Benaughty – portal randkowy dla spragnionych sexy randek

BE NAUGHTY

Szukasz partnera na jedną noc, niezobowiązującego seksu albo… skoku w bok? W takim razie dobrze trafiłeś! Portal randkowy Be Naughty jest dla Ciebie!

Według danych podawanych przez Benaugty, codziennie około 25000 użytkowników loguje się na platformie, by nawiązać kontakt z osobami chętnymi na przeżycie ekscytującej przygody na jedną noc albo partnera do seksualnych zabaw. 

To dużo, a biorąc pod uwagę tę liczbę oczywistym jest, że zarówno Panie jak i Panowie znajdą odpowiedniego partnera do realizacji seks-fantazji.

Plusy i minusy

  • Pisanie prywatnych i grupowych wiadomości
  • Spora ilość samotnych kobiet w przedziale wiekowym 21-33
  • Możliwość chatowania z wieloma osobami jednocześnie
  • Tu raczej wszyscy szukają tylko i wyłącznie “jednego”
  • Tak jak w przypadku innych portali – pojawiają się nieprawdziwe konta
  • Problem z rezygnacją z pakietu

Liczby robią wrażenie: portal randkowy Benaughty jest znany w wielu krajów, a ogólna liczba użytkowników jest naprawdę imponująca! Dodatkowo portal Benaughty wyróżnia się na tle innych serwisów randkowych. Czym dokładnie? Już mówimy!

Jeśli interesują Cię Benaughty opinie – czytaj dalej!

DLA KOGO JEST PORTAL BENAUGHTY?

– dla singli, par, osób zamężnych

dla wszystkich powyżej 18 roku życia! (Sporo zarejestrowanych osób powyżej 30 roku życia)

– dla szukających seksu bez zobowiązań

– dla niecierpliwych: można zobaczyć kto jest online

dla otwartych, przyjaznych użytkowników (i tylko takich tam spotkamy)

Na platformie spotkamy bardzo normalnych mężczyzn i kobiety w każdym wieku, którzy poszukują zaspokojenia swoich seksualnych potrzeb i nie chcą płacić za te spotkania. Wszystko jednak zależy od nas – może zdarzyć się wiele, ale nie musi nic! Pełna kontrola! Wysokim współczynnik powodzenia gwarantuje nam powodzenie w znalezieniu partnera. 

LOGOWANIE

Pierwsza rejestracja trwa około 10 minut i jest bardzo prosta, bo nie wymaga odpowiadania na dziesiątki pytań. W sześciu szybkich krokach kończymy proces i już możemy przejść dalej: czyli do rozmów z innymi. Bardzo przejrzysta strona ułatwia zorientowanie się i odpowiedź na pytanie, czego tak naprawdę poszukujemy; i tak na początku możemy wybrać, czy chcemy:

  • poznać inne samotne osoby/ poflirtować / pooglądać / dyskretnego romansu/ gier /rozmów.

Po czym wybieramy opcję zainteresowania płcią: on czy ona? Następnie musimy odpowiedzieć na pytania o nasz wygląd, wiek i status związku oraz w jakim regionie szukamy partnera. Fajną opcją jest to, że przy dodawaniu zdjęcia sami wybieramy, czy będzie ono widoczne czy ,,rozmyte”, a do dodania mamy aż 5 zdjęć!

BE NAUGHTY – OPINIE UŻYTKOWNIKÓW

To, co najbardziej podoba się użytkownikom Benaughty, to fakt, że wszyscy obecni w serwisie są bardzo mili i przyjaźnie nastawieni. Ale nie to jest najważniejsze – przede wszystkim każdy z użytkowników wie czego chce  i czego szuka –  a postawienie sprawy jasno to już połowa sukcesu! Podczas tych niezobowiązujących czatów, da się wyczuć pozytywną i otwartą atmosferę, a duża część użytkowników od razu odpowiada na nasze wiadomości.

Niestety, wśród wielu pozytywnych opinii znaleźć możemy również zarzuty komentujących wobec fikcyjnych kont obecnych na platformie. Skąd wiadomo, że nie flirtujemy z prawdziwą osobą?

Najczęściej pisze ona bez zachowania reguł jakiejkolwiek składni i z błędami uniemożliwiającymi zrozumienie sensu zdania, nie ma zdjęć, albo wyglądają one jak pobrane z sieci. Często napisany przez nią tekst wygląda jak ,,kopiuj-wklej” z kiepskiego translatora. Łatwo więc od razu się połapać z kim mamy do czynienia, chociaż obecność takich botów może frustrować!

Co powiesz na seksowne randki z chętnymi wyłącznie na szybki seks? Sprawdź naszą recenzję iDates i przekonaj się, że warto jest tam założyć konto!

ONLINE DATING NA STRONIE BENAUGHTY – ZA CO MUSIMY PŁACIĆ

Ponieważ pakiet podstawowy jest mocno ograniczony i mając dostęp tylko do niego nie będziemy mogli wysyłać wiadomości, sugerujemy od razu wykup pakietu Premium. Dzięki niemu:

-możesz odczytywać wszystkie wiadomości

– możesz moderować kryteria wyszukiwania

oglądać wszystkie zdjęcia i profile

– surfować po innych profilach anonimowo

– zapisywać fajne profile jako ulubione

– otrzymywać codzienne propozycje partnerów, którzy najlepiej pasują do twoich oczekiwań

– wysyłać prośby o kontakt z innymi użytkownikami – bez limitów!

Bardzo istotnym jest, żeby tuż po wykupie pakietu napisać e-mail do obsługi klienta z prośbą o zatrzymanie subskrypcji. Ponieważ wszystkie abonamenty odnawiają się automatycznie, nie będziemy musieli się martwić, żeby na czas złożyć wypowiedzenie usługi.

O CZYM NALEŻY PAMIĘTAĆ?

Ważne jest, byśmy umieli definiować realistyczne pragnienia. Oznacza to, że powinniśmy zmierzyć się z faktami i zaakceptować, że np. nie ma wielu kobiet, które chciałyby odbyć stosunek analny z nowo poznanym facetem albo od razu wskoczyć do ,,trójkąta”. To pomoże również w porządkowaniu wiadomości – te zbyt wyuzdane i zapraszające do odbycia stosunku w tej samej chwili powinny  wzbudzić naszą czujność.  

Chciałabyś przeżyć przygodę jak z ,,Pięćdziesięciu twarzy Greya?” Może więc zmienisz swój nick na ,,Pani Gray”, a jako zdjęcie profilowe zamieścisz siebie w szarym garniturze odsłaniającym co nie co? Takie zabiegi na pewno pomogą w znalezieniu docelowego partnera, który mając podobne lub nawet te same pragnienia co ty, będzie w stanie zaspokoić je w rzeczywistości.

Ponieważ mężczyźni są wzrokowcami, a dla wielu kobiet seksualne fantazje zaczynają się w głowie – to Panie powinny szczególnie zadbać o zdjęcie profilowe, które odsłoni nieco ciała, ale pozostawi pewną nutę tajemniczości. Panowie tymczasem, skupić się powinni na rozbudzeniu wyobraźni kobiet. To działa!

BENAUGHTY – CZY TEN PORTAL RANDKOWY JEST HOR OR NOT?

Be naughty jak każda platforma randkowa posiada swoje plusy i minusy. Do najmocniejszych stron serwisu zaliczylibyśmy gwarancję kontaktu ze strony innych użytkowników, brak przymusu dodawania zdjęcia profilowego i – coś dla Panów – duuużo kobiet! Niestety, dla bardziej kreatywnych, minusem będzie też brak możliwości  zamieszczenia dłuższego opisu w profilu. Najsłabszą cechą platformy jest przymus subskrypcji na minimum 3 miesiące i słaby kontakt z Obsługą Klienta.