Portal randkowy C-Date – czy warto zakładać tu konto?

C-date

Nazwa portalu C-Date to skrót od słowa casual dating, które oznacza nieformalne randki, czyli spotkania bez zobowiązań, na które możesz się umówić właśnie za pośrednictwem portalu.

C-Date to portal skierowany do osób, które poszukują przelotnych znajomości opierających się głównie na seksie. Na C-Date masz dostęp do tysięcy kont z całej Polski, których właściciele zainteresowani są tym samym, czyli przygodą na jedną noc.

Plusy i minusy

  • Pisanie prywatnych i grupowych wiadomości
  • Spora ilość samotnych kobiet w przedziale wiekowym 21-33
  • Możliwość chatowania z wieloma osobami jednocześnie
  • Tu raczej wszyscy szukają tylko i wyłącznie “jednego”
  • Tak jak w przypadku innych portali – pojawiają się nieprawdziwe konta
  • Problem z rezygnacją z pakietu

Część użytkowników to single, którzy w ogóle nie chcą się angażować, Sporą grupę stanowią też osoby w związkach, które poszukują przygody i nowych wrażeń. Serwis przeznaczony jest dla każdego, kto ma ochotę na sex spotkanie – bez względu na to, jakiej jest orientacji i skąd pochodzi.

Jedyne ograniczenie to wiek. Aby korzystać z portalu C-Date należy być pełnoletnim i jest to weryfikowane przez moderatorów strony. Weryfikacja ta gwarantuje nie tylko bezpieczeństwo użytkowników portalu C-date ale też daje Ci pewność tego, że na C-date poznasz tylko prawdziwych użytkowników!

Jeśli interesują Cię Cdate opinie – czytaj dalej!

Dlaczego warto korzystać z portalu C-Date?

Zasady portalu C-date są jasne. Swoje konta zakładają tu osoby, które chcą przeżyć niezapomnianą przygodę i nie szukają długich relacji. To nie desperaci, a raczej użytkownicy, którzy znają swoja wartość, chcą konkretów i właśnie ich szukają na portalach randkowych. Założenie konta na tym portalu randkowym daje Ci możliwość poznania wyjątkowych osób z całej Polski. 

Jak wygląda rejestracja na portalu randkowym C-Date?

Rejestracja na portalu jest całkowicie darmowa, a założenie konta zajmuje kilka minut. Rejestrując się na C-Date możesz mieć pewność, że Twoje dane są bezpieczne. Nikt bez Twojej zgody nie otrzyma szczegółowych informacji na Twój temat.

Choć za założenie konta nie płacisz, to dostęp do większej ilości opcji nie jest już darmowy. Korzystając z bezpłatnego konta, możesz tylko odbierać wiadomości od innych, widzisz też, kto odwiedzał Twój profil. Nie masz jednak możliwości odpisania na wiadomość.

Opłacony abonament pozwala Ci na przykład na poproszenie użytkownika o ukryte zdjęcia oraz (w zależności, na jaki pakiet się zdecydowałeś) otrzymujesz więcej propozycji kontaktów. 

Rejestracja profilu w portalu jest bezpłatna

Bardzo dużym plusem jest fakt, że opłata za pierwszy miesiąc jest naprawdę niska – na przykład cena konta Premium Classic to tylko 39 zł. Pamiętaj jednak, że każdy kolejny miesiąc jest już droższy, a subskrypcja przedłużana jest automatycznie. Jeśli więc z jakiegoś powodu chcesz zrezygnować z korzystania z serwisu, musisz ręcznie anulować subskrypcję. W przeciwnym razie opłata zostanie pobrana. 

Portal randkowy C-date – czy znajdę tu partnera?

Osoby na portalu C-Date dobierane są do Ciebie przez algorytm, który na podstawie informacji o Tobie oraz o Twoich preferencjach szuka propozycji kontaktów – bez względu na to czy interesują Cię kobiety, mężczyźni albo też chcesz umówić się na randkę z parą – portal C-date jest tu po to, żeby zagwarantować Ci umówienie się na najlepszą randkę w Twoim życiu.

Twórz profil inny od wszystkich.

Korzystając z portalu randkowego musisz przede wszystkim założyć sobie konto. Gdy rejestrujesz się na portalu, oprócz podstawowych informacji o sobie, możesz podać również swoje oczekiwania względem drugiej osoby – zaznaczasz, jakiej relacji poszukujesz, jakie osoby Cię interesują.

Na przykład możesz wymienić aspekty fizyczne, które szczególnie kręcą Cię u innych. W ten sposób system dopasuje do Ciebie idealnych kandydatów. Oczywiście możesz również przeszukiwać konta ręcznie, dzięki czemu Twój wachlarz możliwości jest praktycznie nieograniczony.

Mój profil randkowy – czyli o czym nie możesz zapomnieć

Chcesz zabłysnąć na portalu C-date? Przede wszystkim pamiętaj o dodaniu zdjęcia profilowego. To znacznie ułatwi Ci znalezienie odpowiedniej osoby. Pamiętaj też, że im lepiej uzupełnisz swój profil, tym będzie on ciekawszy dla pozostałych.

Dodaj informację o swoich zainteresowaniach i hobby, regularnie udostępniaj swoje zdjęcia i postaraj się o to, aby Twoje konto było unikalne. Najważniejsze, aby zamieszczane przez Ciebie informacje były prawdziwe. Kłamstwo szybko wychodzi na jaw i może skutecznie odstraszyć innych użytkowników. 

Odpowiednie uzupełnienie profilu

Jeśli chcesz zachować anonimowość, nie musisz podawać wszystkich informacji do wiadomości publicznej. Możesz wybrać opcje: „Wolę nie mówić”, „Przekonaj się sam/a”, „Zapytaj mnie osobiście”. W ten sposób dasz znać, że chętnie powiesz o sobie więcej, jednak w bardziej kameralnych okolicznościach. Nie nadużywaj jednak tych funkcji. Brak jednoznacznych informacji na Twój temat może zniechęcić pozostałych. 

Zawieraj i utrzymuj znajomości

Algorytm nie zrobi za Ciebie wszystkiego. Gdy już masz propozycje użytkowników, warto się do nich odezwać. Jeśli zależy Ci na rozpoczęciu jakiejś relacji, działaj zamiast czekać na innych. Aby rozmowa była ciekawsza i zainteresowała również osobę po drugiej stronie, warto się do niej przygotować.

Zanim zagadasz, przejrzyj konto interesującego Cię użytkownika. Znajdziesz tam informacje, które mogą być przydatne w nawiązaniu rozmowy – na przykład wzmianki na temat hobby i zainteresowań. Być może kręcą Was podobne rzeczy. To idealny pretekst do tego, aby porozmawiać o tym trochę dłużej. 

Portal stworzony z myślą o Tobie! 

Chcesz wiedzieć jak wyglądają opinie naszej redakcji na temat portalu randkowego C-date? Twórcy serwisu zrobili wszystko, aby ułatwić Ci znalezienie idealnej osoby. Na przykład, aby jeszcze lepiej Cię poznać i dopasować do Ciebie idealnego kandydata, codziennie otrzymujesz pytanie dnia. Dzięki temu Twoje konto staje się ciekawsze i bardziej atrakcyjne dla pozostałych użytkowników. 

Jeśli masz ochotę na niezobowiązujący flirt czy przygodowy seks, już teraz załóż swoje konto i poznaj nowe osoby, które tak, jak Ty, chcą przeżyć gorące chwile podczas nieformalnych randek w realu.