Dobry profil randkowy – jak go stworzyć?

Jeśli ktoś  prosi Cię o to, żebyś się opisał to o czym myślisz w pierwszej kolejności? Twoje imię, praca, a może hobby? Ale czy te rzeczy naprawdę wyjaśniają, kim jesteś, czy pokazują Twoją osobowość? Nie do końca.

Jako pisarz miałem okazję czytać niezliczone przykłady profili na portalach randkowych z całej Polski – zarówno kobiet jak i mężczyzn. 

Niektóre były dobre, inne, no cóż, nie tak bardzo. Ale po drodze wiele się nauczyłem o tym, co działa, a co nie, dzięki czemu teraz dumnie twierdzę, że jestem w stanie stworzyć najlepszy opis na profil randkowy dla kobiety. Opis, który nie tylko przyciągnie masę facetów, ale i pomoże w ograniczeniu wiadomości od facetów, z którymi pisać laski na pewno by nie chciały.

Spośród wielu portali randkowych w Polsce widziałem różne strony – od takich, gdzie wszystko się ogranicza tylko i wyłącznie do zdjęć profilowych po takie, gdzie opis jest ważniejszy niż fotka. Osoby, które szukają miłości i drugiej połówki zawsze będą sprawdzać jak wygląda Twój opis – w końcu jest to reprezentacja tego, kim jesteś w prawdziwym życiu!

Poniższe przykłady wskazówek do tworzenia profili na portalach randek internetowych dla kobiet pokażą ci kilka sposobów wykorzystania normalnych szczegółów swojego życia, aby stworzyć profil, który będzie inny, unikalny i dokładniejszy. Pokażesz w ten sposób kim naprawdę jesteś.

Podczas tworzenia własnego profilu i opisu na portalu randkowym użyj ich jako inspiracji, a każdy portal i randki online będą dla Ciebie niekończącym się sukcesem randkowym.

Na serwisie randkowym liczą się szczegóły

Jeśli chcesz pomóc komuś zrozumieć, kim jesteś, naprawdę liczą się te małe, pozornie nieistotne rzeczy. Ze wszystkich naszych wskazówek moim numerem jeden (dla mężczyzn i kobiet) jest dodanie szczegółów do twojego profilu. Możesz powiedzieć, że uwielbiasz gotować, możesz podzielić się z innymi swoim ulubionym daniem lub przepisem, z którym eksperymentujesz. To szczegóły sprawiają, że Twój profil ożywa, a randki na portalu stają się realne.

Daj szansę facetom, którzy próbują się z Tobą umówić na randki online

Ta porada skierowana jest szczególnie dla kobiet – jeśli dodasz pytanie lub jakiś drobiazg umożliwiający rozpoczęcie rozmowy dla osoby, która przegląda Twój profil, możesz naprawdę pomóc komuś przełamać lody i odezwać mu się jako pierwszemu. Trudno wymyślić sposoby na rozpoczęcie rozmowy, które nie są już tak oblatane jak: „Cześć, jak się masz dziś wieczorem?”. Łatwiej jest poznawać nowe osoby gdy mamy możliwość nawiązania kontaktu bez zbytniego główkowania na temat tego, w jaki sposób do danej osoby “zagadać”.

Spróbuj opisać siebie na portalu jak najciekawiej

Jeśli nie jesteś najlepszym pisarzem na świecie, spróbuj wymienić swoje hobby, fakty na swój temat lub ulubione rzeczy, przecież sam chciałbyś się umawiać na randki internetowe z ciekawymi osobami, a nie z gburami. Listy to skuteczny i szybki sposób na przekazanie Twojej osobowości, który jest łatwy do odczytania przez inne osoby. Ponadto są zabawne i dają ludziom znacznie więcej informacji o Tobie umożliwiających rozpoczęcie rozmowy.

Portal towarzyski nie obejdzie się bez ukazania Twojej dziwnej strony

Jeśli przy tak wielu ludziach chcesz wyróżniać się z tłumu, więc nie bój się pokazać tego, co „dziwne” lub inne w tobie. Czy śmiejesz się dziwnie? A może boisz się strasznych filmów? Poinformuj o tym ludzi! Nawet jeśli spowoduje to wyłączenie niektórych osób to tym sposobem najprędzej znajdziesz tą odpowiednią! Jak powiedział kiedyś dr Seuss: „Wszyscy jesteśmy trochę dziwni, a życie też jest trochę dziwne, ale kiedy znajdujemy kogoś, kogo dziwność jest zgodna z naszą, łączymy się z nim i popadamy we wzajemną dziwność i nazywamy to miłością”.

Cytuj innych – cytaty zwrócą uwagę innych

Jeśli masz ulubiony cytat lub tekst piosenki, dodaj go. Cytaty mogą być świetnym sposobem na przekazanie swojej osobowości i pokazanie ludziom, w co wierzysz, bez konieczności wyjaśniania wszystkiego samemu.

W celu znalezienia partnera musisz być konkretny

Nie mów tylko, co kochasz, powiedz, dlaczego to kochasz. Łatwo jest powiedzieć, że kochasz wędrówki lub przebywanie na zewnątrz, ale mówienie ludziom, że uwielbiasz spędzać czas na świeżym powietrzu, ponieważ widok góry sprawia, że ​​czujesz się mały i nieistotny, ale w dobry sposób lub że wędrówki pomagają ci przekroczyć granice, pomagają dotrzeć do tego kim naprawdę jesteś. Twój opis jest tym sposobem bardziej atrakcyjny i niepowtarzalny.

Tajemnica portali randkowych? Zaintryguj potencjalnych partnerów swoim opisem

W przeszłości internetowe profile randkowe brzmiały prawie jak CV – chodziło o to, aby opisać wszystko o sobie, tak jakbyś pisał długi list motywacyjny. Teraz wszystko się zmieniło i nie musisz wiele mówić, aby przyciągnąć właściwą osobę. W rzeczywistości lepiej, jeśli tego nie robisz. Twój profil to podgląd tego, kim jesteś, a nie przedstawienie całego twojego życia. Daj ludziom powód do przesłania wiadomości, po prostu ich zachęć!

Strony randkowe to nie miejsce dla nudziarzy

Jeśli kochasz swoją pracę, zdecydowanie powinieneś o tym wspomnieć, ale upewnij się, że to nie WSZYSTKO, o czym mówisz. To samo dotyczy twoich zainteresowań, a nawet dzieci i rodziny. Jesteś więcej niż jedną rzeczą, wiele rzeczy wpływa na to, kim jesteś. Upewnij się więc, że Twój profil to odzwierciedla!

Randkowa atmosfera to dużo śmiechu i dobra zabawa!

Próba bycia zabawnym podczas pisania jest trudna, ale jedną z najbardziej atrakcyjnych rzeczy zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet jest poczucie humoru. Nie czuj się tak, jakbyś musiał opowiadać dowcip, ale spróbuj podzielić się czymś pozornie głupim lub trochę dziwnym. Nie musi to być zabawne, ale lekkomyślna anegdota może znacznie przyczynić się do pokazania ludziom, że jesteś zabawną, przyjazną i dostępną osobą.

Osoby szukają drugiej osoby, która będzie z pasją opowiadać o swoich hobby

Najlepsze z profilów randkowych, jakie widziałem, to profile, w których osoba opowiada o rzeczach, które ją pasjonują. Nie bój się otworzyć i powiedzieć o tym co kochasz.

Rozmowa jest najważniejsza – nawet jeśli to tylko czat randkowy

Twój profil to nie tylko pierwsze wrażenie, ale pod wieloma względami to także początek rozmowy, którą będziesz z kimś prowadzić. Jeśli ktoś jest zainteresowany przesyłaniem wiadomości, często odwiedza Twój profil, aby znaleźć wskazówki i podpowiedzi na temat tego, o czym rozmawiać. Warto więc wspominać o rzeczach, które ułatwiją komuś zrobienie „pierwszego kroku”. Może to być ulubiona książka, realcje z rodziną, lub fakt, gdzie lubisz spędzać wakacje.

Opowiedz historię

Jeśli miałeś przygodę, jesteś w trakcie zmiany życia lub miałeś jakieś doświadczenia,  którymi warto podzielić się z innymi to zrób to! Może przeprowadziłeś się do nowego miasta, niedawno zmieniłeś karierę, wracasz do szkoły, po prostu zostałeś dziadkiem? Są szanse, że inni ludzie przechodzą przez to samo i będziesz miał o czym z nimi porozmawiać.