Randki online: 5 porad randkowych dla mężczyzn

Randkowanie może być przerażające dla facetów, szczególnie jeśli mają oni praktycznie zerowe doświadczenie w tej dziedzinie sportu, a portale randkowe dla singli dopiero okrywają i nie wiedzą do końca, o co w tym chodzi. Jeśli jesteś singlem i chcesz się umówić na randkę lub znaleźć kogoś, z kim można się umówić na piwo – spróbuj zarejestrować się na darmowym portalu randkowym.

Serwisów randkowych jest wiele, a więc skąd wiedzieć, który wybrać? Które strony randkowe pomogą Ci w odnalezieniu bratniej duszy i dzięki którym pokonasz samotność? Już mówimy.

Portali randkowych w Polsce jest wiele i często są one świetnym rozwiązaniem dla wszystkich tych, którzy cenią sobie swój czas. W końcu zamiast przesiadywania godzinami na nudnych randkach w barze możesz pisać z laskami w zaciszu własnego domu.

Chcesz znaleźć drugą połówkę? Nie musi być to niewykonalnym zadaniem. Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci stać się mistrzem randek online.

Bądź widoczny – nie możesz ukrywać się ze swoim statusem przez całe życie

Może się to wydawać oczywiste, ale faceci zapominają, że panie nie będą wiedziały, czy są oni dostępni, dopóki nie potwierdzą tego w mediach społecznościowych lub na bezpłatnych portalach randkowych. Jeśli szukasz miłości (albo przelotnego romansu) musisz o tym powiedzieć światu!

To powiedziawszy, sprawdź najpopularniejsze portale randkowe i poświęć trochę czasu na zarejestrowanie konta. Wrzuć swoje najlepsze zdjęcie i powiedz kilka słów o sobie – być może to początek bliskich relacji.

Randki mogą być ekscytującą sprawą i możesz mieć przed nimi lekki stres, jednak przyzwyczaisz się do tego. Bierz pod uwagę to, jak zabawne może być to doświadczenie i wyluzuj – Twoje randki będą czymś, co będziesz mógł opowiadać znajomym.

Nie zapomnij o prawdziwym życiu

Darmowe randki online to obecnie najwygodniejsza forma zawierania znajomości i poznawania potencjalnych partnerów. Jest to znacznie wydajniejszy od tradycyjnych randek sposób na zawieranie znajomości – w łatwy sposób znajdziesz osoby o podobnych do Twoich zainteresowaniach. Dodatkowym plusem jest to, iż możesz szukać potencjalnych partnerów na randki online w zaciszu swego domu – poznawaj samotnych ludzi nie wychodząc z domu!

To powiedziawszy, prawdziwy świat istnieje w dalszym ciągu i być może los ma dla Ciebie niespodziankę i, kto wie, może spotkasz idealną kobietę w spożywczaku nieopodal? A może ta jedyna czeka na Ciebie na siłowni? Nie ma co czekasz – wykup abonament i zacznij przeglądać oferty matrymonialne.

Po prostu bądź sobą

Nie wysilaj się i nie wymyślaj coraz to lepszych tekstów na podryw, na portalu dla samotnych wiele jest facetów, którzy mają odgórnie wymyślone teksty i wiadomości, które rozsyłają do wielu kobiet w celu ich poderwania i wiesz co? To nigdy nie jest dobre rozwiązanie.

Na koniec dnia i tak będziesz musiał polegać na swoim naturalnym poczuciu humoru, gdyż nie da się udawać w nieskończone. Jeśli laska nie jest pod wrażeniem Twoich dowcipów, może po prostu do Ciebie nie pasuje?

Swoją interakcję traktuj tak, jakbyś rozmawiał z kumplem, którego od lat nie widziałeś. Zdasz sobie sprawę z tego, iż czerpiesz przyjemność z rozmowy i interakcji. Pamiętaj o podstawach komunikacji, czyli utrzymywanie kontaktu wzrokowego, zadawanie pytań i wysłuchiwanie drugiej osoby, itd. Wiele osób samotnych chcą przede wszystkim na randce dobrze się bawić i poznać kogoś, z kim będą mogły miło spędzić czas.

Brak komplikowania sprawy jest najlepszym wyjściem

Umówienie się na randki na całkowicie darmowych serwisach internetowych otwiera całkiem nowy świat możliwości, jednak nie powinieneś podchodzić do tego zbyt zachłannie. Chcesz zachować pewien poziom pewności siebie i swobodny stosunek podczas rozmowy z kobietami. Jeśli chcesz wykonać pierwszy ruch – zrób to, jednak nie bądź zbyt agresywny, gdyż może to zniechęcić potencjalną partnerkę. 

Jeśli dziewczyna zgodzi się z tobą spotkać, to świetnie. Nie oczekuj jednak zbyt wiele, ponieważ wciąż znajdujecie się w fazie poznawania się. Rozkoszuj się tym doświadczeniem, a dowiesz się kilku rzeczy o związkach i ludziach. Rozmawiajcie, a uda Ci się dowiedzieć, jakie cechy ona ceni w swoich partnerach, czego nie znosi i czego oczekuje. 

Spotkaj się tam, gdzie czujesz się swobodnie

W filmach typowym miejscem pierwszej randki są często eleganckie restauracje i puby, jednak nie zawsze to dobry wybór na randkę w prawdziwym życiu. Miejsca te mogą być zbyt głośne, aby prowadzić właściwe rozmowy lub zbyt drogie, aby czuć się komfortowo. Nie próbuj zaimponować swojej przyszłej partnerce rezerwując stolik w najdroższej restauracji, jeśli Cię na to nie stać. Zamiast tego wybierz miejsce, które lubisz i na parę dań w którym nie wydasz fortuny. 

Darmowe portale randkowe sprawiają, że randkowanie jest jeszcze wygodniejsze. Szybka rejestracja pozwoli Ci w łatwy sposób znaleźć dziewczyny chętne zarówno na romans i przyjaźń, jak i seks. Taka platforma pozwala nawiązać swobodną relację z osobami o podobnych poglądach. 

A więc zrelaksuj się i ciesz się chwilą, zamiast niepotrzebnie komplikować sprawy. Darmowych portali randkowych ciągle przybywa, a Ty możesz wybierać z coraz większej ilości różnorodnych stron. Pamiętaj też o najważniejszym – życie w pojedynkę nie musi być złe, a czasami historie i życie singli jest o wiele ciekawsze, niż osób będących w mniej szczęśliwych związkach.