Portal randkowy Flirt.com – obiektywna recenzja

Portale randkowe to w obecnych czasach najłatwiejszy sposób na poznanie ciekawych osób. Zastanawiasz się który z nich to najlepszy serwis randkowy w polskim internecie? Cóż, temat portalu randkowego należy zacząć od zróżnicowania poszczególnych stron – jedne służą do umawiania się wyłącznie na niezobowiązujące, często jednorazowe randki, inne natomiast skupiają się na możliwości nawiązania długoletnich znajomości. Portal Flirt com to świetny przykład aplikacji mobilnej, która łączy w sobie trochę z jednego, trochę z drugiego.

Szukasz portalu randkowego, ale nie do końca wiesz, na który się zdecydować? Nie masz pewności, czy poważny związek na lata jest właśnie tym, czego szukasz? Nie do końca potrafisz sprecyzować swoje plany, ale wiesz, że chcesz chodzić na randki i poznawać nowych ludzi? Przeczytaj naszą recenzję portalu randkowego Flirt – być może okaże się właśnie tym, czego aktualnie potrzebujesz.

Flirt nie ogranicza się do użytkowników szukających przelotnych znajomości, jeśli pragniesz romantycznej relacji i szukasz partnera na całe życie, to też może się udać (przecież jedno nie wyklucza drugiego, czym byłaby miłość bez flirtu?). W serwisie zarejestrowało się już ponad dziesięć milionów użytkowników, a bilans płci jest zachowany. Także już na pierwszy rzut oka, masz duże szanse na powodzenie.

Rejestracja i uzupełnienie profilu na portalu randkowym Flirt

Znalezienie partnera zaczyna się od rejestracji na stronie Flirt. Proces rejestracji jest niezwykle prosty. Wystarczy podać swoją płeć, nazwę użytkownika, adres mailowy i hasło. Po tym otrzymasz na podanego maila link aktywacyjny, w który musisz kliknąć aby aktywować konto, dlatego pamiętaj o sprawdzeniu wpisywanych ręcznie danych.

Teraz Twoje konto podstawowe jest już aktywne, jednak zanim zaczniesz korzystać z serwisu, musisz uzupełnić swój profil. Chodzi po prostu o dodanie zdjęć i opisu, które przedstawią Cię innym użytkownikom. To niezwykle istotny etap. Najpierw zastanów się, czego szukasz i oczekujesz – czy chcesz przyciągnąć uwagę jak największej liczby osób, które są zainteresowane jedynie przelotnymi znajomościami, flirtem, zabawą i seks randkami, czy jednak stały związek, stabilizacja i miłość są Twoimi priorytetami. Określenie celu pomoże Ci prawidłowo utworzyć swój profil.

Dodaj zdjęcia, na których dobrze wyglądasz i które pokazują, jaką jesteś osobą. Znowu, w zależności od swoich zamiarów, albo skup się na swoim wyglądzie albo postaraj się pokazać z różnych stron i zawrzeć w galerii swoją osobowość i zainteresowania. Im ciekawsze zdjęcia, tym więcej osób będzie chciało Cię poznać.

Później stwórz opis Twojego profilu. Napisz o sobie – kim jesteś, co robisz, czym się interesujesz, jakie masz plany na przyszłość i szczerze, bez owijania w bawełnę, powiedz, czego oczekujesz. To zaoszczędzi Tobie i innym użytkownikom czas i energię. Jeśli interesuje Cię tylko flirt i zabawa, to o tym napisz. Nie rozpisuj się wtedy zbytnio (potencjalnych zainteresowanych nie do końca interesuje historia Twojego życia). Powiedz otwarcie co lubisz robić i z kim chcesz się spotykać. Jeśli jednak chcesz stworzyć poważny związek, podaj najistotniejsze informacje na swój temat, aby zwiększyć szanse na szybsze znalezienie odpowiedniej osoby. Postaraj się, aby w każdym przypadku opis był treściwy i ciekawy, aby zaintrygować potencjalnych zainteresowanych i zachęcić ich do kontaktu.

Kluczem tutaj jest autentyczność. Zarówno zdjęcia, jak i opis muszą być prawdziwe. Zasada jest niezwykle prosta i uniwersalna – traktuj innych w taki sposób, w jaki chcesz, aby Ciebie traktowali. Logiczne, prawda? Nie przerabiaj zdjęć, nie wymyślaj niestworzonych historii. Pamiętaj, nikt z nas nie jest na szczęście idealny. Zadbaj jedynie o to, aby Twój profil był spójny i różnorodny.

Portal i aplikacja Flirt – jak wygląda korzystanie

Jeśli uzupełnisz zgodnie z prawdą wszystkie wymagane informacje w swoim profilu, to wyszukiwarka znajdzie użytkowników, którzy będą do Ciebie pasowali. W tym momencie możesz zacząć przeglądać ich profile i decydować, do kogo chcesz się odezwać, a do kogo nie. Jeśli nie do końca wiesz, jak zacząć rozmowę, możesz skorzystać z funkcji Megaflirt. Polega ona na tym, że możesz wybierać spośród puli gotowych tekstów. To świetny sposób na nawiązanie kontaktu i przełamanie pierwszych lodów. Szczególnie przyda się osobom nieśmiałym, które mają trudności z zagadaniem do kogoś.

Konto bezpłatne czy członkostwo premium – co wybrać

Jak powszechnie wiadomo celem założycieli portalu jest nie tylko łączenie ludzi, ale również zarabianie na tym pieniędzy. Dlatego też wersja podstawowa Flirtu jest dość okrojona – wystarczy, żeby z niej korzystać, jednak zainwestowanie drobnej kwoty zdecydowanie ułatwi życie użytkownikom. Bezpłatna wersja ogranicza działania na każdym kroku, zarówno w kwestii wyszukiwania, jak i kontaktowania się, jednak nie uniemożliwia korzystania z serwisu. Mówiąc krótko, jest to opcja dla wytrwałych.

Konto premium gwarantuje lepszą widoczność Twojego profilu w serwisie, dzięki temu więcej osób Cię znajdzie, obejrzy Twoje zdjęcia i tym samym będzie chciało nawiązać kontakt. Ponadto masz nieograniczone możliwość kontaktu. Możesz wysyłać tyle wiadomości dziennie, ile chcesz, do tylu osób, ilu chcesz. Oprócz tego konto premium daje wiele dodatkowych funkcji, których nie ma w wersji podstawowej, jak np. możesz przeglądać profile innych użytkowników bez ich wiedzy – zachowujesz pełną anonimowość, jeśli tylko masz na to ochotę.

Bardzo dobrą wiadomością dla użytkowników jest wyjątkowo niska cena konta premium. Za miesiąc korzystania z płatnej wersji zapłacisz poniżej 30 złotych. To wyjątkowo dobry stosunek ceny do jakości, biorąc pod uwagę liczbę pozytywnych opinii dotyczących działania portalu Flirt.

⬇️ SPRAWDŹ PORTAL NR 1 W NASZYM ZESTAWIENIU ⬇️

Bezpieczeństwo użytkowników

Flirt zapewnia całkowite bezpieczeństwo swoim użytkownikom. Ich dane nie są nigdzie udostępniane, przechowywane są zgodnie z prawem i wykorzystywane jedynie do weryfikacji. Masz pewność, że udostępniane zdjęcia i treści na Twoim profilu nie wyjdą poza portal. Nie musisz się martwić o anonimowość.

Usunięcie konta

Gdy nadejdzie chwila, w której zdecydujesz się na usunięcie konta, możesz to zrobić bez żadnych przeszkód. Pełna swoboda i brak zobowiązań to jedne z zasad portalu Flirt. Możesz usunąć konto, kiedy tylko zechcesz, a co więcej, jeśli zmienisz zdanie, możesz je bez żadnych konsekwencji ponownie założyć. Nie ma żadnych ukrytych opłat, pieniądze nie będą pobierane z Twojego konta, w tej kwestii możesz czuć się bezpiecznie.

Podsumowanie

Serwis randkowy Flirt skierowany jest do wszystkich osób, które poszukują towarzystwa i relacji. Zarejestrować może się każdy dorosły niezależnie od wieku, płci, preferencji seksualnych, zamiarów i oczekiwań. Jeśli masz ochotę na szybki seks albo skok w bok – możesz się zarejestrować. Jeśli szukasz stałego związku – możesz się zarejestrować. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Wypróbuj wersję bezpłatną, sprawdź, czy ten portal Ci odpowiada i czy proponowani użytkownicy Ci pasują. W każdej chwili możesz zdecydować się na płatną wersję, aby zwiększyć szanse na bardziej wydajne wyszukiwanie potencjalnych partnerów.

Można jednak bez większych przeszkód korzystać z bezpłatnej wersji programu. Możesz zalogować się zarówno na laptopie, jak i na smartfonie – w dowolnym miejscu i o dowolnej porze. Spędzasz weekend w innym mieście? Możesz poszukać chętnych na randkę w aplikacji, nic prostszego – wystarczy zmienić w kryteriach wyszukiwania miasto.

Portal Radkowy Flirt zdecydowanie jest wart polecenia. Uczciwe zasady, niskie ceny, przejrzysty regulamin i pozytywne opinie zdecydowanie przemawiają na jego korzyść. Nie zastanawiaj się dłużej i sprawdź, czy Flirt jest właśnie dla Ciebie.