na strasznych filmach? Jesteś otwarty i konkretny? Powiedz o tym ludziom! Nawet jeśli to zniechęci niektórych ludzi, zachęci tę właściwą osobę.

Wskazówka # 5: Trzymaj się z dala od negatywów

Randki pomagają nam dowiedzieć się, co robimy, a czego nie chcemy, co jest wspaniałe, ale nie skupiaj się na tym, czego nie chcesz w swoim profilu randkowym. Może Twój ostatni związek uświadomił Ci, że nie szukasz kogoś, kto wychodzi każdej nocy, ale jeśli mówisz, że nie szukasz dziewczyny na imprezę, to brzmisz negatywnie. Zamiast tego, powiedz, że szukasz kogoś, kto nie ma nic przeciwko zostaniu w piątek wieczorem w domu.

Wskazówka # 6: Spraw, by chciały więcej

Profile randkowe służą prawie jak CV – chodziło o to, aby zarysować wszystko o sobie. Teraz rzeczy się zmieniły i nie trzeba dużo mówić, aby przyciągnąć właściwą osobę. Tak naprawdę, to lepiej, jeśli tego nie zrobisz. Twój profil jest podglądem tego, kim jesteś, a nie całym obrazem. Daj ludziom powód, aby przekazali Ci, że chcą dowiedzieć się więcej.

Wskazówka # 7: Użyj cytatu z profilu randkowego

Jeśli masz ulubiony cytat lub tekst piosenki, dodaj go. Cytaty mogą być świetnym sposobem na przedstawienie swojej osobowości i pokazanie ludziom, w co wierzysz, bez konieczności wyjaśniania tego wszystkiego samemu. Wciąż nie wiesz, co powiedzieć? Sprawdź listę ponad 100 cytatów z profilu randkowego online.

Wskazówka # 8: Powiedz czego szukasz

Czy to portal na randki jednorazowe, czy być może chodzi Ci bardziej o poszukiwanie miłości?Chcesz poważnego związku czy kogoś, kto chce się trochę zabawić? Jeśli umieścisz to, czego szukasz w swoim profilu, przyciągniesz więcej osób, które szukają tego samego i wyeliminujesz osoby, które naprawdę nie są tym, czego chcesz.

Wskazówka # 9: Jeśli masz dzieci, wspomnij o tym

Jednym z plusów randkowania online jest to, że można uważać, by nie wyszło to zbyt wcześnie. Zawsze znajdzie się kilka osób, które nie są zainteresowane dziećmi, ale zdecydowana większość randkowiczów nie ma nic przeciwko. W rzeczywistości, ludzie, którzy wspominają o dzieciach na swoim profilu lub w pierwszej wiadomości uzyskują więcej odpowiedzi i uwagi od innych.

Wskazówka # 10: Listy są Twoimi przyjaciółmi

Jeśli nie jesteś najlepszym pisarzem na świecie, spróbuj wymienić hobby, fakty o sobie lub swoje ulubione rzeczy. Listy są skutecznym i szybkim sposobem na poznanie osobowości. I nie zapomnij dodać tych szczegółów, aby Twoja osobowość się wyróżniała.

Wskazówka # 11: Bądź kimś więcej niż jedną rzeczą

Jeśli kochasz swoją pracę, to na pewno powinieneś o niej rozmawiać, ale upewnij się, że nie jest to WSZYSTKO, o czym mówisz. To samo dotyczy Twoich hobby i nawet Twoich dzieci czy rodziny. Jesteś kimś więcej niż jednym, jest wiele rzeczy, które wpływają na to, kim jesteś. Więc upewnij się, że Twój profil to odzwierciedla!

Wskazówka #12: Bądź otwarty

Niektóre z najlepszych profili randkowych, które widziałam są to profile, gdzie osoba się otwiera. Może chodzi o ich psa lub dzieci, może jest to ich praca lub ulubiona drużyna sportowa – gdy ktoś nie może się powstrzymać od pasji do czegoś, co naprawdę pokazuje kim są. Postaw się tam i nie obawiaj się, że staniesz się prawdziwy.