Portal randkowy iDates – czy warto zakładać tu konto?

iDates

Twórcy portali randkowych przekonują nas, że są one tworzone po to, by spełniać marzenia. Czy tak dzieje się naprawdę? Czy poszukiwanie miłości (jak też cholernie gorących spotkań) może być nieskomplikowane 

Na pewno serwisy te oferują większy poziom bezpieczeństwa niż przypadkowe spotkania na imprezach i w znacznym stopniu lepiej dobierają nam partnerów pod względem dopasowania. Przetestowaliśmy więc jeden z nich: iDates. Sprawdźmy, ile marzeń spełnił!

Plusy i minusy

  • Darmowa rejestracja
  • Duża ilość użytkowników
  • Fajna społeczność użytkowników
  • Intuicyjne założenie konta
  • Wyrównany stosunek kobiet do mężczyzn
  • Nie poszalejesz z darmowym kontem
  • Niektóre osoby twierdzą, że sporo jest tu fake’owych kont

Darmowy portal randkowy iDates – jak wygląda rejestracja i opinie użytkoników

Pierwsza rejestracja to standard: podajemy e-mail, hasło i odpowiadamy na parę pytań typu: status związku, wygląd, wiek, pochodzenie. Następna tura pytań polega na udzieleniu odpowiedzi dotyczącej celu rejestracji, a tym może być: poznanie innych singli/ flirt / samo oglądanie zdjęć/skok w bok/ gry lub niezobowiązujące rozmowy.  

Jeżeli odpowiedziałeś na te wszystkiepytania, to spełniłeś najważniejszy wymóg portalu, ponieważ nic innego dodawać nie musisz. Czy to dobrze czy nie – pozostawiamy waszej ocenie, ale serwis nie daje możliwości umieszczenia w profilu dłuższego opisu. No i co najważniejsze- nie ma osobnej funkcji wyszukiwania! 

Algorytm portalu będzie porównywał twoje kryteria z innymi użytkownikami i wysyłał ci propozycje najlepiej dopasowanych partnerów. Oczywiście fraza ,,najlepiej dopasowanych” może wywoływać uśmiech, ponieważ parę pytań na początku rejestracji nie przedstawi nawet w najmniejszym stopniu jacy jesteśmy, no ale w końcu prawie każdy loguje się po seks, więc według założeń serwisu – to powinno wystarczyć.

iDates  posiada wiele przydatnych funkcji, do których należy m.in. live chat, dzięki któremu szybciej poznamy większą liczbę użytkowników. 

Ponadto, dzięki aplikacji na smarftony, bez problemu ściągniemy ją przez Google Play albo Apple App-Store bezpłatnie na nasz telefon – dzięki temu randki online masz zawsze w zasięgu ręki, a niestety nie każdy portal ma w swojej ofercie aplikacje mobilne – większość z nich wciąż bazuje na stronach internetowych, a jak wiemy, aplikacja mobilna często jest po prostu wygodniejszym sposobem.

Można od razu zapraszać innych użytkowników do znajomych, niestety bez wykupionej funkcji Premium, nie jest możliwe oglądanie zdjęć czy kontaktowanie się z innymi. Przydatnym narzędziem jest wyszukiwanie użytkowników dostępnym online albo tych w najbliższym otoczeniu.

iDates – strona dla szukających gorących spotkań

By móc swobodnie korzystać ze wszystkichzalet serwisu, musimy zainwestować pieniądze. Wprawdzie założenie profilu jest bezpłatne, jednakże w celu pełnego korzystania z serwisu będziesz musiał wyłożyć trochę kasę. Nie jest to nic nadzwyczajnego w tego typu portalach randkowych, ale iDat wyróżnia okres subskrypcji płatnego abonamentu, a ten zaczyna się od 3 miesięcy. 

Nie jest to komfortowe rozwiązanie dla tych lubiących swobodę i możliwość zmiany zdania w każdej chwili…  Brak wykupu tego abonamentu będzie frustrujący, bo nie będziemy mogli odbierać i wysyłać wiadomości ani oglądać zdjęć, o innych funkcjach nie wspominając.

A może szukasz kogoś, kto pisze się na poważny związek? Sprawdź naszą recenzję flirt.com, a dowiesz się, czy to odpowiedni portal dla Ciebie!

Portal randkowy iDates – zalety portalu

Ilość użytkowników i miła atmosfera panująca w serwisie sprawiają, że bardzo łatwo wejść w rozmowę z innymi i wymieniać się zdjęciami, czy też najbliższymi możliwymi datami spotkań. Duża liczba użytkowników być może wydaje się dla niektórych podejrzana, jednak warto wiedzieć i rozumieć, że duża liczba użytkowników portalu sprawi, że jesteś w stanie poznać większą ilość osób i w ten sposób być może łatwiej się umówić na randki online swoich marzeń!

Bez problemu założysz sobie tu konto i po chwili będziesz mógł samodzielnie przeglądać najlepsze funkcje portalu iDates – pisać gorące wiadomości, przeglądać profile innych użytkowników i znaleźć użytkownika, z którym umówisz się na randki online za darmo!

iDates – największe minusy portali randkowych

Wiele kont fikcyjnych i botów, przekłada się na zasypywanie nas wiadomościami, z których oczywiście nic nie wynika. Jeżelijednak nie mamy wykupionego konta Premium, to migająca czerwona ikonka koperty będzie nas tylko denerwować, bo wiedząc, że ktoś do nas napisał – nie będziemy mogli jej otworzyć. No i tutaj znowu przechodzimy do wykupu abonamentu Premium na minimum 3 miesiące.

iDates – najlepsze porady dla chcących poznać nowe osoby

Jedną z kluczowych kwestii jest wybór zdjęcia profilowego, które na iDates będzie twoją wizytówką! Jak je zrobić?

– żebyś mógł/mogła wypaść w jak najlepszym świetle, twoje zdjęcie nie powinno być ani zamazane, ani „przepikselowane”; postaraj się o dobrą jakość

– jeśli zależy na zwiększeniu jakości zdjęcia, możesz poeksperymentować z kontrastem oraz jasnością;

– wybierz jakieś neutralne tło, które sprawi, że będziesz wyglądał/a wiarygodnie. Mogą być to również zdjęcia z podróży, ale fotografie ,,z ręki” z łazienkowym tłem… lepiej zarchiwizuj

– z drugiej strony, uważaj, żeby twoje zdjęcie nie było ZBYT profesjonalne: może to sprawić wrażenie, że twój profil jest fikcyjny.

Oprócz tego, szukaj użytkowników, którzy są właśnie online lub w twojej najbliższej okolicy – to zwiększy twoje szanse na szybkie spotkanie! Pamiętaj, że niektórzy rejestrując się na strony randkowe szukają miłości, jednak spora część osób szuka tu po prostu dobrej zabawy. Nieważne jest jednak to, czy szukasz kogoś do nawiązania trwałej relacji, czy wolisz spotkać się z kimś wyłącznie na spotkania na jedną noc – na iDates znajdziesz idealną parę. Jesteśmy tego pewni.

Wystarczy, że odpowiednio stworzysz swój profil, wybierzesz odpowiedni abonament swojego konta i za pomocą kilku kliknięć i w ciągu kilku minut będziesz w stanie poznać osoby, w którymi będziesz umawiać się na niezapomniane randki online!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *