Zasady randkowania – dlaczego wybieram dupków?

Czy kobiety naprawdę wolą palantów – mężczyzn, którzy źle je traktują, którzy zachowują się, jakby mogli je wziąć lub zostawić, czy też faktycznie je biorą… a potem zostawiają?

Czy warto się zastanawiać, dlaczego facet zdradza? Czy może lepiej po prostu się nie pakować w tego typu związek i już na pierwszej randce dostrzec cechy charakteru, które zwiastują problematyczny związek?

To pytanie, które pewnie zadawałeś sobie niezliczoną ilość razy: dlaczego dziewczyny lubią niegrzecznych chłopców? I może to też odpowiedź, której nie potrafisz sformułować na temat tego, dlaczego kretyni przyciągają do siebie kobiety.

Tych wyszukiwań w Google jest mnóstwo – takie, jak „cytaty o mężczyznach, którzy są palantami” – kiedy twoja najlepsza przyjaciółka przeżywa kolejne rozstanie. Wszyscy znamy kobiety, które wydają się nie ekscytować nikim poza palantem.

Więc tak, to prawda: niektóre kobiety pragną dupków. Ważniejsze pytanie brzmi: dlaczego. Oto wyjaśnienie, dlaczego kretyni przyciągają kobiety – ale przede wszystkim dlaczego nadal powinieneś być porządny.

Status

Pomyśl o swoich licealnych czasach. A teraz przypomnij sobie gościa, który miał wszystkie dziewczyny.

Tak, on. Mogę się założyć, że był palantem. Jeśli chodzi o osobowość, palanci nie są socjopatami – są po prostu naprawdę nieprzyjemni, według naukowych badań osobowości.

Wiek licealny faworyzuje palantów. Bogata wiedza naukowa i twoje własne doświadczenie potwierdzają to: ładne kobiety mają swój status. W liceum status bierze się z posiadania najbardziej ciętego dowcipu lub najbardziej atletycznej sylwetki, lub obu.

Każdy humor jest przedefiniowaniem czyjegoś bólu. Oto dlaczego palantom trafiają się najlepsze kobiety: najzabawniejszy facet w liceum jest zazwyczaj przezabawny kosztem innych. A sportowcy nie zawsze są znani z tego, że używają swojej siły w najmilszy możliwy sposób.

Pieniądze

Powód, dla którego dobre kobiety chcą mieć status, sprowadza się do wrodzonego pragnienia: badanie po badaniu pokazuje, że wiąże się to ze zdolnością mężczyzny do zadbania o rodzinę i ochrony.

Tak jak najtwardszy sportowiec byłby świetnym obrońcą w starożytności – skąd pochodzi cała ludzka psychologia kojarzenia się w pary – dziś kobiety są pociągane przez każdego, kto pozwoli im i ich dzieciom/genom przeżyć. W dzisiejszych realiach oznacza to pieniądze.

Dlaczego dziewczyny lubią niegrzecznych facetów? Najprawdopodobniej mają oni pieniądze. Cała seria badań pokazuje, że „przywilej palanta” jest warty średnio około 20 000 złotych rocznie, czyli zarabiają oni średnio o 18 procent więcej niż bardziej sympatyczni rówieśnicy.

Nie są lepszymi pracownikami, ale nie wahają się przed postawieniem na siebie i zadbaniem o swoje interesy.

Majtki

Kiedy szukasz cytatów o chłopcach, którzy są palantami, prawdopodobnie krążą one wokół pewnego rodzaju rozczarowania lub zranienia z powodu seksu. Istnieje branża ukierunkowana na uczenie mężczyzn, jak być nieuprzejmym – na przemian udawać długoterminowe zainteresowanie i obojętność i/lub udawać, że mają więcej pieniędzy (lub tytułów, samochodów, domów) niż w rzeczywistości.

Prawdopodobnie coś w tym jest; na studiach niektóre kobiety przyznają, że uprawiając przypadkowy seks, zachowują wysokie standardy jak na facetów. Zarozumiałość może sama w sobie powiedzieć kobiecie, że facet ma dużą wartość, a kłamstwo może przykryć resztę.

Możesz być zdezorientowany, dlaczego dziewczyny lubią niegrzecznych facetów – ale dzieje się tak głównie z powodu ich pewności siebie i tego, czym emanują. Twoim zadaniem jest być lepszym – i przyciągać lepszą wersję tych samych miłych kobiet.

Twoja misja?

Dupki prawdopodobnie łatwiej zdobywają kobiety na niezobowiązujący seksu. Ale nie łatwiej im się pobrać ani pozostać w związku małżeńskim; nie są kochani bardziej ani dłużej.

W rzeczywistości ich życie i miłość są gówniane – nie szczęśliwsze. A badania pokazują, że bardzo niewielu mężczyzn chce być podrywaczem przez całe życie; mężczyźni i kobiety chcą trwałej, prawdziwej miłości.

Ale palantom często brakuje tego, czego potrzeba, aby utrzymać związek. W wielu badaniach dupki są, jak sami przyznają, mniej zorientowani na relacje, przyjaźni, wybaczający, ufni, pomocni, ciepli, opiekuńczy, chętni do współpracy i współczujący niż zwykłe kobiety – dokładnie odwrotnie do tego, czego oczekują kobiety.

Dupki są mniej lubiani, mają większy stres i mają mniej szczęśliwe życie. Zasadniczo mają trochę więcej pieniędzy i to wszystko.

Dlatego palanci zdobywają kobiety, ale nie są w stanie zatrzymać ich na dłużej. A ty możesz to zrobić. Oto sposób:

Postaw siebie na pierwszym miejscu

Łatwiej powiedzieć niż zrobić, prawda? Ale nie ma przed tym ucieczki. Dopóki mężczyzna nie poczuje się spełniony we własnym życiu, nie ma możliwości, aby mógł nawiązać znaczącą relację z kobietami.

Jednak gdy poczuje się bardziej spełniony, cechy „fajności”, które tworzą więzi z kobietami, zaczynają z niego wypływać niemal automatycznie.

Nagle przestaje działać defensywnie i dążyć do celu przed dostrzeganymi zagrożeniami i wyzwaniami. Czuje się dobrze we własnej skórze i ma to odzwierciedlenie we wszystkim, od osobistego stylu po język ciała. Projektuje się jako „wyluzowany” i „swobodny” zamiast „napięty” lub „pozowany”. Dlaczego dziewczyny lubią niegrzecznych facetów?

Wydaje się, że wszystko, co robią, nic ich nie kosztuje. Być może będziesz musiał pracować ciężej, aby się tam dostać, ale przynajmniej jeśli to zrobisz, będzie to szczere.

Więc spójrz na swoje życie… czego potrzebujesz, żebyś poczuł się bardziej spełniony? Osiągnięcie zaniedbanego celu? Zmiana pracy? Nowe miejsce do życia? Lepsze zdrowie i kondycja?

Cokolwiek to jest, zaczynaj to robić.

Skoncentruj się na wewnętrznej sile

Rodzaj siły, o którym mówimy, to rodzaj, który przekłada się na „fajność”, czyli taką, której używa mężczyzna do wyrażania osobistej pewności siebie, kontroli i przywództwa. Oznacza to brak wpływu na opinie innych.

To, dlaczego palanci zdobywają kobiety, to fakt, że są super dostrojeni do swoich możliwości i wierzą w nie, bez denerwowania się. Widzenie sytuacji takimi, jakimi naprawdę są (bez uprzedzeń, goryczy czy paranoi), abyś mógł podjąć dojrzałe, zdecydowane działania.

Oznacza to posiadanie siły do ​​robienia własnych rzeczy, jednocześnie zachęcając innych do robienia swoich.

Choć brzmi to dość banalnie, to chcąc szukasz miłości i próbując budować związek z innymi, każdy z nas powinien nauczyć się kochać siebie.

Więc… jak „podpompujesz” swoją wewnętrzną siłę?

Jak każdy mięsień, wyćwicz to. Zacznij działać, aby dotrzeć do tego, dokąd chcesz w życiu, zamiast siedzieć na uboczu, martwić się, zbyt dużo myśleć i poddawać w wątpliwość wszystko. Zrób tylko tyle, a będziesz zdumiony, jak łatwo zaczniesz łączyć się emocjonalnie ze wszystkimi wokół siebie… w tym z fajnymi kobietami.

Jeśli potrzebujesz porad na temat tego, jak szybko i bezboleśnie się odkochać – oto co mają do powiedzenia nasi eksperci!