Ciekawe pytania do dziewczyny, które musisz znać!

Najtrudniejszą częścią internetowego randkowania jest często przejście z „online” do rzeczywistej części „randkowania”. Chociaż ocena kompatybilności może być trudna, zanim spotkasz kogoś osobiście, Twoje początkowe interakcje mogą być bardzo przydatne.

Teksty na podryw mogą być świetnym (i zabawnym!) sposobem na przełamanie lodów, ale nie chcesz marnować wszystkich swoich rozmów online na powierzchowne uprzejmości.

Warto jest pamiętać też o czymś takim, jak pytania dla dziewczyny – jest to ciekawy sposób na “rozruszanie” rozmowy, jak też świetny sposób na poznanie osoby, z którą piszemy.

Skorzystaj z okazji, aby nie tylko zacząć ją przekonać do siebie, ale także dowiedzieć się o niej cennych informacji. Nie wiesz, od czego zacząć? Wypróbuj niektóre z tych ważnych pytań, aby zadać je dziewczynie i przygotuj się na przeniesienie randek na wyższy poziom.

1. Na co najbardziej czekasz w ciągu najbliższego miesiąca?

Zapytanie o przyszłość pozwala zrozumieć, co ma na horyzoncie i dowiedzieć się, co ją ekscytuje. Pomaga również w ułatwieniu przyszłych rozmów, ponieważ zawsze możesz zapytać, jak idą przygotowania do tego zjazdu rodzinnego lub jak przebiegła jej podróż.

Daje jej szansę porozmawiania o czymś dla niej ważnym, a także daje możliwość późniejszego zabłyśnięcia, pokazując, że zwracasz uwagę i że troszczysz się na tyle, aby zapytać o coś, co jest dla niej ważne.

2. Czy jesteś rannym ptaszkiem czy nocnym markiem?

Jest to jedno z najlepszych pytań, jakie można zadać dziewczynie, ponieważ jego natura albo/albo ułatwia udzielenie odpowiedzi, ale zawiera również ważne informacje, które pomogą określić, czy Twój styl życia prawdopodobnie będzie zgodny z jej stylem.

Pomoże ci to również zrozumieć, kiedy prawdopodobnie będzie najlepiej, abyś wiedział, że jej ziewanie po kolacji może wcale nie dotyczyć ciebie, ale po prostu skutek zbliżającej się pory snu. Możesz nawet to zmienić, określając pytanie pod kątem konkretnych pomysłów na randkę, np. kawa o wschodzie słońca czy wieczorna muzyka na żywo?

3. Jaka jest najlepsza rada życiowa, jaką kiedykolwiek otrzymałaś?

Jedno z naszych ulubionych pytań, które możemy zadać dziewczynie, prawdopodobnie rzuci trochę światła na jej filozofię życia, czy to w odniesieniu do podejmowania ryzyka, komunikowania się, czy uczenia się na błędach. Możesz również uzyskać szansę usłyszenia o kimś ważnym dla niej, co może dać ci głębsze zrozumienie jej wartości i rodzajów relacji, które zbudowała, które są dla niej najważniejsze. Kto wie, może nawet otrzymasz radę, która pomoże Ci w Twoim życiu.

4. Jakie są trzy najważniejsze cechy, których oczekujesz u partnera?

Zapytanie o trzy najważniejsze cechy pozwala jej uniknąć konieczności wybrania tylko jednej i daje Ci szersze pojęcie o tym, czego szuka. Pomija również bardziej styczne pytania i pozwala obojgu jasno określić, czego chcesz – w końcu znalezienie partnera jest tym, po co tu jesteś! Chociaż niektóre cechy są ważne we wszystkich dziedzinach, priorytety różnią się w zależności od osoby i mogą się również zmieniać w różnych częściach świata.

5. Jaki jest cel, który chcesz osiągnąć na koniec roku?

Oboje jesteście zmotywowani, więc dlaczego nie zapytać o jej konkretne ambicje? To kolejne pytanie, które pozwala wam dwoje patrzeć w przyszłość razem, a dzięki temu lepiej zrozumiecie, w jaki sposób postanowiła stawiać sobie wyzwania, niezależnie od tego, czy chodzi o cel zawodowy, jak awans, czy też osobisty, taki jak przebieg pierwszego maratonu.

6. Jaka jest jedna rzecz, w której nie pójdziesz na kompromis w związku?

Chociaż kuszące jest całkowite unikanie rozmów o łamaniu umów, nikomu nie jest łatwo, gdy odkryje się po sześciu miesiącach w związku, że jeden partner jest zdeterminowany, aby mieć pięcioro dzieci, podczas gdy drugi nie chce nawet opiekować się rośliną na parapecie. Wyświadcz sobie przysługę, informując z góry o rzeczach, które są dla ciebie najważniejsze, czymkolwiek są – czy to związane z przyszłą rodziną, miejscem zamieszkania, praktykami duchowymi, nawykami domowymi, finansami czy czymkolwiek innym.

7. Jaka jest Twoja ulubiona część Twojej pracy?

Kolejne dobre pytanie, które można zadać dziewczynie, pozwala usłyszeć o jej życiu zawodowym i tym, jak spędza dni. Prawdopodobnie usłyszysz także o jej mocnych stronach i motywacjach, które warto wiedzieć o przyszłym partnerze. Chociaż wszyscy możemy mieć rzeczy, które frustrują nas od dziewiątej do siedemnastej, skupienie się na pozytywach pomoże utrzymać dobry nastrój rozmowy i prawdopodobnie ujawni więcej jej wyjątkowych cech.

8. Jaka jest najważniejsza lekcja, jakiej nauczyłaś się z poprzednich związków?

Podczas gdy niektórzy ludzie unikają mówienia o poprzednich związkach, umiejętność spokojnego radzenia sobie z tymi doświadczeniami jest oznaką dojrzałości. Wiele można się nauczyć, będąc szczerym wobec siebie i każdego potencjalnego partnera, co do tego, co działało w przeszłości, a co nie. To pytanie może również rzucić światło na jej poziom samoświadomości i jakie są jej oczekiwania w związku. Podczas gdy narzekanie na byłego może być łatwe – i przyznajmy, trochę zabawne – ktoś, kto potrafi tylko bić innych, nie uznając swojej roli w nieudanym związku, może nie być gotowy na coś poważniejszego.

⬇️ PRZEKONAJ SIĘ, ŻE TE PYTANIA DZIAŁAJĄ NAPRAWDĘ ⬇️

9. Bardziej szczegółowe pytania, które należy zadać dziewczynie

Istnieje nieskończona liczba uniwersalnych pytań, które można zadać dziewczynie w Internecie, ale często najlepsze z nich wynikają z czegoś konkretnego. Pokaż, że przyglądałeś się jej zdjęciu, pytając o hobby, które jest wymienione w jej profilu, lub o cokolwiek innego, co zauważyłeś.

Jeśli mówiła o podróżowaniu, zapytaj o jedno z jej ulubionych miejsc, w których była. Jeśli wspomina o czytaniu, poproś o rekomendację książki, a następnie ją przeczytaj.

Możesz zawsze ją spytać np. o to, co by zrobiła, gdybyś na jeden dzień zmieniła się z dziewczyny w chłopaka, albo czy wierzy w to, że każdy moment w ciągu dnia jest w stanie zmienić bieg historii.

Pamiętaj też o tym, że istnieją bardziej zboczone pytania do dziewczyny, jednak zadaj je tylko w momencie gdy będziesz pewien, że dziewczyna się w żaden sposób nie obrazi za to, że jej je zadasz. W innym wypadku możesz po prostu sprawić jej przykrość.

Jeśli natomiast Wasza relacja jest na takim poziomie, że możecie sobie zadawać takie pytania, to dopytaj ją o to, jaki lubi uprawiać seks, co jej zdaniem jest najlepszą grą wstępną czy też o to, jaki jest jej ulubiony moment w ciągu nocy którą spędza z chłopakiem.