Jak rozgrzać kobietę do czerwoności – 5 nowych sposobów

Jako facet prawdopodobnie jesteś tym, który inicjuje seks w swoim związku. Nie chodzi o to, że twoja dziewczyna nie jest w nastroju lub nie chce tak dużo seksu jak ty – po prostu ze względu na stereotypy albo zwyczaje, zazwyczaj to Ty się do niej wpraszasz na oglądanie filmów wieczorem.

I choć Twoja dziewczyna pewnie wie, jak rozpalić faceta do czerwoności, dziś zajmiemy się Twoją edukacją i pomożemy Ci odpowiedzieć na pytanie – jak rozpalić kobietę?

Dlaczego to zazwyczaj Ty inicjujesz seks?

„Wynika to z wielu przyczyn, ale jedną z nich jest to, że kobiety boją się, że jeśli wyjdą poza tradycyjne role płciowe, nie będą postrzegane, akceptowane i doceniane jako istoty kobiece” – mówi specjalista z naszej redakcji.

„Staje się to również kolejnym obszarem, w którym może ponieść porażkę i zostać odrzuconą – a większość kobiet boi się, że zostanie odrzucona” – mówi.

Ale możesz to naprawić, tworząc atmosferę, w której nie czuje, że musi być idealna.

“Chcesz wprawić ją w nastrój – podniecić ją – ale co to znaczy?” – pytamy –  „To, czego naprawdę chcesz, to sprawić, by poczuła, że ​​może bezpiecznie odpuścić, jakby mogła poddać się swoim seksualnym pragnieniom”.

Oto pięć wskazówek, które pozwolą Ci wprawić ją w taki nastrój, że sama przyjdzie do ciebie.

Zacznij wcześnie – być może od sex rozmowy?

Uwodzenie zaczyna się na długo przed zrzuceniem jakichkolwiek ubrań – mówią nasi eksperci. Jeśli chcesz wiedzieć jak podniecic kobiete, musisz to zrozumieć już na początku.

„Kobiety znacznie wolniej się rozgrzewają, więc jeśli uruchamiasz silniki wcześnie i często, bardziej prawdopodobne jest to, że Wasz seks będzie świetny” – mówią.

Jeśli chcesz, żeby była w nastroju później, zacznij grę wstępną już rano, zanim wyjdziesz do pracy. Jeśli nie wiesz, od czego zacząć możesz przejrzeć seksowne pytania do dziewczyny, dzięki czemu dowiesz się gdzie masz celować.

Pytania do dziewczyny intymne to nie tylko świetny sposób na to, żeby podniecić kobietę, ale też są dobrą okazją do poznania swojej partnerki i zrozumienia, co ją podnieca najbardziej. A więc do dzieła – zacznij od zadawania pytań! (pamiętaj tylko, że nie muszą to być mega zboczone pytania do dziewczyny, wystarczą jakieś erotyczne, a nie wulgarne pytanka).

Nie przesadzaj!

Chodzi o to, żeby zasiać ziarno w jej umyśle i sprawić, że ona chce więcej, a nie denerwować ją przesadnym opowiadaniem o tym, co zamierzasz z nią zrobić później, gdy ta próbuje zrobić makijaż. Wiemy, że chcesz widzieć swoją kobietę w łóżku już teraz, ale podniecanie to subtelna gra, która wymaga czasu i finezji.

Utrzymuj to przez cały dzień dzięki krótkiemu, strategicznie zaplanowanemu SMS-owi lub rozmowie telefonicznej, a zanim wrócisz do domu, będzie gotowa do skoku do łóżka.

Pomóż jej się odstresować, to jest coś, co podnieca kobiety

Nie powinno to być zaskoczeniem, ale ciężko jej jest wejść w nastrój, kiedy jest pod wpływem stresu. Zaufani partnerzy powinni nie tylko móc się wygadać sobie nawzajem, ale też powinni umieć odstresować swoich partnerów.

„Kiedy jesteśmy pod wpływem stresu, jesteśmy stworzeni przede wszystkim po to, by nie szukać przyjemności a skupiać się na rozwiązaniu” – mówi ekspert. „To instynkt przetrwania. Coś jest nie tak, więc musimy to naprawić! ”

Brzmi to dość prosto, ale nasz specjalista twierdzi, że kluczem do sukcesu jest pomóc jej odstresować się w konstruktywny sposób – a nie tylko pomóc jej zaznaczyć pola na jej niekończącej się liście rzeczy do zrobienia.

„Jeśli mówi, że nie może się zrelaksować, ponieważ musi posprzątać łazienkę, niekoniecznie jest to  wskazówka dla Ciebie, aby posprzątać łazienkę” – wyjaśnia ekspert „Prawdopodobnie wtedy, kiedy skończysz, przypomni sobie, że musi posprzątać kuchnię i tak dalej. W mniejszym stopniu chodzi o sprzątanie domu, a bardziej o pomoc jej w dostrzeżeniu, że czysty dom nie musi mieć pierwszeństwa przed związkiem ”. Podążaj więc z nią tym tropem – z przyjemnością posprzątasz, gdy już spędzisz z nią trochę czasu.

Kłótnie nie są dobrym rozwiązaniem – szczególnie w relacjach chłopaka i dziewczyny

Kłótnie nie tworzą odpowiedniej atmosfery. No chyba, że w filmach. Więc czy nie lepiej byłoby po prostu odpuścić?

„Racja jest czasami przeszkodą w byciu szczęśliwym, a często przeszkodą w romansie” – wyjaśnia nasz specjalista. „Jeśli przy stole jest możliwość kłótni, po prostu zadaj sobie pytanie, czy to naprawdę jest wzgórze, na którym chcesz umrzeć”.

Oczywiście, jeśli kłócisz się o coś ważnego – na przykład o swój związek – to inna historia.

Ale jeśli jest to tylko gorąca dyskusja o polityce, pokoju na świecie lub piratach kontra ninja, to poddanie się jej punktowi widzenia, przynajmniej chwilowo, zdziała cuda, utrzymując ją w nastroju.

Podchwytuj jej wskazówki!

Chcesz, żeby częściej inicjowała seks? Nie wyłączaj jej, kiedy próbuje – nawet jeśli jej próba jest dość słaba.

„Za pierwszym razem, lub kiedy ona inicjuje, będzie się denerwować, że możesz ją odrzucić” – mówi ekspert. „W większości kobiety nie są przyzwyczajone do odrzucania, jeśli chodzi o seks, więc naprawdę ważne jest, abyś pod żadnym pozorem nie dawała jej do zrozumienia, że ​​musi to robić lepiej lub częściej inicjować, kiedy jest w środku inicjowania ”.

Może na przykład lubisz chodzić z nią do kina, a ona stwierdza, że chętnie byś zrobiła coś niegrzecznego oglądając seksowny film. Widzisz? Wszystko to jest kwestią wsłuchiwania się w to, co ma do powiedzenia.

To podstawowe uwarunkowanie behawioralne: Ona inicjuje, jesteś bardzo pozytywnie nastawiony do tego, a ona będzie to robić wielokrotnie.

Niech jej przyjemność będzie priorytetem – dopieść jej ulubione miejsce!

Bądź hojny w łóżku, a przekonasz się, że sukces seksualny należy do ciebie.

„Każda kobieta chce dobrze się czuć w łóżku, a jeśli tak, to będzie chciała cię zadowolić i uprawiać więcej seksu” – mówi specjalista.

Jeśli nie wiesz, co lubi w łóżku, możesz postawić na statystykę, ale zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem będzie po prostu rozmowa – ale nie wtedy gdy jesteście już w łóżku.

„Jeśli myślisz, że ona się powstrzymuje, nakłoń ją do tego, otwierając rozmowę, gdy nie jesteś w łóżku” – sugeruje ekspert. „W ten sposób ona poczuje, że presja zniknęła”. Ostatecznie twoim celem jest uprawianie jak największej ilości seksu!

„Brzmi głupio, ale im więcej uprawiasz seksu, tym więcej będziesz uprawiać. O wiele łatwiej jej jest mieć nastrój do inicjacji, kiedy seks jest stałym elementem twojego życia ”- mówi ekspert.