Najlepsze wskazówki dla umawiających się na randki online

Od pierwszych kroków w Internecie, przez pierwszą wiadomość, aż do pierwszej randki randki przez internet- oto dziesięć naszych ulubionych wskazówek dotyczących randek online, czyli darmowe randki online od podszewki!

Krok 1: uczciwie odpowiedz na test osobowości

Darmowe portale randkowe przy rejestracji często proszą Cię o wypełnienie specjalnego testu i wiele osób lubi odpowiadać na te pytania tak szybko jak się da, byleby szybciej przejść do oglądania fot i profili. I tu popełniają swój pierwszy błąd!

Jednym z fundamentów sukcesu w tej dziedzinie jest test osobowości: pozwala nam uzyskać prawdziwy wgląd w to, czego nasi członkowie chcą od partnera i pomaga nam sugerować dopasowania, które mogą pasować do Ciebie.

Z tego powodu jedna z największych porad dotyczących randkowania online, którą możemy zaoferować, jest naprawdę prosta – dołóż starań, aby uczciwie odpowiedzieć na test osobowości – każdy darmowy portal randkowy stworzył go po to, ażeby pomóc Ci sprawnie i szybko umówić się na idealną randkę.

Wypełnij test. W ten sposób dasz sobie najlepszą szansę na znalezienie kogoś, kto naprawdę nadaje na Twoich falach.

Krok 2: Stwórz intrygujący profil

Po ukończeniu testu osobowości czas pochwalić się tą osobowością za pomocą urzekającego profilu osobistego. Świetny profil jest istotną częścią procesu randkowania online, ponieważ może “pomóc tym, z którymi się łączysz, dowiedzieć się, kim naprawdę jesteś”.

Oznacza to, że Twój profil jest kluczową częścią przyciągnięcia i utrzymywania uwagi singli, którzy ci odpowiadają, więc upewnij się, że masz czas na napisanie czegoś zarówno przemyślanego, jak i prawdziwego.

Krok 3: Dodaj pochlebne zdjęcia

Po dopracowaniu profilu nadszedł czas na ostatnie poprawki – kilka świetnych zdjęć. Internet jest pełen porad dotyczących randek online związanych ze zdjęciami, ale jeśli chodzi o to, są one dość proste.

Znajdź miejsce i strój, w którym poczujesz się komfortowo, a następnie poproś znajomego, aby pomógł Ci zrobić kilka zdjęć, które najlepiej pokazują Twoją twarz bez ograniczeń, takich jak choćby okulary przeciwsłoneczne.

Staraj się zrobić zdjęcie, gdzie wyglądasz na zrelaksowaną, wygodną i szczęśliwą – taką osobę, która świetnie się sprawdzi na randce.

Krok 4: Wysyłaj flirtujące wiadomości

Oczywiście najlepsze wskazówki dotyczące randek online nie dotyczą tylko tego, jak sprawić, by Twój profil wyglądał zachęcająco. Znajdują się w nich także informacje o tym, jak wykonać pierwszy krok, gdy natrafisz na interesujący Cię profil.

Rzeczywiście, aby odnieść sukces w Internecie, naprawdę musisz być aktywny. Najlepsze rezultaty daje uczynienie wiadomości zdyscyplinowanym, zaplanowanym przedsięwzięciem – codziennie odkładaj małe okienko, aby pisać z tymi, których uważasz za intrygujących.

Tylko pamiętaj: staraj się mówić zwięźle, osobiście i oryginalnie! Wklejanie skopiowanej, rozwlekłej wiadomości to pewny sposób na zepsucie zabawy.

Krok 5: Przenieś randki online do trybu offline

Zanim rzucisz się na łeb na szyję w poszukiwaniu obiektu swojego flirtu online, musisz zrobić ostatni krok – musisz spotkać się z nim offline. Dzieje się tak, ponieważ chociaż randki online mogą być podstawą doskonałego intelektualnego i emocjonalnego związku, nie możesz przetestować chemii za pomocą komputera. Chemia jest istotną częścią szczęśliwego związku. Należy czekać nie dłużej niż 17-23 dni po pierwszej wiadomości, aby zaplanować pierwszą randkę: im dłużej czasu tracisz, ryzykujesz poważnym rozczarowaniem, jeśli twoja iskra offline nie pasuje do twoich internetowych fajerwerków.

Jeśli zastosowałeś się do wszystkich powyższych wskazówek dotyczących randek online, dałeś sobie największą szansę na związanie się z kimś niesamowitym.