Seksowne i erotyczne zdjęcie profilowe – jak je zrobić?

Żyjemy w czasach, w których strzelanie sobie nagich fotek i wysyłanie ich w celu “podkręcenia atmosfery” jest czymś zupełnie normalnym. Przyznawać się – ile seksownych fotek macie na telefonie?! Nie ma w tym absolutnie nic złego, ważne jest jednak to, żeby zdjęcie na profilowe było dobrej jakości i odpowiednie – w końcu na portalach randkowych liczy się pierwsze wrażenie!

Ok, no dobra, ale jak zrobić dobre zdjęcie profilowe? Przygotowaliśmy Wam listę porad i wskazówek, dzięki którym Wasze zdjęcia profilowe będą lepsze niż jakiekolwiek inne fotki lasek!

Wybierając zdjęcia na profilowe nigdy nie bądź całkowicie naga

Sugestia jest znacznie bardziej erotyczna, a więc zamiast wysyłania komuś zdjęcia pełnej piersi, spróbuj ograniczyć się sutkiem prześwitującym przez materiał koszulki, albo odkrytym ramieniem.

Chcesz strzelić idealne zdjęcie profilowe? Pozostań w strefie komfortu.

Żadna osoba nie jest warta tego, żebyś miała się później stresować czy czuć nieswojo. Jeśli nie masz ochoty wysyłać komuś zdjęcia – posłuchaj rady autora tekstu i nie rób tego.

Jak zrobić zdjęcie profilowe? Poznaj swoje ciało.

Być może wyglądasz lepiej z lewego profilu. Jeśli tak – nie pozuj do zdjęcia ukazując tylko prawy profil. Musisz eksperymentować żeby poznać swoje ciało i wiedzieć jak pozować, żeby wyglądać jak milion dolarów. 

Jednym z moich ulubionych typów zdjęć to fotki w bieliźnie. Nie wiem dlaczego, ale zdjęcia w koronkowych stanikach doprowadzają facetów do szału. 

Kolejnym dobrym zdjęciem są zdjęcia z wanny. Kropelki wody na skórze są cholernie seksowne. 

Recepta na idealne zdjęcie profilowe? Znaj swoje atuty.

Moimi są piersi, dlatego na moich fotkach są one głównym akcentem. Dodatkowo warto pamiętać o małych sprytnościach, jak na przykład:

Twarde sutki = lepsza fotka. 

Odpowiednie oświetlenie jest kluczową kwestią. Nie chcesz pełnego oświetlenia (wolisz ukryć niektóre rzeczy w cieniu), jednak zdjęcie musi być wystarczająco jasne. W przeciwnym razie niczego na zdjęciu nie zobaczymy. 

Jeśli strzelasz fotkę w lustrze, błagam, wyczyść je najpierw i nigdy, przenigdy nie pokazuj swoich skarpet na zdjęciach. Są najmniej seksowną częścią garderoby – chyba że mówimy o pończochach.

Pamiętaj też o tym, żeby być pewną siebie. Obróbki zdjęć to super sprawa, jednak przesadna obróbka może zniechęcić potencjalnego partnera.

Zdjęcia całej sylwetki to świetny wybór!

Nie pokazuj twarzy, chyba że naprawdę ufasz osobie, której wysyłasz fotkę. Nigdy nie możesz być pewna co do tego, że się nie pokłócisz z daną osobą. Jeśli miałoby się tak zdarzyć, ta osoba będzie miała czym Cię szantażować. Albo po prostu roześle Twoje zdjęcie do Twoich przyjaciół, albo gorzej – do Twojego szefa. 

I na koniec – kilka krótkich rad:

  • Drocz się. Subtelne aluzje i tajemnicze zdjęcia wydłużają zabawę i są często bardziej seksowne.
  • Wyślij fotkę do swojej ZAUFANEJ przyjaciółki i spytaj ją o zdanie.
  • Poczuj się seksownie. Załóż coś, co sprawi, że będziesz się czuć seksowniej niż kiedykolwiek, a jestem pewna, że faceci zauważą to na zdjęciu.