MyDates – opinie o portalu randkowym

Pierwsza połowa dwudziestego pierwszego wieku jest okresem niezwykłej popularności internetowych portali randkowych, które każdego dnia prześcigają się w nowych możliwościach, aby przyciągnąć jak największą liczbę użytkowników. Jednym z nich jest platforma MyDates, skierowana przede wszystkim do ludzi młodych, oferująca znalezienie odpowiedniego partnera niezależnie od preferencji i oczekiwań.

Nie jest to typowy serwis ani dla osób poszukujących randek bez zobowiązań, ani dla tych, którzy chcą znaleźć miłość na całe życie. Portal randkowy MyDates nie zamyka się na jedną drogę i nikogo nie wyklucza – zachęca do rejestracji hasłem „Znajdź partnera, który do Ciebie pasuje”, czyli innymi słowy – każdy tutaj znajdzie coś dla siebie.

Zarejestrować może się każdy, niezależnie od wieku, preferencji seksualnych i oczekiwań wobec nowo poznanych osób. Portal liczy sobie ponad 700 tysięcy użytkowników, co świadczy o jego ogromnej popularności, efektywnym funkcjonowaniu i sukcesie. Każda zarejestrowana osoba może znaleźć partnera do zwykłej rozmowy, seksownego flirtu, jednego bądź kilku spotkań bez zobowiązań lub prawdziwej romantycznej relacji. I choć większość użytkowników jest młodych (około 25 lat), to nie znaczy, że osoby starsze i trochę młodsze nie mogą szukać szczęścia.

MyDates jest naprawdę dla wszystkich – ocena użytkowników korzystających z portalu pozwala nam dojść do wniosku, że z wielości serwisów randkowych to właśnie portal randkowy MyDates cieszy się jedną z lepszych opinii na rynku.

Rejestracja nowego konta

Rejestracja w serwisie jest bezpłatna i niezwykle prosta. Wystarczy poświęcić kilka minut, aby w pełni móc korzystać z portalu. Zarówno formularz rejestracji, jak i sam portal są bardzo intuicyjne, więc każdy bez żadnych trudności sobie z tym poradzi.

Pierwszą rzeczą, którą należy zrobić jest podanie swojej płci oraz płci osób, z którymi chce się kontaktować. Następnie trzeba wpisać nazwę użytkownika i hasło, a na koniec adres mailowy i wiek. Naprawdę nie jest to skomplikowany proces. Po tym otrzymasz na podany adres mailowy wiadomość w której znajdziesz link aktywacyjny, w który trzeba kliknąć w celu aktywacji konta. I to by było na tyle – Twoje konto jest już aktywne w portalu MyDates.

Pierwsze logowanie

Teraz możesz zalogować się na swoim profilu randkowym, wpisując nazwę użytkownika i hasło podane w procesie rejestracji. Aby jednak korzystanie z portalu miało sens, musisz uzupełnić swoje konto. Im więcej informacji o sobie podasz, tym większe szanse, że znajdziesz dokładnie to, czego szukasz. Zasada numer 1: nie kreuj idealnej postaci, która ma z Tobą niewiele wspólnego.

Choć początkowo może się to wydawać genialnym pomysłem, bo po prostu możesz to zrobić i wydaje Ci się, że nikt Cię nie ukarze za to, że podkoloryzujesz pewne fakty w swoim opisie, a zdjęcia będą przedstawiały idealną postać, to pamiętaj – kłamstwo ma krótkie nogi, nawet to internetowe. I pamiętaj, nie chcesz zobaczyć wyrazu rozczarowania na twarzy osoby, z którą spotkasz się na żywo.

Na początek dodaj kilka swoich zdjęć. Oczywiście wygląd nie jest najważniejszy… ale na co patrzy w pierwszej kolejności każdy użytkownik portalu randkowego? Na zdjęcia. Dlatego zadbaj, aby przedstawiały Cię w korzystnym świetle (tylko nie przesadzaj z filtrami!). Ważne jest również, aby Twoja galeria pokazała, chociażby w niewielkim stopniu, jaką jesteś osobą – nawet mały szczegół może zaintrygować innego użytkownika i zachęcić go do napisania wiadomości. Każde zdjęcie może przedstawiać Cię w zupełnie innych okolicznościach – to daje duże pole do przemycenia informacji o sobie.

Nie zapomnij o opisie. Najlepiej, jeśli będzie zwięzły, ale treściwy. W ciekawy sposób przedstaw się, opowiedz na jakim etapie życia jesteś, czym się interesujesz, jak lubisz spędzać wolny czas. Im więcej kluczowych informacji zawrzesz, tym większe szanse, że szybciej znajdziesz odpowiednie osoby, z którymi rozmowa będzie czystą przyjemnością. Jeśli w opisie dodasz jeszcze, czego oczekujesz – może chodzić zarówno o osobę, jak i typ relacji, to oszczędzisz sobie i innym mnóstwo cennego czasu. Szczerość jest tutaj niezbędna.

Portal MyDates – korzystanie z portalu

Gdy uzupełnisz swoje konto, możesz zacząć poszukiwania odpowiednich osób. Serwis MyDates pozwala wyszukiwać użytkowników według dokładnych preferencji, włącznie z miejscem zamieszkania – jeśli zależy Ci na spotkaniach w realu, możesz skupić się na osobach, które mieszkają niedaleko. Zawsze możesz też zaczekać, aż ktoś się odezwie do Ciebie, ale czemu nie wziąć spraw w swoje ręce? Dodatkową opcją wyszukiwania jest zaznaczenie opcji przeglądania tylko i wyłącznie kont, których użytkownicy byli niedawno aktywni. To pozwoli Ci uniknąć nieprzyjemnego rozczarowania i odpowiedzi, która może nigdy się nie pojawić.

Konto bezpłatne vs. konto premium

Jak każdy serwis czy aplikacja randkowa, MyDates umożliwia swoim użytkownikom korzystanie bez wnoszenia opłat. Jednak bezpłatna wersja jest bardzo okrojona (nawet wysłanie wiadomości nie jest w niej dostępne). Dlatego na początku każdy dostaje za darmo 100 monet, aby móc sprawdzić, jak działa portal i upewnić się, czy jest to odpowiednie miejsce. Podczas tego okresu próbnego można wysłać 2 wiadomości. Jednak, aby dalej w pełni korzystać z możliwości portalu i zdecydowanie zwiększyć swoje szanse na kontakt i spotkanie, trzeba kupić dodatkowe monety.

Mocnym plusem jest tutaj forma płatności – dokładnie wiesz, za co płacisz. Nie ma żadnych pułapek, umowy i subskrypcji. W każdej chwili możesz zrezygnować i nie martwić się o pieniądze. Kupujesz monety, które są Twoją wirtualną walutą w serwisie. Możesz je przeznaczyć na wysyłanie wiadomości i wirtualne prezenty dla innych użytkowników, aby zwrócić ich uwagę i zwiększyć swoje szanse na powodzenie. Jest to uczciwe podejście i masz pewność, że po zakończeniu przygody z MyDates nikt nie ściągnie Ci pieniędzy z konta.

W bezpłatnej wersji serwisu możesz właściwie tylko założyć konto, edytować swoje treści i przeglądać konta innych użytkowników. Dopiero wykupienie monet umożliwia efektywne korzystanie i poznawanie nowych ludzi. Możesz zdecydować się na jeden z trzech pakietów: 110 monet za 9,99zł, 720 monet za 49,99 i 3850 monet za 249,99 zł. Oczywiście im większy pakiet, tym mniejsza cena jednej monety, ale to Ty decydujesz, czego potrzebujesz.

Jak usunąć konto na portalu MyDates

Jeśli zdecydujesz się, że Twoja przygoda z randkowaniem za pomocą MyDates z różnych przyczyn dobiegła końca, możesz usunąć swoje konto. Nie jest to skomplikowany proces, tak samo jak poprzednie etapy. Wystarczy, że wyślesz wiadomość na adres mailowy podany w serwisie z prośbą o usunięcie konta. Pomocne będzie podanie nazwy użytkownika, informacja ta na pewno przyspieszy proces – każda prośba musi zostać zweryfikowana przez administratora.

Opinie użytkowników i podsumowanie

Portale randkowe to jeden z najczęściej wybieranych sposobów poznania nowych osób. MyDates już od wielu lat cieszy się sporą popularnością. Według własnych preferencji możesz wybrać konto premium lub konto darmowe, aplikacja mobilna pozwala na pisanie z innymi w wygodny sposób i możesz poznać tu zarówno osoby chętne na jednorazowe spotkanie, jak też takie które chcą stworzyć poważny związek.

MyDates jest uniwersalnym portalem randkowym, który oferuje swoim użytkownikom zarówno znalezienie partnera na całe życie, jak i na jedną randkę bez zobowiązań. Jeśli ktoś nie ma ochoty na spotkanie, to znajdzie również chętnych jedynie na rozmowy na czacie i pozostanie przed ekran swojego telefonu bądź laptopa. Każdy, kto szuka jakiegoś towarzystwa, znajdzie tutaj dokładnie to, czego chce. Choć nie można w pełni korzystać z serwisu za darmo, to opłaty są wyjątkowo niskie. Jeśli jesteś młodą osobą, która pragnie coś zmienić w swoim życiu, to MyDates jest odpowiednim miejsce dla Ciebie!

⬇️ SPRAWDŹ PORTAL NR 1 W NASZYM ZESTAWIENIU ⬇️