Pytania o seksie – 5 najczęściej wyszukiwanych pytań

Pytania o sexie wydają się być czasami najbardziej interesujących ludzi tematem. Erotyczne pytania, czy też inaczej seks pytania to wszystkie pytania związane z naszą seksualnością i wszystkim tym, co się dzieje w sypialni.

Te pytania – od tego jakie marzenia seksualne powinno się mieć po sam seks i to, jakie zadać pytania do dziewczyny – Google przedstawił w formie najczęściej wyszukiwanych pytań dotyczących seksu i zdrowia seksualnego, korzystając z danych Google sprzed paru lat.

Z jakiegoś powodu wydaje się, że kiedy najbardziej potrzebujemy informacji o seksie, nie wiemy, gdzie się zwrócić po prawdziwe odpowiedzi. Dobrą wiadomością jest to, że ​​teraz nie musisz przeglądać stron niedoinformowanych forów dyskusyjnych z 2003 roku. Wystarczy że przejrzysz nasze najpopularniejsze pytania dla par, a znajdziesz tu odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania.

Więc chwyć swoje zeszyty i ołówki (lub po prostu dodaj tę stronę do zakładek), ponieważ nadszedł czas, aby rozpocząć edukację seksualną. Ta lista nie wskazuje, że uważamy, że powinieneś uprawiać seks lub nie ma na celu zachęcać do aktywności seksualnej, zanim będziesz gotowy.

Chcemy się tylko upewnić, że jeśli zastanawiasz się nad którymkolwiek z tych pytań, masz dobrze poinformowane źródło, do którego możesz się zwrócić. Oto najczęściej wyszukiwane pytania dotyczące seksu i zdrowia seksualnego na podstawie danych Google, a także odpowiedzi, na które prawdopodobnie czekałeś. A więc do dzieła – zboczone pytania czas zacząć!

Najpopularniejsze pytanie na całym świecie – jak uprawiać seks

„To zależy od tego, jaki rodzaj seksu chcesz uprawiać! Ale jeśli mówisz o stosunku, w którym jedna osoba wkłada część ciała do otworu drugiej, pierwszą rzeczą, której potrzebujesz, jest partner, który chce zrobić to samo z tobą.

„Nie musisz czytać w ich myślach; możesz zapytać. Niektórzy partnerzy będą mieli określone pragnienia lub ograniczenia, w tym wymagania dotyczące bezpieczniejszego seksu. Następna rzecz: obie osoby powinny być tak pobudzone, jak to tylko możliwe, co oznacza psychiczną i fizyczną chęć połączenia się w ten sposób.

Fizyczne podniecenie sprawia, że ​​penisy stają się twarde, mogą zmoczyć pochwy i sprawić, że odczucia wszystkich zaangażowanych części ciała będą lepsze – ale mimo to dobrze jest mieć trochę lubrykantu, aby możliwy był maksymalny komfort, ponieważ wprowadzenie penisa do pochwy i odbytu może boleć jeśli nie ma wystarczającej ilości nawilżenia.

W przypadku wielu osób wystarczające podniecenie zajmuje trochę czasu, a włożenie nie powinno nastąpić, dopóki osoba, która będzie penetrowana nie będzie w 100% gotowa.

Wiele rzeczy może być podniecających: całowanie, dotykanie, obejmowanie się nawzajem, aby wasze ciała były w bliskim kontakcie, ocieranie się o siebie, dotyk genitaliów, seks oralny… i to tylko na początek! Kiedy penis lub palce są w pochwie lub odbycie, ludzie na ogół lubią ruchy do wewnątrz i na zewnątrz.

Wszystko to jest kwestią eksperymentowania ze sobą i swoim ciałem – pieszcząc się ze swoim partnerem dowiesz się, jakie jest Twoje ulubione miejsce, jaka jest Twoja największa fantazja seksualna i jaka jest Twoja ulubiona forma gry wstępnej. A więc, do dzieła – eksperymentuj!

Pytania erotyczne – co to jest seks?

Wielu ekspertów może zdefiniować seks w kategoriach stosunku, a nawet w kategoriach fizycznych rzeczy, które dwoje ludzi może robić razem, a moja definicja to obejmuje, ale jest szersza” – wyjaśnia nasz specjalista. „Jednym z powodów jest to, że ludzie wyrażają swoje seksualne uczucia na tak wiele różnych sposobów, że aby być włączającym, musimy sięgać daleko.

„Dlatego zdefiniowałbym seks jako wszystko, co jedna lub więcej osób może zrobić, aby wywołać lub zaspokoić uczucia erotyczne, a„ erotyczny ”możemy zdefiniować jako coś, co wywołuje pożądanie i / lub podniecenie seksualne. Ta definicja seksu dopuszcza masturbację („seks solo”), doświadczenia erotyczne, które mogą dzielić dwie osoby, w tym seks oralny, ręczny (rękami) i stosunek płciowy („seks partnerski”).

Większość doświadczeń seksualnych obejmuje pewien stopień stymulacji genitaliów, chociaż nie wszystkie to robią; niektórzy ludzie mogą odczuwać podniecenie seksualne, a nawet orgazm, bez bezpośredniego dotyku narządów płciowych. Niektórzy ludzie decydują się na rozróżnienie między „uprawianiem seksu” a „byciem seksualnym”: to drugie może nie być tak skoncentrowane na genitaliach lub może nie obejmować stosunku płciowego.

Pytanie chłopaka do dziewczyny – co czujesz uprawiając seks?

Seks można odczuwać na wiele różnych sposobów, w zależności od tego, jaki to jest seks oraz od stopnia komfortu i podniecenia u ludzi, którzy go uprawiają.

W najlepszym przypadku przyjemne doznania zalewają nie tylko genitalia, ale całe ciało, sprawiając, że czujesz się coraz bardziej erotyczny i podniecony, często prowadzący do orgazmu (często nazywanego„ kulminacją ”, co jest całkiem dobrym opisem wyniku tych uczuć, które stają się coraz lepsze).

ALE! W najgorszym przypadku może to być bolesne, przerażające i nieprzyjemne, zwłaszcza jeśli tak naprawdę nie chcesz tego robić i nie jesteś podniecony. Wiele osób uprawia seks, zanim będą na to gotowi, bez entuzjastycznej zgody lub zanim dowiedzą się, czego potrzebuje ich ciało, aby było to przyjemne doświadczenie i często uprawiają seks z partnerami, którzy również nie znają tych informacji. Najlepiej to zmienić poprzez komunikację i uczenie się coraz więcej o swojej seksualności”

Jak mogę mieć sen seksualny?

Co byś zrobił (lub zrobiła) gdyby nagle okazało się, że co noc jesteś w stanie śnić swoje najlepsze sny seksualne?

Profesjonalny analityk snów mówi, że są dwa sposoby na marzenie o seksie: „Obsesyjne skupianie się na tym punkcie i z kim chciałbyś to robić przez cały dzień! Zwykle śnimy o tym, o czym myślimy najbardziej, więc jeśli zajmujesz umysł przez cały dzień, jest bardziej prawdopodobne, że tej nocy będziesz mieć sen seksualny ”.

Drugim sposobem na to jest owulacja. „Podczas owulacji jesteśmy bardziej napaleni i właśnie wtedy częściej masz sen seksualny. Zacznij śledzić swój cykl. Owulacja zwykle następuje około dwóch tygodni od pierwszego dnia, w którym zaczyna się miesiączka ”.

Jednak nie wszyscy zgadzają się, że jest to niezawodne. „Nie wiemy” – mówi psycholog dobrze zaznajomiony z psychoanalitycznym rozumieniem snów. „Sny są niezwykle trudne do naukowego zbadania. Wiemy sporo o aktywności mózgu i snach podczas cykl snu. Wiemy znacznie mniej – prawie nic – o rzeczywistej zawartości snów. Jedna z teorii traktuje sny jako zbiór symbolicznych i zamaskowanych obrazów reprezentujących psychologiczne konflikty i życzenia. To, co jeden sen oznacza dla jednej osoby, może oznaczać coś innego dla drugiej. Nie ma dowodów na to, że jeden senny obraz, podobnie jak stosunek seksualny, ma to samo znaczenie dla wszystkich ”.

Zadawania pytań nigdy za wiele – jak uprawiać dobry seks?

Zobacz odpowiedź na pytanie pierwsze.