Seks randki – co powinniśmy o nich wiedzieć

Dziewczyny też mają swoje potrzeby i czasem chcą się po prostu umówić na randkę, nie myśląc o zobowiązaniach. Brzmi znajomo? W takim razie powinnaś poznać zasady randkowania bez zobowiązań. W końcu każda z nas ma fantazje erotyczne, które chciałaby przenieść do realnego świata, a niekiedy to właśnie seks ogłoszenia mogą być kluczem do sukcesu!

Zacznijmy jednak od tego, czym jest randkowanie bez zobowiązań? Pewnie większość ludzi rozumie, że bycie w związku bez zobowiązań oznacza, że nie chcesz poślubić osoby, z którą się spotykasz, ale o co jeszcze chodzi?

Po pierwsze, randki bez zobowiązań na ogół sugerują, że nie planujesz spotykać się z tą osobą przez dłuższy czas. Sedno sprawy jednak tkwi w upewnieniu się, że oboje jesteście świadomi swoich zamiarów i macie takie same oczekiwania.

Teraz, gdy już znasz definicję, możesz zadać sobie pytania: „Jaki jest najlepszy sposób na nawiązanie relacji bez zobowiązań?” i: „Jakie korzyści wynikają ze swobodnego związku?” Uwaga, spoiler: tak, istnieje wiele takich korzyści, a niezbyt poważne relacje romantyczne są mniej skomplikowane niż myślisz. Poniższe wskazówki dotyczące randek bez zobowiązań na pewno Ci się przydadzą.

Dobre seks randki to takie, podczas których wszyscy chcą tego samego

Jeśli nie szukasz poważnego związku, ważne jest, aby osoba, z którą się spotykasz, wiedziała o tym. Już na samym początku wyraźnie zaznacz, że nie jesteś zainteresowana długotrwałym związkiem na serio. Druga osoba ma wtedy okazję powiedzieć, co o tym sądzi. Może też się nad tym zastanowić i w każdej chwili zmienić zdanie.

Nie musisz robić z tego wielkiej rzeczy ani nawet wspominać o tym podczas pierwszego spotkania, ale powiedz jasno i szczerze: „Lubię spędzać z Tobą czas, ale chcę się upewnić, że wiesz, że nie szukam teraz niczego poważnego”. To wystarczy.

Najlepsze sex randki to randki pełne wzajemnego szacunku

Randki bez zobowiązań nadal wiążą się z byciem z kimś związku, a szacunek jest ważny w każdej relacji międzyludzkiej: bez zobowiązań, poważnej lub gdzieś pomiędzy. Oznacza to traktowanie osoby z taką samą życzliwością, z jaką traktowałbyś każdego innego człowieka – tylko bez zaangażowania.

Umawianie się na sex randki musi być dobrowolne

Bycie w związku oznacza, że musisz chcieć pójść na kompromis, często rozmawiać, żeby upewnić się, czy w dalszym ciągu wszystko jest między wami w porządku i ogólnie spędzać ogrom swojego czasu na dbaniu o to, czego potrzebuje Twój partner. Jednak w przypadku niezobowiązujących randek nie musisz tego robić. Możesz przychodzić i wychodzić, kiedy tylko chcesz, nie przejmując się za bardzo konsekwencjami swoich zachowań.

Umawiając się na sex randki przez internet pisz z wieloma osobami

Możesz spotykać się bez zobowiązań z tylko jedną osobą w jednym czasie, jeśli czujesz, że to wszystko, czego potrzebujesz, ale jedną z zalet idei braku zobowiązań jest to, że nie jesteś przywiązana do konwencjonalnych standardów relacji międzyludzkich.

Nie bój się więc spotykać z kilkoma osobami na raz. Jeśli od początku stawiasz sprawę jasno, to nie jest to nic złego. Oczekiwania są minimalne, nikogo nie okłamujesz ani nie zdradzasz.

Nie bądź zaborcza rejestrując się na serwis randkowy

Ogłoszenia erotyczne są świetnym miejscem – zarówno samotne kobiety, jak i samotni mężczyźni wybierają seks anonse w celu poznania ludzi chętnych na seks randki. Setki, a może i tysiące zainteresowanych spotkaniem, napalonych singli chętnych na spotkanie. Brzmi super? Bo jest super!

Jeśli zdarzy Ci się zobaczyć w mediach społecznościowych, że Twój tymczasowy partner spotyka się z innymi, nie możesz mieć z tym problemu. To samo dotyczy jego. Nie może wtrącać się w Twoje relacje z innymi ludźmi. Jeśli zaczniesz zauważać, że ktoś, z kim się widujesz, staje się zaborczy, skończ ten związek najszybciej, jak to możliwe. Nie ma miejsca na takie zachowania w randkach bez zobowiązań.

Przeglądają i publikując sex oferty nie rób planów na przyszłość na więcej niż kilka najbliższych dni

Jeśli chcesz spędzić z kimś sobotni wieczór, możesz spokojnie zaplanować to na dzień lub dwa wcześniej. Cokolwiek więcej wkracza na terytorium związku ze zobowiązaniami. Ważne jest, aby naprawdę żyć chwilą i mieć świadomość, że ta chwila może być wszystkim, co będziecie mieli, ponieważ każdego dnia możecie spotkać kogoś, z kim będziecie chcieli się związać na poważnie. Możesz też w między czasie poznać kogoś innego, kto będzie Ci się wydawał ciekawszą opcją na weekend i będziesz żałowała pochopnego planowania z wyprzedzeniem, a nie wypada odwoływać spotkania na ostatni moment.

Skoncentruj się na innych sprawach w swoim życiu – anonse erotyczne to nie wszystko

Związki pochłaniają mnóstwo energii psychicznej, ale to nie jest teraz Twój problem! Wykorzystaj tę energię, którą traciłaś na relację i przeznacz ją na pracę, szkołę lub po prostu robienie wszystkiego, co lubisz. Randki bez zobowiązań zapewniają Ci zaspokojenie potrzeb społecznych i seksualnych, nie odbierając Ci wolnego czasu, energii i nerwów.

Nie dzwoń do faceta z prośbą o przysługę

Jeśli planujesz się przeprowadzić lub potrzebujesz, aby ktoś popilnował Twojego kota, gdy wyjeżdżasz na weekend, nie dzwoń do swoich aktualnych partnerów. Związki bez zobowiązań nie mają tego w pakiecie. To mogłoby wprowadzić waszą relację na poziom, którego chcecie uniknąć. Poza tym sama nie chciałabyś odebrać takiego telefonu…

Darmowe portale randkowe nie zawsze są dobrym miejscem do poznania osób towarzyszących

Wesela i przyjęcia są po to, by poznawać nowych ludzi, z którymi można się umawiać bez zobowiązań – a nie zapraszać kogoś, z kim nie wiążesz swoich planów, aby poznał Twoich przyjaciół i rodzinę. Idź sama na tego typu imprezy. Dzięki temu Twoi przyjaciele i rodzina nie zaczną identyfikować Cię jako osoby w związku, a Twój partner nie zrozumie, że chcesz się bardziej zaangażować w wasz związek. Erotyczny portal to raczej nie jest odpowiednie miejsce na to, żeby poznać kogoś “na dłużej”.

Zakończ to jak osoba dorosła – w końcu portal randkowy to miejsce dla zdecydowanych

Jeśli przestaniesz się kimś interesować, nawet bez zobowiązań, możesz zrobić jedną z dwóch rzeczy: przestać się odzywać i mieć nadzieję, że zrozumie lub powiedzieć mu, że po prostu już tego nie czujesz i nie chcesz się z nim spotkać. Uczciwość będzie zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem. Biorąc pod uwagę, że nie było to nic wielkiego, możesz nawet odpowiedzieć na jego smsa, gdy napisze, że chce się z Tobą spotkać: „Świetnie się z Tobą bawiłam, ale myślę, że to już koniec”. Wszystko jest lepsze niż tzw. ghosting, czyli zniknięcie i nieodzywanie się do kogoś – to jest po prostu podłe.

Seks randki bez zobowiązań są naprawdę świetnym rozwiązaniem. Wystarczy szanować się wzajemnie i przestrzegać kilku prostych zasad. Jeśli w tej chwili nie szukasz poważnego związku z różnych powodów, to jest to zdecydowanie świetna opcja dla Ciebie. Jeśli jeszcze nie masz u nas konta, to pora przejrzeć sex anonse Erodate.pl – najlepsze seks spotkania czekają!