Sympatia – opinie, wady i zalety portalu randkowego

Sympatia od lat reklamuje się jako największy portal randkowy dla kobiet i mężczyzn w Polsce, na którym możesz znaleźć życiowego partnera. Zarejestrowanych jest prawie 5 milionów użytkowników. Nieprzerwanie od 2006 roku pomaga singlom znaleźć drugą połówkę. Nie bez przyczyny nazywana jest nowoczesnym portalem matrymonialnym. Na Sympatii tysiące par rozpoczęło swoją wspólną przygodę. Portal chwali się, że aż 75% użytkowników umawia się na prawdziwe randki, a 83% szuka prawdziwej miłości i długoterminowego związku. Dominująca grupa użytkowników jest w wieku 25-44 lat.

W ostatnich latach, z uwagi na wszystkim znane okoliczności,  pojawiła się ogromna liczba internetowych portali randkowych. Może być Ci trudno zorientować się, którą platformę wybrać, gdzie znajdziesz dokładnie to, czego szukasz. Jeśli jednak jesteś osobą, poszukującą miłości i czujesz, że najwyższy czas się ustatkować, to Sympatia może być dla Ciebie odpowiednim miejscem.

[content_block id=1959]

Portale randkowe – czego możemy się na nich spodziewać?

Tutaj znajdziesz nie tylko znajomych i przyjaciół, ale również miłość. Na portalu możesz przeglądać profile i rozmawiać z innymi użytkownikami, zanim zdecydujesz się na randkę w realu. Oprócz tego Sympatia proponuje grę w Bingo!, aby pomóc przełamać lody. To bardzo ciekawe rozwiązanie dla tych, którzy mają problem z nawiązywaniem kontaktów, zwłaszcza jeśli chodzi o relacje, które mają romantyczny charakter. Ponadto znajdziesz tam wiele pomocnych artykułów z poradami ekspertów (psychologów, socjologów, redaktorów i coachów) o zawieraniu bliskich relacji. Dzięki temu randki przez Internet nie będą Ci już sprawiać żadnych trudności.

Z uwagi na fakt, że Sympatia jest najpopularniejszym serwisem randkowym w Polsce, w 2010 roku strona rozszerzyła swoją działalność na inne kraje, do których wyjechało najwięcej naszych rodaków. Dlatego również w Anglii, Irlandii i Stanach Zjednoczonych Polacy mogą z powodzeniem szukać miłości na Sympatii.

Darmowa rejestracja

Aby założyć konto, wystarczy podać swój adres mailowy, nazwę użytkownika i hasło. Po tym należy kliknąć w link aktywacyjny, który otrzymasz na podanego maila. Oczywiście możesz zalogować się za pomocą Facebooka, co z jednej strony przyspieszy proces rejestracji i umożliwi dodawanie zdjęć bezpośrednio z galerii portalu, jednak jest mniej bezpiecznym rozwiązaniem.

Zanim zaczniesz korzystać z platformy, musisz uzupełnić swój profil. Pamiętaj, że jest to Twoja wizytówka, więc warto poświęcić na to trochę czasu i postarać się, aby wypaść jak najlepiej. Najpierw stwórz swoją galerię. Wybierz kilka aktualnych zdjęć, które przedstawiają Cię w różnych okolicznościach.

Zadbaj po pierwsze o to, aby korzystnie się prezentować (zapomnij o przerabianiu zdjęć i nakładaniu filtrów upiększających – masz pokazać siebie, a nie jakąś wyimaginowaną wersję człowieka, który nie istnieje). Najlepiej, aby Twoja galeria przedstawiała, jaką jesteś osobą i co lubisz robić – tak, opis też jest ważny, ale jesteśmy wzrokowcami i zdecydowanie zwiększysz swoje szanse na powodzenie, jeśli Twoja galeria będzie wartościowa.

Kolejnym ważnym etapem jest właśnie opis profilu. Postaraj się w kilku zdaniach – zwięźle, ale zarazem treściwie – opowiedzieć, kim jesteś i czego oczekujesz. Możesz tutaj umieścić informacje dotyczące swoich zainteresowań, wyglądu zewnętrznego, edukacji, kariery i spędzania wolnego czasu. Masz też przestrzeń do opisania swojego wymarzonego partnera. Postaraj się, aby cały Twój profil był atrakcyjny i spójny – to na pewno zachęci innych użytkowników do kontaktu. Po uzupełnieniu wszystkich informacji możesz zacząć poszukiwania.

Gra w Bingo!

Na Sympatii oprócz standardowego wyszukiwania można skorzystać z Bingo!. Gra polega na tym, że wyświetlane są losowe zdjęcia profilowe innych użytkowników i Twoim zadaniem jest kliknięcie „tak” lub „nie” – w zależności, czy dana osoba Ci się podoba, czy nie. Jeśli klikniesz „nie”, inny użytkownik się o tym nie dowie. Jeśli jednak wybierzesz opcję „tak” i to samo z Twoim zdjęciem zrobi ten konkretny użytkownik, to oboje otrzymacie o tym fakcie powiadomienie. Jest to świetny sposób na rozpoczęcie rozmowy, ponieważ obydwie osoby dały już sygnał, że są wstępnie zainteresowane.

Portal Sympatia – czy warto założyć konto premium?

Sympatia oferuje swoim użytkownikom kilka ulepszeń na koncie premium. Można je wykupić na okres jednego miesiąca (30,00 zł), trzech miesięcy (45,00 zł) lub sześciu miesięcy (60 zł). Płatne usługi obejmują: możliwość korzystania z wyszukiwarki (w tym wyszukiwanie nowych profili), przeglądanie profili osób, którymi dany użytkownik jest zainteresowany, dodawanie wybranych osób do listy ulubionych, dodawanie wybranych osób do czarnej listy, wysyłanie oczek, wysyłanie dodatkowych wiadomości, możliwość podglądu osób, które odwiedziły Twój profil, możliwość podglądu osób, które polubiły Twój profil w zabawie w „Bingo!”.

Z jednej strony wykupienie konta premium nie jest konieczne, można z powodzeniem korzystać z darmowej wersji, ale z drugiej strony opłaty są wyjątkowo niskie, a dodatkowe opcje z pewnością ułatwią poznawanie nowych ludzi. Decyzja należy do Ciebie.

Wady i zalety portalu randkowego

Nie da się ukryć, że Sympatia ma zdecydowanie więcej zalet niż wad. Miliony zarejestrowanych użytkowników i historie znalezienia przez nich miłości (dostępne na stronie) mówią same za siebie. Platforma z powodzeniem działa na polskim rynku od osiemnastu lat, jej regulamin i zasady są jasne, uczciwe i czytelne. Stosunek ceny do jakości jest wyjątkowo korzystny w porównaniu do konkurencji.

Korzystanie z serwisu zarówno w wersji na komputerze czy laptopie, jak i na telefonie lub tablecie jest niezwykle intuicyjne, łatwe i przyjemne. Logowanie i korzystanie z serwisu nie przysporzy trudności nawet wyjątkowo „opornym technologicznie” użytkownikom. Uczciwe i otwarte podejście zarejestrowanych osób, które poszukują towarzystwa i miłości ułatwia sprawę. Sympatia cieszy się ogromem pozytywnych opinii w Internecie.

Wbrew pozorom możesz tu poznać naprawdę fajnych ludzi, których być może nie udałoby Ci się poznać w realnym świecie. Rozpoczęcia rozmowy jest niezwykle łatwe, na portalu możesz poznać ludzi w przedziale wiekowym od 18 do 80 lat i spotkasz tu osoby chętne na tylko seks, jak też na coś o wiele poważniejszego.

Jeśli chodzi o wady, które użytkownicy zarzucają Sympatii, to ograniczają się one do zbyt dużej liczby reklam (z tym można sobie łatwo poradzić, instalując wtyczkę blokującą ich wyskakiwanie) i pakietu podstawowego. Dla niektórych jest on jednak zbyt okrojony, aby w pełni wykorzystać możliwości portalu i niejako wymusza zdecydowanie się na zakup wersji premium. Zdarzają się też użytkownicy posiadający fikcyjne konto, ale szczerze mówiąc na każdym portalu randkowym można spotkać tego typu rejestracje.

Bezpieczeństwo na portalu Sympatia

Sympatia zapewnia, że jest w pełni bezpiecznym serwisem. Dane użytkowników są przechowywane w odpowiedni sposób, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, strona jest szyfrowana i nawet logując się przez Facebooka, żadne informacje nie zostają nigdzie i w żaden sposób udostępniane.

Podsumowanie – dla szukających prawdziwej miłości?

Sympatia – internetowy portal matrymonialny od lat łączy Polaków w kraju i za granicą. Jest najczęściej wybieraną platformą tego typu przez singli w Polsce. Każdy użytkownik, niezależnie od wieku, ma tutaj szanse na znalezienie prawdziwej miłości. Wielu użytkowników zdecydowało się opowiedzieć historię swojego związku, który rozpoczął się właśnie dzięki tej stronie. Liczby mówią same za siebie. Jeśli szukasz sprawdzonego portalu randkowego, gdzie zasady użytkowania są jasne i nic przykrego Cię nie zaskoczy, a użytkownicy podchodzą do sprawy poważnie, to Sympatia jest dla Ciebie idealnym miejscem.

Informacje o innych portalach randkowych na których możesz spotkać prawdziwą miłość czy też umówić się na niezobowiązujące spotkanie

⬇️ SPRAWDŹ PORTAL NR 1 W NASZYM ZESTAWIENIU ⬇️