Flirt.com – portal randkowy dla szukających zabawy

FLIRT.COM

Tempo życia sprawia, że nie masz czasu na zawieranie nowych znajomości, a przydługie pierwsze randki cię męczą? Jeżeli oczekujesz szybkiej przyjemności i nie lubisz zbyt długo owijać w bawełnę, portal flirt.com może być miejscem dla ciebie! 

Flirt com to portal randkowy, gdzie logujący się użytkownicy mają jasno sprecyzowane pragnienia: chcą iść na randkę i nie wykluczają skonsumowania znajomości już na pierwszym spotkaniu, choć nie jest to zasadą. Hej, my lubimy tych, którzy nie owijają niepotrzebnie w bawełnę!

A więc, jeśli flirt com opinie to coś, co Cię interesuje – zapraszamy do lektury!

Plusy i minusy

  • Szybka i darmowa rejestracja
  • Możliwość korzystania z aplikacji serwisu
  • Duża ilość użytkowników
  • Osoby szukające nie tylko seksu, ale też możliwego związku
  • Najszybciej rozwijający się portal w Polsce
  • Brak całodobowej obsługi klienta
  • Niektórzy użytkownicy zbyt poważnie podchodzą do sprawy
  • Automatyczne przedłużanie pakietów

Flirt.com – dla kogo jest ten serwis randkowy?

Należy zaznaczyć, że serwis został stworzony jako zwykła strona randkowa, pod względem różnorodności preferencji trochę podobna do aplikacji typu Tinder. Na początku istnienia, twórcy nie uwzględniali podtekstów seksualnych. 

Opcja spotkań erotycznych jest więc nowością w serwisie, którego administratorzy wyszli naprzeciw oczekiwaniom swoich użytkowników i zmienili charakter portalu. Społeczność flirtu.com jest bardzo otwarta i wyjątkowo sympatycznaMożna znaleźć tu zarówno przygodę na jedną noc, jak i długotrwały związek!

Logowanie na portalu flirt.com

Logowanie do serwisu to dosłownie dwa kroki: wystarczy podać swój adres e-mail, nadać hasło i już jesteśmy zarejestrowani na portalu i jesteśmy gotowi do poszukiwania drugiej osoby, która jeszcze dziś zechce umówić się z nami na randkę! 

Flirt.com nie wymaga wypełniania przydługich i szczegółowych testów osobowości i odpowiedzi na setek pytań na temat naszych danych osobowych; jedyne pytania na jakie musimy odpowiedzieć to preferencje dotyczące płci, miejsca zamieszkania i wieku. Tylko tyle i już można rozpocząć poszukiwania drugiej połówki.

Flirt – jak wygląda rejestracja na portalu

Rejestracja w serwisie oczywiście jest darmowa, jednak tak jak w większości lepszych portali randkowych, wiele funkcji staje się dostępnych dopiero po wykupieniu opcji konta Premium. Konto Premium bowiem gwarantuje Ci możliwość korzystania ze wszystkich funkcji portalu. Jeśli chcesz korzystać z serwisu za darmo, to musisz wiedzieć, że darmowe konto nie ma tylu funkcji, co te płatne.

Wysyłanie nielimitowanej liczby wiadomości, oglądanie zdjęć, anonimowe przeglądanie profili, czatowanie z innymi bez żadnych ograniczeń oraz możliwość zawansowanego wyszukiwania to tylko niektóre z opcji, które staną się dostępne po wpłacie. 

Chcecie najpierw spokojnie zapoznać się z serwisem, a dopiero potem podjąć decyzję o ewentualnej kontynuacji? Najlepszą opcją dla Was będzie więc wykupienie krótkoterminowego abonamentu, który zawsze będziecie mogli przedłużyć, jeśli portal randkowy przypadnie Wam do gustu. Należy jednak pamiętać, że te kwoty zostaną pobrane w całości z góry!

A może wolisz niegrzeczne spotkania? Sprawdź naszą recenzję portalu randkowego BeNaughty i być może jeszcze dziś zechcesz umówić się na sprośne spotkanie! 

Flirt.com – opinie i zalety portalu

Niewątpliwie największym plusem flirt.com jest możliwość różnorodnego wyszukiwania partnerów/partnerek. Jeżeli chcemy więc znaleźć stały związek, klikniemy opcję “poznaj mnie”. 

Ale gdy zależy nam na seksie i preferencjach erotycznych, do wyboru będziemy mieli wariantów np. “niegrzeczna, ale posłuszna”, “świństwa i fetysze”. Super sprawa, gwarantująca, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie!

Innowacyjne funkcje flirt.com to fajny dodatek i coś nowego na tle innych portali randkowych. Na przykład funkcja wyszukiwania partnerów w pobliżu, pokazuje singli w Twojej okolicy. To Ty decydujesz czy są ,,gorący!”. Inny tryb ma nazwę ,,niegrzeczny” i pozwala na nieskrępowane oglądanie nagich zdjęć innych użytkowników.

Według licznych danych, portal flirt.com jest jednym z najszybciej rozwijających się w polskim Internecie! Kont przybywa, co daje realną szansę na znalezienie drugiej połówki albo przygody na jedną noc. Nieważne czy to mężczyzna szukający kobiety, mężczyzna szukający mężczyzny, czy ten kobieta szukająca innych kobiet lub mężczyzn – tu każdy znajdzie kogoś, z kim warto przeżyć niezapomnianą przygodę!

Flirt – słabe strony portalu randkowego

W Internecie znaleźć można dane, które mówią o milionie zarejestrowanych Polaków. To bardzo duża liczba, która faktycznie robi wrażenie. 

Czy jednak jest prawdziwa? Niestety, wiele profili jest fikcyjnych: brak zdjęć profilowych i automatycznie brzmiące wiadomości są dowodem na to, że milion to liczba nierealna i znacznie zawyżona. 

W sieci, wiele jest opinii byłych użytkowników, którzy skarżą się na brak prawdziwych osób w serwisie. Dowodem na to może być fakt, że logujący się facet, który nie ma żadnego opisu i zdjęcia, już na wstępie otrzymuje kilkanaście wiadomości od napalonych kobiet i dziewczyn. Wszystkie te konta to oczywiście boty, mające podnieść statystki portalu….

3-dniowy pakiet, podobnie jak wszystkie inne subskrypcje są automatycznie przedłużane. Trzeba o tym pamiętać i bardzo uważać, żeby w porę wypowiedzieć abonament. Serwis nie przysyła żadnych przypomnień i powiadomień o zbliżającym się końcu usługi, dlatego łatwo jest zapomnieć o terminie i płacić…

Flirt.com – wady na portalu randkowym

– Wbrew powszechnej opinii, nie musisz być wcale super-przystojny! Kobiety o wiele bardziej cenią poczucie humoru, otwartość i to, że jesteś szarmancki. Nie da się jednak ukryć, że większość z nich chce wiedzieć jak wygląda osoba, z którą piszą – więc koniecznie dodaj zdjęcie!

– Nie przechwalaj się – to już nie działa. Laski szybko wyczują oszusta albo narcyza. Bądź raczej zainteresowany nią, zadawaj dużo pytań i komplementuj!

Porady dla kobiet szukających partnera

– Miej do siebie dystans: bądź zabawna i rozluźniona. Faceci nie lubią zbytniego spięcia – w randkowaniu- nawet przez Internet – chodzi przecież tylko o dobrą zabawę.

– Bądź naturalna: nie tylko na zdjęciach ale również w sposobie bycia! Przekombinowywanie nigdy nie jest dobre, a więc pokaż się z tej najnormalniejszej strony. Faceci to uwielbiają!

Czy warto korzystać z portalu?

Bardzo intuicyjna i przejrzysta strona, aż zachęca do rejestracji. Popularność flirt.com cały czas rośnie: wynika to przede wszystkim z faktu, że jest on portalem oscylującym pomiędzy serwisem randkowym, gdzie ludzie szukają stałego związku, a erotyczną stroną z nagimi zdjęciami. W sam raz coś dla niezdecydowanych, ale otwartych na nowe doznania i doświadczenia!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *