Randki online – przewodnik dla kobiet

Niegdyś randkowanie przez Internet było zawstydzającym zajęciem. Kto chciał być jednym z tych samotnych serc trollujących pojedyncze bary cyberprzestrzeni? Obecnie około jedna trzecia małżeństw w Europie spotkała się w Internecie, a aż 43 procent dorosłych Polaków korzysta z witryn lub aplikacji randkowych – jedni mają dość życia w pojedynkę i szukają miłości i bratniej duszy, inni natomiast logują się na serwisy randkowe w celu umówienia się wyłącznie na seks.

Wpatrywanie się w zatłoczony pokój może być pięknym tekstem piosenki, ale jeśli chodzi o romantyczny potencjał, nic nie może konkurować z technologią. Bardziej możliwe jest znalezienie kogoś teraz niż w jakimkolwiek innym momencie historii. Nie musisz stać w barze i czekać, aż pojawi się ten właściwy – wystarczy wpisać w wyszukiwarce hasło “ogłoszenia kobiet” albo “ogłoszenia mężczyzn” i znajdziemy setki stron randkowych oferujących swoje usługi. Czyż nie zmienia to całkowicie percepcji szukania partnera i nie ułatwia znalezienia kogoś, z kim pokonasz samotność?

Odkryliśmy, że osoby szukające ukochanej osoby w Internecie to zazwyczaj osoby pracujące w pełnym wymiarze godzin i posiadające wyższe wykształcenie oraz szukające długoterminowego partnera, gdyż życie w pojedynkę nie wydaje im się być najlepszym rozwiązaniem. Randki online to droga – musisz tylko nauczyć się obsługiwać system.

W internecie znajdziesz różnego rodzaju portale randkowe w Polsce. Dzięki zalogowaniu się na niektórych być może znajdziesz kogoś z kim spędzisz całe życie, dzięki innym randki internetowe zmienią się w prawdziwy maraton seksualny – w dzisiejszych czasach każdy znajdzie strony randkowe dla siebie.

Który z portali randkowych wybrać? Przede wszystkim sprawdź nasz ranking portali, gdzie znajdziesz najpopularniejsze portale randkowe w Polsce, czyli skrypt randek online dla osób samotnych. Portale randkowe ranking to najlepszy przyjaciel wszystkich tych, którzy nie wiedzą który darmowy portal randkowy wybrać.

Traktuj rejestrację na portal randkowy jak swoją pracę

To wszystko wymaga czasu i uwagi. Warto być na stronie co najmniej trzy godziny tygodniowo na portalu dla samotnych. W ten sposób zwiększysz swoją szansę na sukces.

Dodaj trochę stylu do swojego profilu

Trzy czwartek profilu powinno dotyczyć bezpośrednio Ciebie, a jednak czwarta tego, czego oczekujesz od potencjalnego partnera. Celem w końcu nie jest przyciągnięcie wszystkich – ale tego jedynego. Ostatnim świetnym akcentem jest nagłówek, który podsumuje Twoje podejście do życia i jakiś osobisty slogan. Może to być na przykład „Rodzina, Życzliwość. Przyjaciele. Wiata. Własnie to najbardziej cenię”

Próbując umówić się na randki online będziesz musiała nauczyć się strzelać wystrzałowe foty

Selfie w lustrze często wydziela atmosferę próżności. Najlepsze ujęcia profilowe uwzględniają kolor (żywe odcienie, szczególnie czerwone, przyciągają uwagę), kontekst (zdjęcie, które dotyczy Twojego hobby takiego jak np. podróżowanie) oraz charakter (coś dziwnego albo zabawnego)!

Warto uwzględnić nie tylko zdjecie swojej roześmianej twarzy, ale także całej sylwetki.

Przejmij kontrolę – to recepta na pokonanie samotności

Algorytmy sterujące aplikacjami i stronami nie czytają nam w myślach. Należy zakasać rękawy i samemu wziąć się do pracy szukająć odpowiednich partnerów – wysyłać wiadomości i lajkować ich profile, co uczyni nas bardziej widocznymi.

Nie śpiesz się – umówienie się na randki może zająć trochę czasu

Warto być cierpliwym!  

Jak zwiększyć szanse na znalezienie odpowiedniej osoby na serwisie randkowym?

Jeśli masz na celu umówienie się na randki i poznanie kogoś ciekawego w internecie, to serwis randkowy jest najlepszym dla Ciebie rozwiązaniem. Dzięki rejestracji na takim portalu nie tylko pokonasz samotność, ale i zagwarantujesz sobie świetną zabawę. Co robić, żeby zwiększyć swoje szanse? Oto 3 najważniejsze wskazówki, o których musisz pamiętać.

Logując się na strony randkowe poznaj przynajmniej 9 osób

Nasz mózg jest najlepiej przystosowany do obsługi od 5 do 9 opcji. Jeśli mamy więcej to popadamy w przeciążenie. W tym momencie zaczynasz szukać powodów, by powiedzieć nie, na przykład„ Spójrz na jego brzydkie buty ”- mówią specjaliści.

Zastanawiasz się nad rejestracją na serwisie randkowym? Ustal 3 cele

Jeśli jest coś, czego tak naprawdę nie możesz tolerować – na przykład palenie wyklucz to. „Większość ludzi koncentruje się na pragnieniach: gorących, zabawnych. Odpowiednią osobę znajdziesz, gdy skupisz się na potrzebach: komunikacja, wzajemny szacunek.”

Podczas szukania partnera, daj mu przynajmniej 3 randki

Nawet jeśli nie czujesz chemii. Czasami ludzie potrzebują trochę więcej czasu, żeby się rozkręcić.