Jak zagadać do dziewczyny – 5 sprawdzonych sposobów

Jesteś nowy w randkowej grze? Boisz się wyjść ze swojej strefy komfortu? To nic złego. Potrzeba odwagi i dużo cierpliwości, aby nauczyć się dobrze grać w tę grę, ale kiedy już to opanujesz, żadna dziewczyna Ci się nie oprze. Jeśli chcesz wiedzieć jak zagadać do dziewczyny, żeby ta nie tylko odpisała na Twoją wiadomość, ale też chciała się z Tobą umówić – czytaj dalej.

Jak zagadać do dziewczyny – podstawy

Zrobienie pierwszego kroku wymaga solidnego przygotowania taktycznego – sama pewność siebie nie wystarczy, ale cała sztuka polega na tym, aby zrobić to dobrze już przy pierwszym podejściu! Nie jest jednak tak, że wszystko musi pójść idealnie. Oczywiście, mam na myśli, że Ty możesz się starać i nie popełnić żadnego błędu, ale ona nawet wtedy może nie być pod wrażeniem. Prawda jest jednak taka, że nie możesz strzelić gafy.

W ogólnym rozumieniu tzw. wykonanie pierwszego ruchu może polegać na zainicjowaniu pocałunku lub prawdziwej sesji całowania się z języczkiem, ale nam tym razem chodzi o ten wcześniejszy etap – jak dać dziewczynie znać, że Ci się podoba i chcesz ją lepiej poznać lub znacie się już od jakiegoś czasu, ale nie masz pojęcia, jak się do niej zbliżyć albo chcesz zaprosić ją na randkę, ale nie wiesz, jak to zrobić.

⬇️ SPRAWDŹ PORTAL NR 1 W NASZYM ZESTAWIENIU ⬇️

Jeśli chcesz zagadać do nieznajomej dziewczyny, warto jest zacząć od zastanowienia się na temat tego, jakie mogą być Wasze wspólne zainteresowania oraz nad tym, jak sprawić dobre wrażenie już na początku. W większości sytuacji możesz zastosować przygotowane przez nas teksty na podryw. Mamy też szczerą nadzieję, że dzięki nim zrozumiesz trochę lepiej to, jak zagadać do dziewczyny aby ta chciała się z Tobą umówić na spotkanie w realu.

Jak zagadać do dziewczyny? Musisz nauczyć się widzieć znaki

Znaki są najlepszą wskazówką, która podpowie Ci, czy powinieneś wykonać ruch. Są naprawdę ważne. Znaki mogą przejawiać się poprzez mowę ciała, sposób interakcji, kontakt wzrokowy i inne gesty. 

Na przykład, jeśli spodoba Ci się jakaś dziewczyna w barze, będziesz wiedział, czy jest Tobą zainteresowana, jeśli nawiąże z Tobą znaczący kontakt wzrokowy. Da Ci w ten sposób sygnał, że możesz do niej podejść i zacząć z nią rozmawiać. Podobnie jest podczas rozmowy – jeśli głaszcze Cię po ramieniu, śmieje się z Twoich żartów, wiesz, że możesz zrobić kolejny krok, ponieważ jest to pewny znak, że jest Tobą zainteresowana.

Większość facetów stresuje się na pierwszych spotkaniach. Pamiętaj, że już na początku nowych znajomości warto jest przyglądać się znakom i reakcjom – dzięki temu będziesz robił postęp w poznaniu nowej kobiety, a co za tym idzie – szybciej uda Wam się zrozumieć to, czy jesteście sobie pisani, czy jednak należy dalej szukać kogoś na portalu randkowym.

Emanuj pozytywnymi emocjami

Mam na myśli to, że musisz przestać ciągle myśleć o tym, „jak mam to zrobić?” i „co, jeśli?”. Po prostu trzymaj się swojej pierwszej myśli i nie filozofuj. Jeśli pomyślisz, żeby po prostu podejść do dziewczyny, którą lubisz i powiedzieć jej o tym, co czujesz, zrób to. Improwizuj najlepiej, jak potrafisz – w większości przypadków to zadziała, ponieważ emanujesz pewnością siebie, która z zasady jest atrakcyjna!

Zapytaj o jej zainteresowania, o czym marzy – każda kobieta lubi być wypytywana o tego typu rzeczy, a gdy szczerze jej wysłuchasz i będzie Wam miło w swoim towarzystwie to kolejne spotkanie nie sprawi większych trudności – jesteśmy co do tego pewni.

Jak zagadać do dziewczyny? Bądź zabawny

Możesz podejść do dziewczyny i powiedzieć coś, co ją rozśmieszy, aby przyciągnąć jej uwagę, ponieważ dziewczyny kochają mężczyzn, którzy są dowcipni. W rzeczywistości jest to jeden z najlepszych sposobów na wykonanie ruchu. Jeśli powalisz ją dowcipem, automatycznie będzie chciała spędzać z Tobą czas, ponieważ ją rozśmieszasz i poprawiasz jej humor. To naprawdę takie proste.

Zagadaj do wspólnych znajomych

Jeśli znasz jej przyjaciółkę/i, to może spróbuj najpierw podejść do nich, nawiązać z nimi rozmowę i dowiedzieć się czegoś na temat dziewczyny, która Ci się podoba, jeśli oczywiście będą chętne do pomocy. Pomoże to uniknąć niezręczności, która może się pojawić podczas pierwszej rozmowy z nią, a także wzmocni, bardzo potrzebną i przydatną, pewność siebie!

Szczery komplement zawsze Ci pomoże

Tak, uwielbia słyszeć, że jest piękna, doceni, jeśli postawisz jej drinka, ale to, czego większość mężczyzn nie robi, to komplementowanie jej umysłu. Nawiąż z nią dość ciekawą rozmowę. Może dotyczyć życia, upodobań i wszechświata, ale wybierz jeden temat i posłuchaj, jaki jest jej punkt widzenia. Jeśli będzie to miało według Ciebie sens, zdecydowanie powiedz jej komplement, ponieważ na to zasługuje.

Wykonanie pierwszego ruchu nie będzie trudne, jeśli zastosujesz się do powyższych punktów. Pamiętaj tylko, że to nic złego, jeśli powie „nie”. Odrzucenie jest nieodłączną częścią tego procesu, więc musisz podejść do niego pozytywnie. Jak zawsze – wszystko sprowadza się do obopólnej zgody i ogólnego szacunku wobec kobiet. Poza tym próbuj dalej, aż dojdziesz do perfekcji – trening czyni mistrza!

Choć możesz się zastanawiać jak ma wyglądać pierwszy tekst wypowiedziany do nowo poznanej kobiety może, to przede wszystkim musisz pamiętać o pewności siebie. Rozpoczęcie rozmowy na portalu randkowym to przede wszystkim dobra zabawa. Pamiętaj że zawsze możesz testować różnego typu teksty na różnych kobietach, aż w końcu odnajdziesz magiczny tekst, który pozwoli Ci na umówienie się z laską Twoich marzeń.