Benaughty – portal randkowy dla spragnionych ostrych zabaw

BE NAUGHTY

Szukasz partnera na jedną nocniezobowiązującego seksu albo… skoku w bok? W takim razie dobrze trafiłeś! Portal randkowy Be Naughty jest dla Ciebie!

Według danych podawanych przez Benaugty, codziennie około 25000 użytkowników loguje się na platformie, by nawiązać kontakt z osobami chętnymi na przeżycie ekscytującej przygody na jedną noc albo partnera do seksualnych zabaw. 

To dużo, a biorąc pod uwagę tę liczbę oczywistym jest, że zarówno Panie jak i Panowie znajdą odpowiedniego partnera do realizacji seks-fantazji

Plusy i minusy

  • Pisanie prywatnych i grupowych wiadomości
  • Spora ilość samotnych kobiet w przedziale wiekowym 21-33
  • Możliwość chatowania z wieloma osobami jednocześnie
  • Tu raczej wszyscy szukają tylko i wyłącznie “jednego”
  • Tak jak w przypadku innych portali – pojawiają się nieprawdziwe konta
  • Problem z rezygnacją z pakietu

Liczby robią wrażenie: portal randkowy Benaughtyjest znany w wielu krajów, a ogólna liczba użytkowników jest naprawdę imponująca! Dodatkowo portal Benaughty wyróżnia się na tle innych serwisów randkowych. Czym dokładnie? Już mówimy!

Jeśli interesują Cię Benaughty opinie – czytaj dalej!

Benaughty – dla kogo jest ten portal?

– dla singli, par, osób zamężnych, osób szukających partnerów typu Friends with Benefits

– dla wszystkich powyżej 18 roku życia! (Sporo zarejestrowanych osób powyżej 30 roku życia)

– dla szukających seksu bez zobowiązań i niezobowiązujących spotkań

– dla niecierpliwych: można zobaczyć kto jest online

– dla otwartych, przyjaznych użytkowników (i tylko takich tam spotkamy)

Na platformie spotkamy bardzo normalnych mężczyzn i kobiety w każdym wieku, którzy poszukują zaspokojenia swoich seksualnych potrzeb i nie chcą płacić za te spotkania. Wszystko jednak zależy od nas – może zdarzyć się wiele, ale nie musi nic! Pełna kontrola!Wysokim współczynnik powodzenia gwarantuje nam powodzenie w znalezieniu partnera. 

Logowanie się i rejestracja na portalu Benaughty

Pierwsza rejestracja trwa około 10 minut i jest bardzo prosta, bo nie wymaga odpowiadania na dziesiątki pytań. W sześciu szybkich krokach kończymy proces i już możemy przejść dalej: czyli do rozmów z innymi. Bardzo przejrzysta strona ułatwia zorientowanie się i odpowiedź na pytanie, czego tak naprawdę poszukujemy; i tak na początku możemy wybrać, czy chcemy:

  • poznać inne samotne osoby/ poflirtować / pooglądać / dyskretnego romansu/ gier /rozmów.

Po czym wybieramy opcję zainteresowania płcią: on czy ona? Następnie musimy odpowiedzieć na pytania o nasz wygląd, wiek i status związku oraz w jakim regionie szukamy partnera. Fajną opcją jest to, że przy dodawaniu zdjęcia sami wybieramy, czy będzie ono widoczne czy ,,rozmyte”, a do dodania mamy aż 5 zdjęć!

Benaughty – opinie użytkowników portalu

To, co najbardziej podoba się użytkownikom Benaughty, to fakt, że wszyscy obecni w serwisie są bardzo mili i przyjaźnie nastawieni. Ale nie to jest najważniejsze – przede wszystkim każdy z użytkowników wie czego chce i czego szuka – a postawienie sprawy jasno to już połowa sukcesu! Podczas tych niezobowiązujących czatów, da się wyczuć pozytywną i otwartą atmosferęa duża część użytkowników od razu odpowiada na nasze wiadomości.

Niestety, wśród wielu pozytywnych opinii znaleźć możemy również zarzuty komentujących wobec fikcyjnych kont obecnych na platformie. Skąd wiadomo, że nie flirtujemy z prawdziwą osobą?

Najczęściej pisze ona bez zachowania reguł jakiejkolwiek składni i z błędami uniemożliwiającymi zrozumienie sensu zdania, nie ma zdjęć, albo wyglądają one jak pobrane z sieci. Często napisany przez nią tekst wygląda jak ,,kopiuj-wklej” z kiepskiego translatora. Łatwo więc od razu się połapać z kim mamy do czynienia, chociaż obecność takich botów może frustrować!

Co powiesz na seksowne randki z chętnymi wyłącznie na szybki seks i chcesz doświadczyć frajdy z niezobowiązujących spotkań? Sprawdź naszą recenzję iDates i przekonaj się, że warto jest tam założyć konto!

Online dating na stronie Benaugty – konto Premium, a darmowe konto

Ponieważ pakiet podstawowy jest mocno ograniczony i mając dostęp tylko do niego nie będziemy mogli wysyłać wiadomości, sugerujemy od razu wykup konta Premium. Dzięki niemu:

-możesz odczytywać wszystkie wiadomości

– możesz moderować kryteria wyszukiwania

– oglądać wszystkie zdjęcia i profile

– surfować po innych profilach anonimowo

– zapisywać fajne profile jako ulubione

– otrzymywać codzienne propozycje partnerów, którzy najlepiej pasują do twoich oczekiwań

– wysyłać prośby o kontakt z innymi użytkownikami – bez limitów!

Bardzo istotnym jest, żeby tuż po wykupie pakietu napisać e-mail do obsługi klienta z prośbą o zatrzymanie subskrypcji. Ponieważ wszystkie abonamenty odnawiają się automatycznie, nie będziemy musieli się martwić, żeby na czas złożyć wypowiedzenie usługi.

Benaugty – o czym musisz pamiętać?

Ważne jest, byśmy umieli definiować realistyczne pragnienia. Oznacza to, że powinniśmy zmierzyć się z faktami i zaakceptować, że np. nie ma wielu kobiet, które chciałyby odbyć stosunek analny z nowo poznanym facetem albo od razu wskoczyć do ,,trójkąta”. To pomoże również w porządkowaniu wiadomości – te zbyt wyuzdane i zapraszające do odbycia stosunku w tej samej chwili powinny wzbudzić naszą czujność.  

Chciałabyś przeżyć przygodę jak z ,,Pięćdziesięciu twarzy Greya?” Może więc zmienisz swój nick na ,,Pani Gray”, a jako zdjęcie profilowe zamieścisz siebie w szarym garniturze odsłaniającym co nie co? Takie zabiegi na pewno pomogą w znalezieniu docelowego partnera, który mając podobne lub nawet te same pragnienia co ty, będzie w stanie zaspokoić je w rzeczywistości.

Ponieważ mężczyźni są wzrokowcami, a dla wielu kobiet seksualne fantazje zaczynają się w głowie – to Panie powinny szczególnie zadbać o zdjęcie profilowe, które odsłoni nieco ciała, ale pozostawi pewną nutę tajemniczości. Panowie tymczasem, skupić się powinni na rozbudzeniu wyobraźni kobiet. To działa!

Pamiętaj też o tym, żeby nie udzielać prywatnych informacji na swój temat wszystkim nowo poznanym osobom. Zawsze korzystając z serwisu randkowego należy zachować bezpieczeństwo. W końcu pragniemy przygód, ale tylko tych bezpiecznych!

Benaughty – czy ten portal randkowy jest hot or not?

Be naughty jak każda platforma randkowa posiada swoje plusy i minusy. Do najmocniejszych stron serwisu zaliczylibyśmy gwarancję kontaktu ze strony innych użytkowników, brak przymusu dodawania zdjęcia profilowego i – coś dla Panów – duuużo kobiet! Niestety, dla bardziej kreatywnych, minusem będzie też brak możliwości zamieszczenia dłuższego opisu w profilu. Najsłabszą cechą platformy jest przymus subskrypcji na minimum 3 miesiące i słaby kontakt z Obsługą Klienta.