Randki po 50 oczami kobiety po 50

Każdy, bez względu na swój wiek, ma potrzeby seksualne i czuje chęć spotykania się i umawiania się na randki. Jeśli jesteś kobietą 50plus i od jakiegoś czasu nie umawiałaś się na randki, być może czas odświeżyć swoje wiadomości na temat randkowania online.

Błąd numer 1 – Bycie nudną i negatywną na swoim profilu!

Ile razy chciałaś zdrzemnąć się, czytając profil mężczyzny, który ciągle mówi, że to lubię i to lubię. Tak zaczyna się również wiele profili kobiecych.

Pomyśl teraz o przyjęciu, na którym spotykasz kogoś nowego, a on zaczyna od monologu „Robię to i tamto”, nie przerywając oddechu. Nudne, prawda?

Twoje oczy zaczynają rozglądać się po pokoju, próbując zasygnalizować każdemu, kto przyciągnie twoje oko, aby przyszedł i cię uratował!

W Internecie masz mniej niż 10 sekund na zwrócenie uwagi mężczyzny, zanim przejdzie dalej. Niech twoje słowa się liczą!

Nigdy nie narzekaj na swojego byłego lub cokolwiek innego w twoim świecie, co jest nie tak. Mężczyzna widzi cię jak Królową Dramatów i idzie dalej. Zamiast tego bądź zabawna, bądź zalotna i rób to w sposób, który go intryguje.

Błąd numer 2: Literówki i błędy gramatyczne

Nie ma nic gorszego niż przeczytanie profilu, który brzmi jak stworzony przez co najwyżej gimnazjalistkę. Przed dodaniem opisu, skontroluj wszystkie błędy gramatyczne, ortograficzne i stylistyczne.

W  życiu prywatnym możesz być geniuszem, ale jeśli w twoim profilu występują literówki i błędy gramatyczne, mężczyźni szybko przechodzą do profilu innej osoby.

Błąd numer 3: brak określenia, czy interesuje Cię tylko sex po 50, czy też szukasz poważnego związku

Musisz poważnie zastanowić się nad tym, czego oczekujesz umawiając się na randki online. Jeśli szukasz kontaktów seksualnych i seksu po pięćdziesiątce, to nie pisz na profilu, że interesuje Cię poważne związki. Jeśli natomiast wolisz znaleźć kogoś na związek bardziej poważny, to nie oszukuj swoich potencjalnych partnerów pisząc im, że interesuje się tylko i wyłącznie seks po 50.

Nie zrozum mnie źle – uprawianie seksu jest super w każdej postaci, ważne jest jednak to, ażeby określić już na początku, czy rejestrując się na portalach randkowych szukasz kogoś, z kim chcesz się spotykać na poważnie, czy też wolisz rozrywkę, dobrą zabawę i zero zobowiązań.

Błąd numer 4 – pisanie frazesów.

Szukam mojej bratniej duszy

Chcę iść ramię w ramię po plaży

Chcę człowieka, który mnie rozśmieszy

Brzmi znajomo? Te zdania widać na każdym profilu. Warto być wyjątkowym, nawet w świecie online. Bądź autentyczna i unikaj tych zdań, a jeśli koniecznie chcesz ich użyć, zrób to po swojemu!

Błąd numer 5 – chwalenie się

Nie przechwalaj się tym, że jesteś ładna. To odrzuca mężczyzn. Sami potrafią to ocenić. Gdy ty przechwalasz się tym jak dobrze wyglądasz, to facet od razu ma ochotę przejść do kolejnej kandydatki.

Błąd numer 6 – stawianie wymagań

Nic bardziej nie drażni mężczyzny niż kobiety po 50-tce, które żądają wynagrodzenia lub rozrywki na swoim profilu. Nawet mężczyźni odnoszący sukcesy finansowe potwierdzają, że to odpychające. To, co natychmiast pojawia się w ich głowach, gdy czytają taki profil to, ze po drugiej stronie jest ktoś bardzo wymagający … ktoś, kogo nigdy nie będą w stanie zadowolić.

Błąd numer 7 – Fałszywa reklama

Ile razy zdarzyło Ci się iść na randkę i spotkać faceta, który ani trochę nie przypominał tego ze zdjęcia na profilu? Czułaś się zła, albo oszukana? Było ci miło?

Większość kobiet lubi pokazać się wyłącznie z tej dobrej strony i (na przykład) przesadzać z obróbką zdjęć. Bądź szczerza i uczciwa, także w kwestii wyglądu. Wiele kobiet wychodzi z założenia, że „Jeśli tylko mnie pozna…” – niestety to nie działa w ten sposób. 

Teraz idź i skorzystaj z tego, czego się nauczyłaś, wzbogacaj swoje życie seksualne i daj znać, jak Ci poszło, publikując komentarz poniżej.