Czat erotyczny – co musisz o nim wiedzieć

Randkowanie przez Internet uważane jest w obecnych czasach za jeden z najlepszych sposobów na poznanie nowych osób – możemy poznawać nowe osoby bez potrzeby wychodzenia z domu, pisać na czacie, wymieniać się zdjęciami i szukać osób, które podzielą nasze zainteresowania lub upodobania. 

Darmowe portale randkowe dla dorosłych z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością – przestały być postrzegane wyłącznie w kategorii serwisów, na których użytkownik ma możliwość umawiania się wyłącznie na seks. Rejestrując się na portal randkowy jesteś w stanie nie tylko poznawać ciekawych ludzi, ale też oszczędzasz czas – w końcu jeszcze przed spotkaniem możesz mieć wyobrażenie tego, czy z daną osobą będzie Ci się łatwo rozmawiało. Portal randkowy jest więc świetnym miejscem dla wszystkich tych, którzy szukają kogoś na randkę, na stałe, czy też po prostu lubią pisać na chatach.

Zwiększająca się ilość użytkowników świadczy o tym, iż rejestrując się na portalach erotycznych osoby szukają nie tylko jednonocnych przygód, ale też partnerów na dłużej, a nawet poważnych związków. Jedną z wielu funkcji takich portali jest czat erotyczny. Darmowy sex czat online jest sposobem na pisanie z ludźmi z całego świata, umawianie się na wirtualne randki oraz po prostu na miłe spędzenie czasu.

Jak wszyscy wiemy (lub nie wszyscy), rozmawianie na seks czacie jest świetnym sposobem na zabicie czasu, choć może również służyć do podejmowania decyzji i zarządzania spotkaniami biznesowymi (ale o tym nie będziemy tutaj mówić). Czym dokładnie jest darmowy czat erotyczny? Dlaczego tyle osób wybiera niewinny flirt i pisanie z wybraną osobą

Większości z nas znany jest również fakt, że czatowanie jest znacznie łatwiejszą formą komunikacji dla 72% społeczeństwa niż prowadzenie rozmowy w prawdziwym życiu. Dlatego też nie krępuj się i przeczytaj kilka naszych wskazówek, które sprawią, że Twoje rozmowy na czacie będą jeszcze ciekawsze. Zaczniemy od omówienia sytuacji, w której rozmawiasz z nim/nią po raz pierwszy.

Jak polubić seks czat oraz sprawić, żeby rozmowy na nich były bardziej interesujące?

Czat erotyczny – porady dla początkujących

Jeśli właśnie zaczynasz rozmowę lub nie znasz swojego rozmówcy, po prostu zacznij od formalnego „Cześć”. Ale jeśli rozmawialiście ze sobą już kilka razy, zacznij od zadania dowolnego pytania – czegoś w stylu „Jak Ci minął dzień?” lub „Czy Twój dzień był ciekawy beze mnie?” zwykle takie pytania świetnie się sprawdzają.

Innymi fajnymi hasłami na początek rozmowy są: „Wiem, że to nie moja sprawa, ale jestem po prostu ciekaw/ciekawa, co u Ciebie słychać?” lub można jeszcze prościej: „Nie pamiętam skąd, ale jestem pewny/pewna, że Cię znam, gdzie mogliśmy się spotkać?”. Na pewno zrobisz wrażenie na osobie, z którą rozmawiasz i będzie zmuszona do odpowiedzi – albo zareaguje w pozytywny sposób i odpisze albo Cię zablokuje. Cóż, to zależy od tego, jakie zrobisz wrażenie.

Pamiętaj, że zainteresowanie dziewczyny/chłopaka krótką rozmową na czacie, dbanie o jej/jego atencję i szczere okazanie jej/mu swoich uczuć i zamiarów jest swojego rodzaju komplementem.

Seks czat erotyczny – czego nie pisać

Czat erotyczny jest przeznaczony dla osób pełnoletnich, które chcą korzystać z serwisu i dzięki niemu prowadzić ciekawe rozmowy. Często na seks portalu randkowym możesz znaleźć osoby, które, zdawałoby się nie mają nawet ochoty z Tobą pisać. Czasami trudno jest zrozumieć takich ludzi – po co rejestrować się na portalach randkowych, skoro ewidentnie Cię to nudzi?

Zabójcy konwersacji są najczęściej rozpoznawani po krótkich odpowiedziach, takich jak „ok” lub „hmm”. Mamy cały słownik do tworzenia słów, które można łączyć w zdania orzekające lub pytające, po co więc używać niewiele wnoszących skrótów?

Kiedy chcesz coś pochwalić, wyrazić swoją aprobatę lub po ludzku powiedzieć, że Ci się podoba, użyj takich sformułowań, jak: „To jest po prostu niesamowite”, „O, to jest świetne”, „Tak, tego się spodziewałem” (w pozytywny sposób).

Seks czaty online – ułóż listę pytań

Jeśli czujesz, że rozmowa na czacie staje się coraz nudniejsza, zawsze możesz ją podkręcić, zadając dodatkowe pytania. Jak powszechnie wiadomo, zadawanie pytań na ogół podtrzymuje rozmowę. Zapytaj ją/jego o cokolwiek – dowolność jest kluczem do prowadzenia ciekawej konwersacji. Jeśli kompletnie nie masz weny, czasem wystarczy najbanalniejsze: „Co teraz robisz?”.

Ponadto ważne jest, aby doceniać i reagować na otrzymywane odpowiedzi (nawet jeśli nie do końca Cię to obchodzi). Okazanie szacunku i zainteresowania, nieegoistyczna postawa, słuchanie i skupienie swojej uwagi na drugiej osobie jest niesłychanie ważne i najlepiej jej pokaże, że naprawdę Ci zależy.

Chat to dobra zabawa, a więc zabłyśnij poczuciem humoru

Czatuj online, flirtuj, podrywaj, umawiaj się na seks randki, poznawaj osoby i prowadź ciekawe rozmowy. Przy tym wszystkim pamiętaj o tym, żeby się dobrze bawić. To Twój uniwersalny klucz do każdych drzwi. Jeśli jesteś w stanie poprawić komuś humor i wywołać uśmiech na jego twarzy, przygotuj się na nominację do Oscara.

Nawet jeśli prosisz swojego rozmówcę o numer telefonu, spróbuj zrobić to żartobliwie, napisz np.: „Chyba zgubiłem/zgubiłam swój numer telefonu, możesz mi pożyczyć Twój?”. Zazwyczaj żarty tego typu świetnie się sprawdzają. Oczywiście jest ryzyko, że druga osoba Cię spławi, zależy to od tego, czy zrobisz to ze smakiem i czy trafisz w jej poczucie humoru.

Gwoli ścisłości, pamiętaj, że nie każdy zabawny tekst ma być sucharem. W dzisiejszych czasach warto też być na bieżąco z memami, pokazywać je swoim znajomym i dzielić się opiniami – w ten sposób upewnisz się, które śmieszne obrazki nadają się na rozmowę z potencjalną drugą połówką.

Rób krótkie przerwy

Tak, przerwy są naprawdę ważne, gdy regularnie gadasz z kimś na seks czacie. Odpocznijcie trochę od siebie, porozmawiaj z innymi, zatęsknij i pozwól jej/mu tęsknić za Tobą. Przynajmniej będziesz na bieżąco z życiem pozostałych znajomych. Po pewnym czasie możesz skontaktować się z tą osobą, a rozmowa będzie wtedy o wiele bardziej interesująca.

Czat erotyczny – poznawaj nowe osoby i prowadź ciekawe rozmowy nie tylko online

Pamiętaj, że wiele seks czatów erotycznych. Niektóre z nich są przeznaczone dla ludzi o poszczególnych zainteresowaniach – jak np. czaty dla rozwodników, miłośników BDSM. Jednak mimo ciągłego pisania na czatach za darmo musisz zdawać sobie sprawę z tego, iż czasami musisz odejść od monitora i umówić się na spotkanie w realnym świecie.

To jest coś, co każdy z nas powinien robić regularnie. Nie uzależniaj się tylko od rozmów smsowych, na czatach i wszelkiego rodzaju komunikatorach, staraj się angażować swoich rozmówców w połączenia wideo, oglądajcie wspólnie seriale lub filmy. Śledź nowości kinowe, telewizyjne i streamingowe. Sprawdź, które seriale warto oglądać razem. Jeśli z jakichś powodów nie możecie się spotykać w realu, łączcie się online i oglądajcie razem to samo w tym samym momencie – to naprawdę świetny pomysł na randkę.

Po pewnym czasie nadejdzie moment, aby zrobić coś więcej niż tylko pisanie krótkich wiadomości. Zaangażuj zarówno siebie, jak i osobę, z którą rozmawiasz. Atrakcyjne słowa i fajne teksty urozmaicą waszą konwersację. Nie tylko ułatwią rozpoczęcie rozmowy, ale też podtrzymają ją, sprawią, że będzie ciekawsza, dzięki czemu wasza znajomość będzie mogła w szybszym tempie wejść na kolejny poziom.

Pamiętaj, że darmowy seks czat pozwala Ci na pisanie skąd tylko chcesz – czatuj z każdego miejsca za pośrednictwem swojego telefonu. Nie daj się nudzie – czatuj, flirtuj i baw się dobrze!