Randeczka Online – najnowszy portal randkowy

randeczka.online

Portal Randeczka to portal randkowy dla wszystkich szukających przygód w przestworzach internetu. Na portalu Randeczka możesz nie tylko poznać osoby mieszkające w okolicy, ale też wymieniać się zdjęciami i krótkimi video, jak też brać udział w prowadzonych na łamach serwisu konkursach, gdzie masz możliwość wygrania imponujących nagród.

Plusy i minusy

  • Pisanie prywatnych i grupowych wiadomości
  • Duża ilość samotnych kobiet
  • Możliwość pisania do nielimitowanej ilości osób
  • Artykuły pojawiają się na blogu strony tylko 3 razy w tygodniu
  • Zamiast aplikacji portal oferuje wersję mobilną
  • Długie oczekiwanie na połączenie telefoniczne z adminem

Z informacji otrzymanych przez naszą redakcję wynika, że portal Randeczka to idealny wybór zarówno dla tych, którzy szukają niezobowiązujących spotkań, jak też osób, które pragną znaleźć kogoś chętnego na poważne spotkania.

Pracownicy administracji strony zapewniają prawidłowe działanie serwisu, jak też służą pomocą każdej osobie, która ma pytania lub zastrzeżenia do działania serwisu. Największym plusem strony jest to, że bez problemu możesz zrezygnować z dalszego korzystania z portalu jak też brak skarżenia się ze strony użytkowników na nieprawdziwe profile. Na portalu Randeczka zdaniem użytkowników nie znajdziesz botów, ani fejkowych profili, a wielość kobiet to wynik popularności strony na przestrzeni lat.

A może szukasz czegoś bardziej sprośnego? Sprawdź Erodate.pl

Dlaczego warto korzystać z portalu Randeczka?

Każdy portal jest różny. Z jego usług korzystamy z różnych powodów, a przeglądając recenzje i opinie użytkowników Randeczki można wywnioskować, że na Randeczce logują się wszyscy szukający dobrej zabawy. Dlaczego warto korzystać z portalu randkowego Randeczka? Bo to łatwy w obsłudze i darmowy portal, który gwarantuje Ci możliwość poznania ciekawych osób, z którymi fajnie spędzisz czas. Nie brzmi źle, co nie?

Rejestracja na portalu randkowym Randeczka

Rejestracja na portalu jest całkowicie darmowa, a założenie konta zajmuje kilka minut, tak więc możesz napisać do swojego potencjalnego partnera w zaledwie kilka chwil. Intuicyjny interfejs pozwala na łatwe rozpoczęcie swoje podróży, należy pomyśleć o kilku szczegółach:

  • Po pierwsze, warto zastanowić się nad odpowiednią nazwą profilu – portal dba o dyskrecję i bezpieczeństwo danych swoich użytkowników, jednak z doświadczenia wiemy, że nie warto podawać w nazwie profilu swojego imienia i nazwiska, dobrym wyborem może być coś zabawnego i przykuwającego uwagę albo też wykorzystanie swojego pseudonimu
  • Kolejny ważdy krok – odpowiednie zdjęcie, czyli takie, które prezentowałoby Cię od najlepszej strony, przy czym nie naginałoby rzeczywistości i tego, jak wyglądasz w realu.
  • Nie zapominij o stworzeniu spersonalizowanego opisu. Jeśli szukasz intymnego spotkania i interesują Cię jednorazowe przygody, to nie staraj się przekazać swoim opisem czegoś zupełnie odwrotnego. Wspomnij o własnych preferencjach korzystając z określonych funkcji na portalu – wybierz odpowiednie tagi, które pomogą przeglądających osobom mającym możliwość przeglądania Twojego profilu zrozumieć, czego dokładnie tu szukasz.
  • Uzupełniając swój profil warto pamiętać o zaznaczeniu swoich preferencji seksualnych, wzrostu, nałogów, wykształcenia i znajomości języków – dzięki temu szybciej znajdziesz osoby, które będą bardziej kompatybilne.

Darmowe konto czy wersja Premium?

Bardzo dużym plusem jest fakt, że opłata za pierwszy miesiąc jest naprawdę niska – najtańszy pakiet Premium “nie zaboli”, gdyż jego cena to mniej niż 4 PLN dziennie. Dlaczego warto wybrać Premium? Członkostwo Premium gwarantuje wyświetlanie Twojego profilu na szczycie listy, możliwość ukrycia poszczególnych danych jak też pozwoli Ci zwiększyć Twój obszar wyszukiwania potencjalnych partnerów.

Każdy nowy użytkownik ma możliwość na zapoznanie się z portalem – można przejrzeć parę ogłoszeń randkowych sprawdzić jak wygląda od strony technicznej poszukiwanie partnera czy też zapoznać się z wynikami wyszukiwania poszczególnych filtrów.

Pamiętaj, że możesz zezwolić portalowi na wysyłanie do Ciebie ofert – szczegółowe oferty mogą zawierać nie tylko lepsze ceny na poszczególne oferty, ale też otrzymanie osobistych notatek na temat tego, co zdaniem ekspertów portalu należy zmienić na profilu.

Randeczka – stwórz wyróżniający się profil

Chcesz zabłysnąć na portalu Randeczka? Przede wszystkim pamiętaj o dodaniu zdjęcia profilowego. To znacznie ułatwi Ci znalezienie odpowiedniej osoby. Pamiętaj też, że im lepiej uzupełnisz swój profil, tym będzie on ciekawszy dla pozostałych.

Dodaj informację o swoich zainteresowaniach i hobby, regularnie udostępniaj swoje zdjęcia i postaraj się o to, aby Twoje konto było unikalne. Najważniejsze, aby zamieszczane przez Ciebie informacje były prawdziwe. Kłamstwo szybko wychodzi na jaw i może skutecznie odstraszyć innych użytkowników. 

Odpowiednie uzupełnienie profilu

Jeśli chcesz zachować anonimowość, nie musisz podawać wszystkich informacji do wiadomości publicznej. Możesz wybrać opcje: „Wolę nie mówić”, „Przekonaj się sam/a”, „Zapytaj mnie osobiście”. W ten sposób dasz znać, że chętnie powiesz o sobie więcej, jednak w bardziej kameralnych okolicznościach. Nie nadużywaj jednak tych funkcji. Brak jednoznacznych informacji na Twój temat może zniechęcić pozostałych. 

Zawieraj i utrzymuj znajomości

Algorytm nie zrobi za Ciebie wszystkiego. Gdy już masz propozycje użytkowników, warto się do nich odezwać. Jeśli zależy Ci na rozpoczęciu jakiejś relacji, działaj zamiast czekać na innych. Aby rozmowa była ciekawsza i zainteresowała również osobę po drugiej stronie, warto się do niej przygotować.

Zanim zagadasz, przejrzyj konto interesującego Cię użytkownika. Znajdziesz tam informacje, które mogą być przydatne w nawiązaniu rozmowy – na przykład wzmianki na temat hobby i zainteresowań. Być może kręcą Was podobne rzeczy. To idealny pretekst do tego, aby porozmawiać o tym trochę dłużej. 

Bezpieczeństwo na portalu

Każdego ucieszy zdanie mówiące o tym, że w celu większego bezpieczeństwa dokłada wszelkich starań – dyskretne i bezpieczne spotkania są dla twórców portalu priorytetem. Strona Randeczka posiada certyfikat SSL, który gwarantuje bezpieczeństwo połączenia i przesyłanych danych między użytkownikiem a portalem. Operator strony Randeczka dba o ochronę danych osobowych swoich klientów. Użytkownicy portalu mogą być pewni, że do ich danych nie otrzyma dostępu nikt niepowołany.