eDarling – wady i zalety portalu

Będąc na różnych etapach swojego życia poszukujemy różnych rzeczy – niekiedy portale randkowe są dla nas sposobem na szukanie zabawy i niezobowiązujących spotkań. Innymi razy wsród funkcji portalu szukamy tych, które pozwolą nam wierzyć w to, iż dzięki rejestracji na stronie poznamy kogoś, z kim spędzimy resztę swojego życia.

Serwis randkowy eDarling jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych portali randkowych w Polsce. Na całym świecie zarejestrowało się w nim ponad 14 milionów użytkowników, a co tydzień przybywa ponad 20 tysięcy nowych. Z eDarling najchętniej korzystają osoby, które szukają stałego, długotrwałego, monogamicznego związku, który może zakończyć się ślubem. W dzisiejszych czasach niesłychanie trudno znaleźć swoją drugą połówkę. Aby trochę pomóc szczęściu wystarczy zrobić ten jeden krok – zarejestrować się w serwisie randkowym eDarling.

Portal eDarling powstał w 2008 roku w Niemczech, ale z biegiem lat zaczął funkcjonować w większości krajów europejskich i został przetłumaczony na wiele języków, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z platformy. Na polski rynek eDarling wszedł w 2010 roku. Od tego czasu zyskała ogromną popularność i nieustannie, dzięki intuicyjnej obsłudze i wysokiej skuteczności, przyciąga nowych użytkowników.

Proces rejestracji

Aby móc korzystać z usług platformy eDarling, należy się najpierw zarejestrować. Proces rejestracji na eDarling ten jest niezwykle łatwy, krótki i przyjemny. Wystarczy podać podstawowe informacje na swój temat, czyli: płeć i płeć osób, których szukasz (wszelkie preferencje seksualne są akceptowane), adres email i hasło. Następnie musisz zaznaczyć okienka dotyczące akceptacji regulaminu i polityki prywatności. Po tym otrzymasz maila z linkiem aktywacyjnym, który musisz kliknąć, aby zweryfikować swój profil.

Ważnym punktem w regulaminie portalu eDarling jest automatyczne odnawianie konta premium. Pamiętaj, aby napisać do obsługi klienta prośbę o usunięcie konta, gdy nie będzie Ci już potrzebne, wtedy opłaty za kolejne miesiące nie zostaną naliczone.

Gdy profil zostanie utworzony, każdy użytkownik musi wypełnić test osobowości. Jest to długi, dość czasochłonny (jego skrupulatne uzupełnienie może zająć ok. 45 minut) i bardzo szczegółowy formularz. Jednak to właśnie dzięki niemu eDarling ma tak wysoką skuteczność w dopasowywaniu do siebie ludzi. Jeśli odpowiesz na wszystkie pytania zgodnie z prawdą, podasz jak najwięcej informacji i postarasz się, aby Twój profil był atrakcyjny, automatycznie zwiększysz swoje szanse na znalezienie swojej drugiej połówki.

Korzystanie z portalu eDarling

Portal randkowy eDarling oferuje Ci możliwość znalezienie ukochanej osoby, z którą można stworzyć trwałą relację. Użytkownicy serwisu w większości (choć nie wszyscy) to osoby znajdujące się w przedziale wiekowym od 35 do 45 lat. Jeśli jesteś na etapie poszukiwania miłości i stabilnego związku, ten portal jest właśnie dla Ciebie.

Wyszukiwanie potencjalnych randek nie jest procesem samodzielnym. To algorytm wybiera użytkowników, którzy są dla Ciebie odpowiedni na podstawie wypełnionych testów. Ten zaawansowany technologicznie system ma za zadanie znaleźć możliwie najlepiej dopasowane do siebie osoby pod względem preferencji, upodobań, pasji, a nawet profilu psychologicznego. eDarling został wielokrotnie nagrodzony i wyróżniony przez niezależne organizacje. Cieszy się pozytywnymi opiniami zarówno użytkowników, jak i profesjonalnych recenzentów.

Portal wyświetli Ci osoby, które mogą spełnić Twoje wymagania i oczekiwania. Twoim zadaniem jest przejrzenie danych profili – zdjęć i opisów – aby dowiedzieć się jak najwięcej o tych użytkownikach. Jeśli ktoś Ci się spodoba, to możesz go dodać do listy ulubionych. Funkcja czatu będzie dostępna w momencie, gdy dany użytkownik również Cię zaakceptuje. Dlatego tak niezwykle ważne jest prawidłowe uzupełnienie profilu i dodanie kilku atrakcyjnych, lecz prawdziwych (nieprzerobionych) zdjęć. Jeśli obie strony wyrażą zgodę na rozmowę, to dalsze kroki będą zależały wyłącznie od Ciebie!

Możesz też sprawdzić, kto przeglądał Twój profil i wyraził chęć kontaktu. Zanim jednak zaczniesz rozmowę, przeczytaj wszystkie informacje o danej osobie i przeglądnij zdjęcia, aby nie tracić czasu na znajomość, która nie ma szans potoczyć się w kierunku, którego oczekujesz.

Obsługa serwisu jest niezwykle łatwa i intuicyjna. Wszystko jest napisane zrozumiałym językiem i nie musisz być technologicznym specjalistą, żeby z niego swobodnie korzystać. Zakładki i funkcje są widoczne, zrozumiałe, niedwuznaczne i nie naprzykrzają żadnych trudności.

Rodzaje kont na portalu eDarling

Serwis eDarling, tak jak większość portali randkowych, oferuje bezpłatną i płatną wersję konta. Jedynie mniej wymagający użytkownicy mogą zadowolić się podstawową, nieco okrojoną wersją platformy. Umożliwia ona ograniczony kontakt z innymi użytkownikami i nie daje dostępu do obejrzenia ich wszystkich zdjęć. Ponadto bezpłatne konto nie obejmuje powiadomień o odczytaniu wiadomości, informacji, kto oglądał Twój profil i korzystania z aplikacji mobilnej.

Z drugiej strony konto premium oferuje znacznie więcej. Nie ma żadnego z powyższych ograniczeń, a dodatkowo umożliwia samodzielny wybór kandydatów z listy osób zaproponowanych przez algorytm. Dla osób, którym naprawdę zależy na znalezieniu właściwej osoby wybór jest prosty – mówiąc wprost, jedynie płatna wersja wchodzi w grę, za co portal jest dość mocno krytykowany. Ponadto można aktywować konto premium jedynie na trzy, sześć lub dwanaście miesięcy, a po upływie tego czasu jest ono automatycznie odnawiane, więc niezwykle ważne jest, Anie nie zapomnieć o rezygnacji, aby uniknąć dodatkowych kosztów.

Wady i zalety eDarling

Jeśli wciąż zastanawiasz się, czy eDarling jest dla Ciebie odpowiednim wyborem, musisz się zastanowić, czego dokładnie oczekujesz od portalu randkowego. Każdy z nas jest inny, ma inne oczekiwania, wymagania i preferencje. Zacznijmy od najważniejszych zalet portalu.

Skrupulatnie zbieranie danych o użytkownikach jest niewątpliwie jednym z największych plusów platformy. Dzięki temu dopasowywanie użytkowników przez algorytm jest naprawdę łatwe i adekwatne. Szczegółowy test, który musi wypełnić każda osoba po zarejestrowaniu się, gwarantuje zwiększenie szans na znalezienie odpowiednich profili i zaoszczędzenie czasu (każdy z nas zaliczył kilka koszmarnych randek, które tutaj nie mają prawa się zdarzyć).

Kolejną ważną zaletą jest nastawienie portalu na stworzenie jednego rodzaju relacji, którą jest stały związek. Dzięki temu jasne jest, że każdy użytkownik szuka miłości, ukochanej osoby, swojej drugiej połówki. To bardzo ułatwia sprawę i pozwala uniknąć spotkań z osobami, które chcą się jedynie zabawić.

Równie ważnym aspektem jest bezpieczeństwo zapewniane przez portal. Każdego dnia usuwane są nieaktywne konta i blokowane fałszywe profile. Wszelkie podejrzane aktywności są od razu sprawdzane i każde zgłoszenie użytkowników o możliwych zagrożeniach i oszustwach jest natychmiast weryfikowane przez dział obsługi klienta, który funkcjonuje bez zarzutu. Można się do niego zwrócić zarówno w kwestiach technicznych, jak i poprosić ekspertów o radę w kwestii ulepszenia swojego profilu. Dostępne są również poradniki i kursy, które mogą podpowiedzieć Ci, jak znaleźć odpowiednią osobę.

Wady portalu eDarling ograniczają się do kwestii płatności. Wersja podstawowa jest bardzo ograniczona i niewiele osób jest w stanie z niej korzystać, aby być usatysfakcjonowanym. Do wersji premium właściwie nie można się przyczepić poza tym, że jest automatycznie odnawiana i naliczane są opłaty bez względu na to, czy korzysta się z serwisu.

eDarling – opinie naszej redakcji

Portal eDarling jest jednym z najpopularniejszych portali randkowych w Polsce i znajduje się na pierwszym miejscu w kategorii poważnych związków. Cieszy się zaufaniem tysięcy użytkowników i każdego dnia zdobywa nowych. Dzięki konsekwentnemu zbieraniu wyjątkowo szczegółowych danych o zarejestrowanych osobach, eDarling może pochwalić się niezwykle wysoką skutecznością dopasowań.

Jeśli zatem poszukujesz miłości, opłata za konto premium nie jest dla Ciebie problemem i chcesz pomóc swojemu szczęściu, to, zachowując czujność, nie masz się czego obawiać i ten portal randkowy może spełnić Twoje oczekiwania.