Bezzobowiazan.com – portal randkowy dla szukających zabawy

bezzobowiazan.com

Portale randkowe to dla jednych sposób na znalezienie partnera na dłużej, inni na stronie randkowej szukają sposobów na spotkania bez zobowiązań – dla tych drugich idealnym portalem randkowym może okazać się strona o takie właśnie nazwie bezzobowiazan.com!

Sprawdźmy jak wyglądają doświadczenia użytkowników strony – czy można na niej kogoś poznać, czy chodzi tam tylko o sex i spotkania bez zobowiązań czy być może jak w przypadku innych stron, owy portal randkowy da nam możliwość poznania ciekawych osób i znalezienia kogoś, z kim miło nam się spędzi czas. Jeśli chcesz się dowiedzieć czy portal Bezzobowiazan będzie odpowiedni dla Ciebie, to przygotowany przez naszą redakcję artykuł pomoże Ci rozwiać Twoje wszystkie wątpliwości!

Plusy i minusy

 • Nie musisz płacić za rejestrację
 • Naprawdę sporo użytkowników
 • Ciekawi i weseli ludzie
 • Przyjazny interfejs
 • Miła obsługa klienta
 • Zdaniem niektórych na portalu jest sporo botów i fejkowych kont
 • Ograniczone możliwości darmowego konta

Bezzobowiazan – rejestracja i opinie użytkowników

Portal randkowy przeznaczony dla szukających sex randek i nie tylko – tak właśnie można w skrócie opisać to, dla kogo jest na strona. Kobiety i mężczyźni w różnym wieku, szukający niezobowiazujących spotkań, chętni nawiązać ciekawe rozmowy i wysyłać do siebie zdjęcia dla dorosłych. Brzmi nieźle? Przejdźmy do przepisów rejestracji na stronę.

Rejestracja na aplikacji jest w tym wypadku dość standardowa – podajemy mail, wymyślamy hasła oraz nazwę użytkownika, potwierdzamy ją za pomocą podane wcześniej maila i hej – dziewczyny i faceci z całej Polski już czekają na wiadomość od nas. Na wstępie widzimy, że nie jest to portal randkowy dla szukających bardzo grzecznych spotkań. Ze zdjęć i opisów widać, że ludzie na stronie szukają seksu i nie mamy wątpliwości co do tego, że seks randki i niegrzeczne propozycje są tu standardem. Z łatwością będziemy mogli pisać z mężczyznami i kobietami chętnymi na baaardzo niegrzeczne spotkania.

Serwis oferuje dość prosty i intuicyjny interfejs – możliwości wysyłania do innych użytkowników wiadomości, wymieniania się seks zdjęciami oraz ogólnoportalowe forum – taki standard w Internecie. Możliwość płatności przelewem bądź kartą kredytową to wygodny sposób na wykupienie interesującego nas pakietu usług. Niestety nie udało nam się znaleźć informacji o tym, jak wyglądają opłaty za abonament, jasne jest tylko to, że chcąc w pełni cieszyć się korzystaniem z portalu musimy uiścić opłatę.

Zdaniem użytkowników rejestracja na portalu to dobry sposób na poznanie nowych osób, choć nie ukrywają, że nie szukaliby tu kogoś na całe życie – informacja zawarta na portalu sprawia, że wszystkim zarejestrowanym wiadomo o co chodzi. Znajdziecie tu profile kobiet i mężczyzn, którzy są otwarci i zabawni, a więc flirt jak najbardziej wchodzi w grę. Mamy nadzieję, że nasza ocena recenzji sprawi, że łatwiej będzie Ci określić się czy warto rejestrować się na portalu. 

Szukasz chętnych na poważne spotkania? Sprawdź be2 i umów się na romantyczne spotkanie z użytkownikami z Twojego miasta ❤️

Bezzobowiazan – logowanie na portalu

Jeśli mieszkasz w Polsce i szukasz chętnych na seks spotkania, to członkostwo na tej stronie randkowej może być odpowiedzią na Twoje pytanie! Korzystając z serwisu masz możliwość poznania osób gotowych na seks spotkania.

Funkcjonalność samego portalu sprawia, że nie trudno znaleźć i napisać do osoby, która mieszka nieopodal – wygodna funkcja filtrowania osób będących w pobliżu sprawia, że bez problemu możesz pisać z dziewczynami i facetami z każdego miasta w Polsce.

Warto jest spędzić trochę czasu na dopracowaniu profilu – wybranie odpowiedniego zdjęcia i krótki, zabawny i fajny opis sprawi, że wiele ciekawych osób będzie głowiło się nad tematem na rozmowy z Tobą. Zachowaj jednak ostrożność – sprawdź które dane warto jest zamieszczać na profilu, a których lepiej unikać – nigdy nie podawaj dokładnego adresu domu bez upewnienia się, że dana osoba ma czyste zamiary, nie podawaj też swoich danych bankowych – tego typu zapisy mogą pozostać w internecie na długo i przysporzyć Ci nie lada problemów.

Choć spotkania bez zobowiązań – casual dating – to ciesząca się dużą popularnością forma zawierania znajomości, to należy pamiętać o odpowiednim zabezpieczeniu swoich danych osobowych. Nie podawaj zbędnych informacji przy pierwszych spotkaniach i pamiętaj, że zawsze na pierwszym miejscu jest Twoje bezpieczeństwo. Pamiętaj o odpowiedzialności podczas przekazywania swoich danych nieznanym osobiście osobom w przestworzach internetu.

Bezzobowiazan.com – zalety portalu

Na serwisie randkowym bez problemu umówisz się na randki z innymi, napalonymi osobami. Zakładając konto na tego typu portalach możesz być pewien, że uda Ci się umówić na spotkanie w bardzo niedalekiej przyszłości. W tym wypadku zaletą serwisu jest ilość zarejestrowanych użytkowników – dzięki tak imponującej licznie użytkowników łatwiej będzie Ci znaleźć osobę, z którą znajdziesz wspólny język.

Możliwość wyboru preferencji seksualnych oraz możliwość ciekawego przedstawienia swoich zainteresowań sprawia, że osoba trzecia jeszcze przed napisaniem do nas ma możliwość stwierdzenia, czy chce umówić się z nami na spotkania bez zobowiązania. Jeśli więc nie szukasz poważnych związków i świadomie wybierasz możliwość umawiania się wyłącznie na seks, to oferta Bez zobowiązań może być dla Ciebie strzałem w dziesiątkę.

Pamiętaj jednak, że nikogo nie interesują tu związki, a dostępne na portalu osoby chętniej wybierają relacje polegające na jednorazowych spotkaniach (hej, ten typ relacji wcale nie jest powodem do wstydu!)

Choć w przeszłości z niewiadomej dla mnie przyczyny uważałam takie zachowanie za nieodpowiednie, to z czasem mój wniosek co do spotkań typu casual się zmienił – obecnie uważam, że portale przeznaczone dla osób, które nie mają poważnych zamiarów są dla innych zbawieniem, w końcu niektórzy z nas szukają tylko i wyłącznie krótkich i namiętnych romansów i nie ma w tym absolutnie nic złego.

Bez zobowiązań – minusy portalu

Cóż, jak w przypadku części portali randkowych największym minusem jest ilość fejkowych kont. Wiele osób piszących z kobiecych kont to boty lub też fejki. Jeden z naszych redaktorów po zarejestrowaniu się na portalu został zbombardowany dużą ilością wiadomości od niby-kobiet pisząc z którymi widać, że nie są one prawdziwymi osobami. Być może administracja portalu pracuje nad moderacją i usuwaniem nieprawdziwych kont i w niedalekiej przyszłości będą mogli się Państwo cieszyć stroną bez nieprawdziwych profili i fotek.

W pewnym momencie możesz też natknąć się na problem polegający na niekończącym się abonamencie – interesując się regulaminem portalu próbowaliśmy się doszukać jasnych wytycznych co do terminu zerwania umowy. Znajdziemy tam typowe dla mniejszych portali randkowych sformułowania dotyczące usługi i roszczeń w przypadku niezadowolenia z usług na portalu. Oprócz tego znajdziesz następujące dane związane z polityką prywatności jak też informację o tym, iż w każdej chwili możesz zerwać umowę z portalem.

Dla wszystkich tych, którzy bez powodzenia próbowali zerwać umowę z portalem i z przyczyn niezależnych od nich nie mieli z tym powodzenia, to warto pamiętać, iż w granicach określonych w prawie mają oni prawo do zerwania niechcianej umowe – w takim przypadku muszą oni skontaktować się z administracją portalu. Na stronie można znaleźć adres mailowy administracji portalu Bez Zobowiązań.

Bezzobowiazan.com – najlepsze porady dla chcących poznać nowe osoby

Warto jest pamiętać o tym, jak ważne jest pierwsze wrażenie. Twój profil jest na portalach randkowych Twoja wizytówką, dlatego też warto jest się postarać i stworzyć profil, który nie tylko odzwierciedli to, jaką jesteś osobą ale też sprawi, że osoby przeglądające profil będą chciały do Ciebie napisać.

Nie mniej ważne jest odpowiednie zdjęcie profilowe. Pamiętaj o kilku wskazówkach które pomogą Ci strzelić najlepszą profilówkę z możliwych:

 • nie dodawaj zdjęć grupowych, czyli takich na których oprócz Ciebie pojawią się tam też inne osoby – osoby przeglądające Twój profil nie będą tracić czasu na zrozumienie kto jest kim (albo gorzej, stwierdzą że “nieco gorzej” wyglądający kumpel z lewej strony to Ty i nie będą odpowiadać na Twoje wiadomości);
 • nie przesadzaj z filtrami – oficjalnie ogłaszamy zakaz dodawania przesadnie wygładzonych zdjęć, na których nie wyglądasz jak człowiek, tylko jak manekin z teatru szkolnego. Nie warto też jest dodawać fot, na których wygląda się na 10 lat młodszego czy 20 kilogramów szczuplejszego – w końcu prawda i tak wyjdzie na jaw, więc po co tracić swój czas;
 • wybieraj fotki z bardziej neutralnym tłem, na których szczerze się uśmiechasz, a okulary słoneczne nie zasłaniają połowy Twojej twarzy;
 • dodaj fotkę na której widać, co lubisz robić w wolnym czasie – dzięki temu dziewczyny lub faceci przeglądający Twój profil będą mieli lepszy wgląd w to, co robisz wolnym czasie i dzięki temu będą bardziej zainteresowani możliwym spotkaniem z Tobą.

Cóż, czy naszym zdaniem warto tracić czas na zakładanie konta na portalu? Na pewno tak. Choć nie wszystkie strony randkowe pasują wszystkim, to naszym zdaniem na strona będzie w dalszym ciągu miała swoich wiernych fanów. Nie jesteśmy w stanie stwierdzić, czy absolutnie każdemu będzie tu wszystko odpowiadało, ale wiemy jedno – jeśli szukasz po prostu dobrej zabawy, to nie mogłeś trafić lepiej.

Leave a Reply