Be2 – czy to na pewno najlepsze randki online?

be2.pl

Interesuje Cię to, jak wyglądają najpopularniejsze portale randkowe po zalogowaniu się?Chcesz wiedzieć, który portal może się pochwalić tym, że jest to największy portal randkowy? Sprawdź nasz ranking – Top 5 Randki w Polsce! 

Be2 ma opinię portalu ,,renomowanego”. Podobno spotkać tu można osoby z wyższym wykształceniem, dobrze zarabiające no i oczywiście oczekujące tego samego od potencjalnych partnerów! Sprawdzamy czy tak jest naprawdę i czy warto zarejestrować się w serwisie Be2.

Plusy i minusy

  • Założenie konta nic nie kosztuje i pozwala na wypróbowanie podstawowych funkcji portalu
  • Portal oferuje możliwość wykonania testu osobowościowego, co pozwala lepiej dobrać wyniki wyszukiwania
  • Istnieje możliwość przeglądania profili osób, które napisały wiadomości
  • Mało funkcji dla osób, które posiadają bezpłatne konto
  • Ograniczona ilość pisania wiadomości do kontaktów

Be2 – jak wygląda rejestracja na portalu randkowym?

Po podaniu adresu e-maila i hasła, czyli standardowych zabiegów przy rejestracji na portalach randkowych, czeka nas wypełnienie testu osobowości. Według twórców portalu, został on stworzony przez ekspertów i naukowców oraz ma za zadanie ułatwić nam znalezienie idealnego partnera. 

System, dzięki odpowiedniemu algorytmowi, porówna nasze wyniki z innymi i dobierze osobę, która najlepiej spełnia stawiane przez nas wymagania. Tak jest w założeniu.

A może gorąca sex-randka? Sprawdź Erodate!

Be2 – czy test osobowości singli naprawdę działa?

Sam test zawiera wiele pytań, m.in. o cechy osobowości, charakter, wygląd i upodobania. 

Na podstawie odpowiedzi wyznaczony zostanie ,,typ personalny”, dzięki któremu poznamy partnerów. Trzeba zaznaczyć, że test jest bardzo szczegółowy, co naszym zdaniem jest dużym plusem: połączeni zostaniemy z małą liczbą partnerów, ale za to bardzo dobrze dopasowanych. Daje to również możliwość dokładnego przejrzenia profili. 

Na niektóre pytania nie trzeba odpowiadać (np. nie musimy wypełniać rubryki dotyczącej życia duchowego czy zasobności), ale podanie wszystkich informacji na pewno zwiększy dokładność w doborze partnera. 

Dzięki temu portal jest w stanie wygenerować propozycje tych profili, które będą do Ciebie najbardziej dopasowane.

Masz ochotę trochę poflirtować? Sprawdź Flirt.com! 

Be2 -członkostwo premium czy darmowe konto?

Na portalu Be2 pełne korzystanie z serwisu, tzn. dostęp do wszystkich jego funkcji, wysyłanie wiadomości i przeglądanie profili, wiąże się z koniecznością wykupienia konta Premium. Ceny na Be2 nie należą do najniższych, ale z drugiej strony daje to gwarancję małej ilości oszustów oraz poznawanie ludzi szukających długotrwałych związków. 

Możesz wypróbować serwis randkowy już za 20 zł na miesiąc. Kupując pakiet na 3 miesiące zapłacimy 79,90 zł miesięcznie, a na 6 miesięcy 59,90 miesięcznie. Należy jednak pamiętać, że serwis pobierze od razu całą kwotę!

Czy warto jest sobie zakładać profil na be2?

Darmowy portal randkowy Be2 z całą pewnością nie jest odpowiedni dla osób szukających przelotnej przygody. Be2 nastawiony jest na długotrwałe związki. Dość istotnym jest też fakt, że możliwość rejestracji mają osoby tylko i wyłącznie nie będące w związku małżeńskim. Nie ma więc mowy o szybkim seksie albo zdradach małżeńskich – twórcy Be2 zakładają, że poznacie tam partnera na całe życie. 

Ze statystyk wynika, że w serwisie logują się osoby dość młode, pomiędzy 25 a 35 rokiem życia, ale oczywiście spotkać tam można ludzi z każdej kategorii wiekowej. 

Jeżeli więc szukacie uczucia na całe życie albo interesują was tylko poważne relacje – warto zastanowić się nad założeniem konta na Be2: przede wszystkim dlatego, że tam właśnie znajdziecie osoby, które chcą tego samego!

Informacje na temat ustawień bezpieczeństwa

Trzeba przyznać, że twórcy Be2 logowanie znają się na rzeczy i portal od strony technicznej to majstersztyk. Elegancki wygląd, przyjazny i prosty w obsłudze interfejs, stworzony w szyfrowanej domenie oraz najwyższe standardy bezpieczeństwa – tym na pewno może pochwalić się Be2. 

Podobno parę razy próbowano wykraść dane użytkowników, ale nie pozwoliła na to ochrona, na jaką stać twórców. Jeżeli więc bezpieczeństwo jest dla was najważniejsze, to logując się w tym serwisie możecie mieć absolutną pewność, że wasze dane nie dostaną się w niepowołane ręce. 

Be2 – plusy i minusy portalu

Dla użytkowników Premium twórcy serwisu zapewniają ,,gwarancję kontaktu” ze strony minimum 10 osób. To naszym zdaniem miły gest, jednak sam kontakt tak naprawdę niczego nie gwarantuje: może więc okazać się, że przez cały okres posiadania konta na Be2, nie poznamy nikogo. 

To oczywiście hipotetyczna sytuacja i raczej tak się nie dzieje, ale warto mieć na uwadze, że w przypadku braku ,,idealnych dopasowań”, system będzie podsuwał nam nie do końca perfekcyjne kandydatury. 

Niewątpliwie największym minusem platformy jest długi regulamin, w którym przeczytać można, że opłata za konto Premium jest cykliczna, a więc system automatycznie pobierać będzie pieniądze z konta. 

Mimo, że taki zapis zawarty w regulaminie na pewno nie jest oszustwem, to już brak przypominania ze strony Be2 o zbliżającym się ostatecznym terminie wypowiedzenia umowy – może za takie uchodzić. 

Również to, że prawdziwe ceny za trzy lub sześć miesięcy napisane są mniej widoczną czcionką, nie jest praktyką przyjazną dla nowych użytkowników. 

Duży minus to wiele fikcyjnych kont. Ich obecność ma pewnie zwiększyć statystyki, ale otrzymywanie wiadomości wyglądających na przepisane z translatora od użytkowników bez zdjęcia, już za którymś razem może zniechęcić. 

Nie należy jednak zapominać, że na Be2 ludzie naprawdę znajdują miłość. Przykładem tego mogą być prawdziwe historie, które znaleźć można w zakładce ,,Historie miłosne”. Serwis, mimo paru wad spełnia więc swoją najważniejszą funkcję: łączy w pary i to nawet na całe życie! 

Interesują Cię sex randki dla dorosłych? Sprawdź portal iDates! 

Be2 – co o nich sądzą osoby korzystające z usług portalu?

Wpisując w wyszukiwarkę internetową frazę ,,Be2 – opinie”, pierwsze wyniki, jakie zobaczymy to m.in.: ,,Atak naciągaczy: uwaga na Be2!” ,,Portal randkowy za darmo na który trzeba uważać”, albo ,,Be2- czy myślicie, że to oszuści?”. Cóż… nie wygląda to zachęcająco, jednak nie warto jest się kierować informacjami od innych osób – w końcu w każdym wypadku sytuacja wygląda nieco inaczej. Czy jednak naprawdę rejestrując się na portalu jest się czego obawiać? A może to po prostu celowy zabieg konkurencji?  

Jesteśmy zdania, że zawsze warto czytać regulaminy, a szczególnie wtedy, gdy udostępniane zostają jakiekolwiek dane płatnicze, np. karty. Polityka prywatności Be2 dotycząca automatycznej płatności z góry pozostawia na pewno wiele do życzenia, ale nie jest to coś, co administratorzy strony ukrywają. 

Dzięki Be2 wiele osób poznało miłość swojego życia! I to jest argument, który powinien zachęcić do założenia konta w serwisie. 

Czy jest to najlepszy portal randkowy w kraju? Niestety na to pytanie będziecie w stanie sobie odpowiedzieć dopiero po wypróbowaniu go “na własnej skórze”. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *