Idealna randka – o czym nie możesz zapomnieć?

Pierwsza randka może być stresująca. Zaczynając od tego, że musimy się zastanowić o czym rozmawiać na pierwszej randce, nie możemy się dać “zjeść” swoim wewnętrznym bojaźniom i stresom, musimy dobrze wyglądać i odpowiednio się zachowywać…i co jeszcze?

Otóż przedstawiamy Wam listę 4 rzeczy, o których nie możesz zapomnieć. Taka mała ściąga dla każdego, kto udaje się na swoje pierwsze spotkanie!

Sprawdź swój telefon

Twój portfel nie jest jedyną rzeczą w kieszeni, której powinieneś być świadomy. Twój telefon, Twoja jedyna prawdziwa miłość, Twój cyfrowy gadżet do rozszerzania mózgu, jest również ważną częścią Twojej randki, a raczej jego brak. Zanim wyjdziesz na randkę, ustaw tryb samolotowy.

Jeśli idziesz do kina (lub na sztukę teatralną z klasą), to i tak byś to zrobił. Jeśli obawiasz się, że przegapisz coś ważnego, zadzwoń lub napisz wcześniej do rodziców, lub kumpli i daj im znać o swojej nieobecności. Posiadanie nieinwazyjnego telefonu pozwoli Ci na to, co najlepsze z obu światów – podczas gdy nie będzie brzęczał i dzwonił, a także nie będzie wdawał się w Twoją zalotną rozmowę (lub inne parujące rzeczy), nadal będzie gotowy na Twoje zawołanie i zadzwonienie, jeśli będziesz potrzebował skorzystać z Google w innych pobliskich restauracjach sushi, które są otwarte we wtorki lub zadzwonić po taksówkę, gdy będziesz zbyt pijany, by odprowadzić ją do domu (A kiedy już to przeczytasz, znajdź zaufaną firmę taksówkarską i umieść jej numer w swoim telefonie lub pobierz aplikację taksówkarską).

Podsumowując, ustawienie trybu samolotowego jest ważne, ponieważ kontroluje wiadomości od Twoich przyjaciół, znajomych i aplikacje. Randka jest czasem dla Waszej dwójki i tak powinno zostać.

Sprawdź swój laptop

Po telefonie jest jeszcze jeden gadżet, o którym należy pamiętać, aby sprawdzić przed wyjściem na zewnątrz. Twój komputer może być równie ważny w nocy. Załóżmy, że randka poszła dobrze. Zapłaciłeś za wszystko, a Twój telefon był wyciszony, gdy rozmawialiście ze sobą. Zgodziła się pójść do Ciebie. Świetnie Ci idzie, ale Twój komputer może być wielką potencjalną pułapką. Komputer to nie tylko narzędzie do korzystania z pakietu Microsoft Office i Netflix, ale także ważne źródło informacji o Tobie. Co może zwiększyć jej wiedzę na Twój temat – lub może to oznaczać pośpieszny koniec randki.

Sprawdź swoją łazienkę

Twój komputer nie jest jedyną rzeczą, o której powinieneś pamiętać, aby wyczyścić przed wyjściem. To może być najmniejszy i najmniej ekscytujący pokój w Twoim domu, ale na litość boską, posprzątaj łazienkę przed wyjściem.

Nawet jeśli w tym tygodniu przychodzi kolej na Twojego współlokatora, a on jest zbyt zajęty swoimi egzaminami. Nawet jeśli nie sądzisz, że jest szansa, że się zgodzi pójść do Ciebie. Jeśli przyjdzie to z pewnością skorzysta z toalety (jest przecież tylko człowiekiem) i ten przerażający bałagan w mgnieniu oka może wszystko skończyć.

Rozrób sodę z wodą i dokładnie wyczyścić zlew. Kup środek do czyszczenia toalet i przeprowadź metamorfozę na swoim porcelanowym tronie. A kiedy już usuniesz z drogi to, co najważniejsze, nie zapomnij umyć lustra, dopóki nie będzie lśniło. Następnie upewnij się, że nie ma nic zbyt obrzydliwego w łazienkowym koszu na śmieci i nie ma żadnych spleśniałych ręczników leżących na podłodze. Jeśli skorzysta z Twojej łazienki, powinna wyjść, czując zmartwienie, że skorzystała z najczystszej toalety w historii, a nie przerażona bałaganem, który powoli się nawarstwia.

Sprawdź siebie

Czyste lustro przyda Ci się, gdy dwukrotnie sprawdzasz najważniejszy aspekt wszystkiego: swoje „ja”. Oczywiście, prawdopodobnie nie musiałeś pamiętać o noszeniu czystych, stylowych, odpowiednich na każdą okazję ubrań, prysznicu, goleniu (lub przycinaniu, w zależności od wyglądu), szczotkowaniu zębów, przycinaniu paznokci, czyszczeniu okularów lub wyrzucaniu mięty, lub odświeżeniu oddechu.

Oczywiście będziesz się starał wyglądać jak najlepiej. Ale może warto spojrzeć na siebie w inny sposób: w swoje lustro mentalne. Jaki jest Twój sposób myślenia? Jeśli wyjdziesz na spotkanie z nią, wyglądając jak książę z bajki, ale z głową w chmurach, wszystko może się skończyć szybciej niż możesz powiedzieć, „Chcę Cię zabrać na magiczną przejażdżkę latającym dywanem”.

Powinieneś utrzymać swoje oczekiwania na wysokim poziomie, ale da się to kontrolować. Nie oczekuj, że na pewno będzie chciała zostać na noc, ale nie zdziw się, jeśli będzie chciała być gorąca i ciężka. Nie oczekuj, że druga randka będzie gwarantowana, ale też nie spędzaj całego wieczoru, starając się zbytnio, by jej zaimponować.

Jeśli okaże się, że idzie dobrze w sposób organiczny i czujesz, że ona czuje to samo, zaproś ją pod koniec randki. Kiedy ona mówi, słuchaj, trzymaj się z dala od intensywnych, niszczących nastrój tematów, takich jak polityka i religia, i nie spieprz wieczornej pogawędki ciągłymi odniesieniami do Twojego szefa, Twojej byłej, Twoich rodziców lub Twoich bliskich przyjaciółek. Randka dotyczy Was. Powinieneś być trzeźwym, zrelaksowanym i hojnym słuchaczem. Nie zapomnij uśmiechać się od czasu do czasu.