7 rzeczy, o których kłamiemy na portalach randkowych

W niedawnym badaniu przeprowadzonym na jednym z angielskich uniwersytetów odkryto, że aż 80 procent (!) osób, które regularnie odwiedzają serwisy internetowe kłamie na temat swojego wzrostu, wagi lub wieku. Tak, ludzie kłamią, ale pytaniem jest dlaczego to robią. Opowiemy Wam dziś o tym, o czym najczęściej mężczyźni kłamią na swoich profilach randkowych. Oto kilka innych rzeczy, o których mężczyźni zwykle kłamią w Internecie:

Jego praca

Masz zamiar wyjść z przystojnym ,,dyrektorem generalnym dynamicznie rozwijającego się startupu”? Nie zdziw się, jeśli to oznacza, że on ma świetny pomysł na aplikację, ale na razie pracuje w garażu u swoich rodziców.

Większość mężczyzn ma tendencję do zawyżania swoich tytułów lub zakresu zadań, tylko po to, by zrobić dobre wrażenie na kobietach. Jednak zapytanie o jego pensję nie jest dobrym pomysłem… bezpieczniejszym rozwiązaniem będzie spytanie o nazwę stanowiska, które zajmuje lub w jakiej pracuje firmie. Status CEO jest bardzo imponujący, ale nie w sytuacji, gdy firma to on i jego pies.

Jego intencje

Tylko dlatego, że mężczyzna jest na portalu randkowym, nie oznacza, że ​​szuka długotrwałego związku. W rzeczywistości, jeśli jesteś na Tinderze, powinnaś raczej założyć, że facet próbuje się tylko umówić na szybki numerek. Niestety, większość facetów tak myśli. Bądź więc mile zaskoczona, gdy okaże się, że facet chce się z Tobą umówić na poważną randkę.

Jego wzrost

Zazwyczaj faceci kłamią na temat swojego wzrostu. Większość powie, że są o mniej więcej 5 centymetrów  wyżsi niż w rzeczywistości. Zastanawiasz się, jak można ściemniać w kwestiach, które i tak wyjdą na jaw? Cóż, oni po prostu zakładają, że nie przyniesiesz miarki na pierwszą randkę, żeby ich sprawdzić.

Jego waga

Mężczyźni (no cóż, w sumie kobiety też) będą publikować tylko takie zdjęcia, na których wyglądają atrakcyjnie – również fizycznie. Więc jeśli pojawisz się na randce numer jeden, a facet wygląda na co najmniej dziesięć kilo nadwagi, nie zdziw się.

Jeśli masz szczęście, może to pójść w drugą stronę; być może właśnie doszedł do siebie po zerwaniu ze swoją wieloletnią dziewczyną i stracił nadwagę, którą mężczyźni zwykle gromadzą, gdy nie czują już potrzeby imponowania partnerce.

Teraz, kiedy jest singlem, chce wyglądać świetnie. Ale nasz wewnętrzny pesymista chciałby Cię ostrzec –przygotuj się, że facet będzie jednak trochę cięższy, niż to sobie wyobrażałaś.

Jego obeznanie w świecie i podejście do życia

Facet może napisać na swoim profilu, że uwielbia podróżować, ale to wcale nie daje gwarancji, że kiedykolwiek opuścił kraj. Może także powiedzieć, że dużo wie o winie, ale może to po prostu oznaczać, że wie, że lubi czerwone, półwytrawne.

Nie zakładaj niczego w oparciu nawet o określone hobby lub zainteresowania faceta – podobnie jak jego sukcesy zawodowe i zarobki, prawdopodobnie wszystkie te informacje będą podkolorowane i o wiele bardziej wyrafinowanie, niż jest w rzeczywistości.

Status związku

Nienawidzimy tego mówić, ale nawet jeśli facet bryluje w serwisie randkowym, niekoniecznie oznacza to, że jest tam, aby zacząć umawiać się na poważnie. Samotność może oznaczać wszystko, od „nie miałem dziewczyny od pięciu lat” , aż po „świeżo rozwiedziony i samotny”.

Są mężczyźni, którzy faktycznie są świeżo po zerwaniu (ale to nie oznacza wcale końca historii z ich eks) lub są w otwartym związku i umawiają się z innymi, ale nigdy nie będą emocjonalnie dostępni, aby być z tobą.

Jego wiek

Jednym z najczęstszych kłamstw na profilach randkowych jest to dotyczące wieku. Najczęściej facet odejmuje sobie lat. Nie zdziw się więc, że prawdopodobnie jest starszy niż podaje.

Jeśli masz dwadzieścia kilka lat, a mężczyzna mówi, że ma 29, to jest szansa, że ​​może być 35-latkiem, który wie, że nigdy nie umawiałbyś się z kimś starszym niż dziesięć lat. Jeśli jednak różnica wieku Ci nie przeszkadza, szukaj mężczyzn w dowolnym przedziale wiekowym… mając po prostu nadzieję, że nie mają pięćdziesiątki.