Zboczone pytania do dziewczyny, które musisz znać

Jeśli rozpoznasz i opanujesz sztukę 21 pytań, będziesz w stanie sprawić, że Twoja dziewczyna będzie napalona i “gorąca”, zadając jej proste i seksowne pytania. Jeśli zapamiętasz przynajmniej część tych pytań, nie tylko dowiesz się jak rozpalić kobietę do czerwoności, ale też znajdziesz odpowiedź na odwieczne pytanie wielu mężczyzn: „Co podnieca kobiety?”.

Już na początku swojej sex rozmowy musisz zrozumieć to, że kobiety lubią mówić o seksie, a czasami mega zboczone pytania sprawią, że na czas rozmowy z Tobą ona przestanie myśleć o całym świecie i skupi się tylko i wyłącznie na Tobie. Pomyśl więc o najlepszym sposobie zadawania pytań, a (jesteśmy tego pewni), czeka Cię wystrzałowa randka już wkrótce!

Pamiętaj, że podnieć kobietę możesz na dziesiątki sposobów. Możesz sprawić, by każda kobieta była zadowolona i szczęśliwa, zadając jej te łatwe i lekko wulgarne pytania.

Są ludzie, którzy nie wiedzą, jakie pytanie seksualne zadać dziewczynie, bo wydaje im się, że pytań o seks nie zadaje się tak po prostu. Dlatego te 21 pytań seksualnych to dobry skrypt skryptów dla każdego faceta, któremu zależy na dziewczynie. Pytaniami do chłopaka zajmiemy się później 

⬇️ SPRAWDŹ PORTAL NR 1 W NASZYM ZESTAWIENIU ⬇️

Pytania do dziewczyny intymne – jak je zadawać?

Co jeśli to Twoja dziewczyna czuje się lekko niegrzeczna i chce z Tobą poświntuszyć? Jeśli nie wiesz, co masz jej odpowiedzieć, możesz poczuć się głupkiem, który nie potrafi wysyłać seksownych wiadomości. A chyba tego nie chcesz, prawda? 

Problemem jest to, że wielu mężczyzn nie ma teraz żadnej koncepcji pytań, które mogłyby zadać dziewczynie, gdy chce wysłać jej parę niegrzecznych wiadomości. Każda dziewczyna uwielbia sex chat, gdy facet jest w stanie sprawić tekstem, ażeby kobieta czuła się seksowna. 

Nie masz pojęcia od czego zacząć? Zacznij od początku. Oto pytania, zadawanie których rozpali każdego faceta do czerwoności, a przy okazji sprawi, że kobieta będzie miała ochotę uprawiać seks jeszcze dzisiaj. Dowiedz się już teraz, jak podniecić kobietę!

Jak podniecic kobiete – pytania

 • Co najbardziej podnieca cię w płci przeciwnej?
 • Czy masz ulubione miejsce do którego lubisz chodzić na randki?
 • Czy kiedykolwiek próbowałaś zabaw z gadżetami erotycznymi?
 • Czy chciałabyś kiedykolwiek widzieć inną kobietę w łóżku? Czy interesują Cię seks trójkąty?
 • Co jest najbardziej niegrzeczną rzeczą, o jaką przyszło Ci się prosić inną osobę? 
 • Jaka jest Twoja ulubiona pozycja seksualna?
 • Jak nauczyłaś się masturbować i ile miałaś lat, gdy pierwszy raz to zrobiłaś?
 • Co robisz, ażeby się odstresować?
 • Czy zdarzyło Ci się kiedykolwiek podrywać chłopaka dziewczyny, którą znasz?
 • Jaka jest Twoja największa zaleta i co w sobie lubisz najbardziej?
 • Czy to, jakiego rozmiaru są narządy płciowe Twojego partnera, ma znaczenie?
 • Gdybyś miała tylko i wyłącznie 5 minut na podniecenia faceta, to czy wiedziałabyś jak rozpalić faceta do czerwoności?
 • Co jest Twoją ulubioną grą wstępną?
 • Jak to jest, gdy osiągasz naprawdę mocny orgazm?
 • Czy lubisz robić swoje nagie zdjęcia?
 • Czy rozmiar ma dla Ciebie znaczenie?
 • Czy masz konto na portalach randkowych dla dorosłych?
 • Czy lubisz seks z facetem, który ma idealne ciało?
 • Ile razy się masturbujesz?
 • Jaki rozmiar biustonosza nosisz? Podobają Ci się Twoje piersi? 
 • Jak się czujesz, gdy dotyka Cię Twój facet? Czy Twoim zdaniem subtelny dotyk może podniecić kobietę?
 • Czy lubisz być przytulana podczas spania w łóżku?
 • Czy kiedykolwiek spotkałaś się z facetem tylko dlatego, że byłam mocno napalona?
 • Jakiego rodzaju faceci Twoim zdaniem są seksowni?
 • Jeśli miałabyś możliwość spędzenia jednej nocy z facetem swoich marzeń, co byś z nim zrobiła?
 • Czy masz jakiś sekretny ruch, ażeby rozpalić faceta?
 • Która część Twojego ciała jest najbardziej czuła na dotyk?
 • Czy masaż Cię podnieca?
 • Czy lubisz całować się w usta?

Ciekawe pytania do dziewczyny, które musisz znać!

Najtrudniejszą częścią internetowego randkowania jest często przejście z „online” do rzeczywistej części „randkowania”. Chociaż ocena kompatybilności może być trudna, zanim spotkasz kogoś osobiście, Twoje początkowe interakcje mogą być bardzo przydatne.

Teksty na podryw mogą być świetnym (i zabawnym!) sposobem na przełamanie lodów, ale nie chcesz marnować wszystkich swoich rozmów online na powierzchowne uprzejmości.

Warto jest pamiętać też o czymś takim, jak pytania dla dziewczyny – jest to ciekawy sposób na „rozruszanie” rozmowy, jak też świetny sposób na poznanie osoby, z którą piszemy.

Skorzystaj z okazji, aby nie tylko zacząć ją przekonać do siebie, ale także dowiedzieć się o niej cennych informacji. Nie wiesz, od czego zacząć? Wypróbuj niektóre z tych ważnych pytań, aby zadać je dziewczynie i przygotuj się na przeniesienie randek na wyższy poziom.

1. Na co najbardziej czekasz w ciągu najbliższego miesiąca?

Zapytanie o przyszłość pozwala zrozumieć, co ma na horyzoncie i dowiedzieć się, co ją ekscytuje. Pomaga również w ułatwieniu przyszłych rozmów, ponieważ zawsze możesz zapytać, jak idą przygotowania do tego zjazdu rodzinnego lub jak przebiegła jej podróż.

Daje jej szansę porozmawiania o czymś dla niej ważnym, a także daje możliwość późniejszego zabłyśnięcia, pokazując, że zwracasz uwagę i że troszczysz się na tyle, aby zapytać o coś, co jest dla niej ważne.

2. Czy jesteś rannym ptaszkiem czy nocnym markiem?

Jest to jedno z najlepszych pytań, jakie można zadać dziewczynie, ponieważ jego natura albo/albo ułatwia udzielenie odpowiedzi, ale zawiera również ważne informacje, które pomogą określić, czy Twój styl życia prawdopodobnie będzie zgodny z jej stylem.

Pomoże ci to również zrozumieć, kiedy prawdopodobnie będzie najlepiej, abyś wiedział, że jej ziewanie po kolacji może wcale nie dotyczyć ciebie, ale po prostu skutek zbliżającej się pory snu. Możesz nawet to zmienić, określając pytanie pod kątem konkretnych pomysłów na randkę, np. kawa o wschodzie słońca czy wieczorna muzyka na żywo?

3. Jaka jest najlepsza rada życiowa, jaką kiedykolwiek otrzymałaś?

Jedno z naszych ulubionych pytań, które możemy zadać dziewczynie, prawdopodobnie rzuci trochę światła na jej filozofię życia, czy to w odniesieniu do podejmowania ryzyka, komunikowania się, czy uczenia się na błędach. Możesz również uzyskać szansę usłyszenia o kimś ważnym dla niej, co może dać ci głębsze zrozumienie jej wartości i rodzajów relacji, które zbudowała, które są dla niej najważniejsze. Kto wie, może nawet otrzymasz radę, która pomoże Ci w Twoim życiu.

4. Jakie są trzy najważniejsze cechy, których oczekujesz u partnera?

Zapytanie o trzy najważniejsze cechy pozwala jej uniknąć konieczności wybrania tylko jednej i daje Ci szersze pojęcie o tym, czego szuka. Pomija również bardziej styczne pytania i pozwala obojgu jasno określić, czego chcesz – w końcu znalezienie partnera jest tym, po co tu jesteś! Chociaż niektóre cechy są ważne we wszystkich dziedzinach, priorytety różnią się w zależności od osoby i mogą się również zmieniać w różnych częściach świata.

5. Jaki jest cel, który chcesz osiągnąć na koniec roku?

Oboje jesteście zmotywowani, więc dlaczego nie zapytać o jej konkretne ambicje? To kolejne pytanie, które pozwala wam dwoje patrzeć w przyszłość razem, a dzięki temu lepiej zrozumiecie, w jaki sposób postanowiła stawiać sobie wyzwania, niezależnie od tego, czy chodzi o cel zawodowy, jak awans, czy też osobisty, taki jak przebieg pierwszego maratonu.

6. Jaka jest jedna rzecz, w której nie pójdziesz na kompromis w związku?

Chociaż kuszące jest całkowite unikanie rozmów o łamaniu umów, nikomu nie jest łatwo, gdy odkryje się po sześciu miesiącach w związku, że jeden partner jest zdeterminowany, aby mieć pięcioro dzieci, podczas gdy drugi nie chce nawet opiekować się rośliną na parapecie. Wyświadcz sobie przysługę, informując z góry o rzeczach, które są dla ciebie najważniejsze, czymkolwiek są – czy to związane z przyszłą rodziną, miejscem zamieszkania, praktykami duchowymi, nawykami domowymi, finansami czy czymkolwiek innym.

7. Jaka jest Twoja ulubiona część Twojej pracy?

Kolejne dobre pytanie, które można zadać dziewczynie, pozwala usłyszeć o jej życiu zawodowym i tym, jak spędza dni. Prawdopodobnie usłyszysz także o jej mocnych stronach i motywacjach, które warto wiedzieć o przyszłym partnerze. Chociaż wszyscy możemy mieć rzeczy, które frustrują nas od dziewiątej do siedemnastej, skupienie się na pozytywach pomoże utrzymać dobry nastrój rozmowy i prawdopodobnie ujawni więcej jej wyjątkowych cech.

8. Jaka jest najważniejsza lekcja, jakiej nauczyłaś się z poprzednich związków?

Podczas gdy niektórzy ludzie unikają mówienia o poprzednich związkach, umiejętność spokojnego radzenia sobie z tymi doświadczeniami jest oznaką dojrzałości. Wiele można się nauczyć, będąc szczerym wobec siebie i każdego potencjalnego partnera, co do tego, co działało w przeszłości, a co nie.

To pytanie może również rzucić światło na jej poziom samoświadomości i jakie są jej oczekiwania w związku. Podczas gdy narzekanie na byłego może być łatwe – i przyznajmy, trochę zabawne – ktoś, kto potrafi tylko bić innych, nie uznając swojej roli w nieudanym związku, może nie być gotowy na coś poważniejszego.

9. Bardziej szczegółowe pytania, które należy zadać dziewczynie

Istnieje nieskończona liczba uniwersalnych pytań, które można zadać dziewczynie w Internecie, ale często najlepsze z nich wynikają z czegoś konkretnego. Pokaż, że przyglądałeś się jej zdjęciu, pytając o hobby, które jest wymienione w jej profilu, lub o cokolwiek innego, co zauważyłeś.

Jeśli mówiła o podróżowaniu, zapytaj o jedno z jej ulubionych miejsc, w których była. Jeśli wspomina o czytaniu, poproś o rekomendację książki, a następnie ją przeczytaj.

Możesz zawsze ją spytać np. o to, co by zrobiła, gdybyś na jeden dzień zmieniła się z dziewczyny w chłopaka, albo czy wierzy w to, że każdy moment w ciągu dnia jest w stanie zmienić bieg historii.

Pamiętaj też o tym, że istnieją bardziej zboczone pytania do dziewczyny, jednak zadaj je tylko w momencie gdy będziesz pewien, że dziewczyna się w żaden sposób nie obrazi za to, że jej je zadasz. W innym wypadku możesz po prostu sprawić jej przykrość.

Jeśli natomiast Wasza relacja jest na takim poziomie, że możecie sobie zadawać takie pytania, to dopytaj ją o to, jaki lubi uprawiać seks, co jej zdaniem jest najlepszą grą wstępną czy też o to, jaki jest jej ulubiony moment w ciągu nocy którą spędza z chłopakiem.

Erotyczne pytania, które możesz zadać swojej dziewczynie

Większość mężczyzn powoli się do tego przyznaje, ale zazwyczaj jesteśmy po prostu ciekawi. Więc może masz też wiele pytań dotyczących seksu, które możesz zadać swojej dziewczynie. Czasami faceci martwią się, że ich pytania mogą zostać potraktowane w niewłaściwy sposób.

Ale uwierzcie, że dziewczyny również lubią te intymne rozmowy. Dlatego zadawaj te pytania swojej dziewczynie, ponieważ chętnie na nie odpowie. Okazjonalne pytania na temat seksu to zdrowa praktyka w związku.

Jest to ćwiczenie uczciwej komunikacji i pozwala partnerom na bliskie poznanie się, wraz z ich dziwactwami i fantazjami seksualnymi, które mogą ukrywać. Większość zgadza się, że zadawanie pytań i uzyskiwanie odpowiedzi na te pytania może podniecić obie strony.

Pytania do chłopaka (intymne) były przez nas kilkukrotnie omawiane! Tym razem nie skupimy się na tym, jakie pytania można zadać chłopakowi, a pomyślimy o naszych damach!

Więc chłopaki, nie musicie się wstydzić. Zrób listę pytań dotyczących seksu, które możesz zadać swojej dziewczynie. Czas zapytać!

➡️ WYBÓR REDAKCJI TOP5 🏆 ⬅️

Jakie rodzaju niegrzeczne pytania warto zadać dziewczynie?

1. Jakość Twojej „sprawności” seksualnej

Przyznaj się lub nie, zawsze nie możesz się doczekać jej opinii na temat Twoich wyników w łóżku. Wiemy również, że kobiety starają się nie ujawniać tego rodzaju informacji na temat swojego mężczyzny, aby chronić swoje ego. To nie jest coś, czym się podzieli, chyba że o to poprosisz.

2. Jej dziwactwa i fetysze

Zasadniczo mężczyzna chce wiedzieć, co podnieca jego dziewczynę. Ta informacja jest bardzo cenna, ponieważ pomaga poprawić jakość Twojego życia seksualnego, dodając odrobinę smaku dostosowanego do gustów Twojej dziewczyny.

3. Jej fantazje seksualne

A teraz odpowiedz na te pytania. Fantazje seksualne to jedna rzecz, której kobiety strzegą. Są to nieco ekstremalne seksualne dziwactwa, które ją podniecają lub chciałaby spróbować, ale nie odważyłaby się tego otwarcie powiedzieć. 

Mają dziwny lub dziki aspekt, którym normalni ludzie byliby zszokowani, gdyby wiedzieli.

4. Co myśli o Twoich dziwactwach i fantazjach seksualnych

Oczywiście masz własne dziwactwa i fantazje seksualne, które możesz ukrywać. Skorzystaj z okazji i zapytaj ją, co o tym myśli i, czy jest otwarta, aby spróbować lub doświadczyć tych Twoich fantazji.

Tylko pamiętaj: abyście oboje cieszyli się seksualną sesją pytań i odpowiedzi, zadawaj pytania z szacunkiem. Nawet jeśli jest Twoją dziewczyną, mogą istnieć tematy, o których nie będzie chciała rozmawiać. Zastanów się, jakie słowa umieściłeś w swoim pytaniu i bez względu na odpowiedź, zaakceptuj to tak, jak jest i nie oceniaj!

Pytania seksualne mogą również przynosić nieprzyjemne wspomnienia, więc jeśli rozmowa przybierze dziwny obrót, przerwijcie zabawę. Zabawa w intymne pytania musi być przede wszystkim zabawą, jak sama nazwa wskazuje.

Jeśli jednak chcecie zagrać w intymne pytania dla par – oto kilka przykładów przygotowanych przez naszą redakcję.

Zboczone pytania, które możesz zadać swojej dziewczynie

Interesują Cię nietypowe pytania do dziewczyny? W takim razie przygotowana przez naszą redakcję lista przypadnie Ci do gustu! Poniżej znajdziesz listę pytań, które warto zadać swojej dziewczynie czy żonie. Są to krótkie pytania, które pomogą Ci lepiej poznać swoją partnerkę i jej seksualność!

 1. Jak wyglądał Twój pierwszy raz?
 2. Kiedy po raz pierwszy nauczyłaś się masturbować?
 3. Do jakich rzeczy zazwyczaj się masturbujesz?
 4. Jak oceniasz siebie jako osobę całującą się?
 5. Czy lubisz spać nago?
 6. Czy podniecasz się, kiedy jesteś pijana?
 7. Czy kiedykolwiek zrobiłaś to z inną dziewczyną?
 8. Jaka część ciała faceta najbardziej Cię podnieca?
 9. Czy lubisz seks oralny?
 10. Czy uprawiałaś kiedyś seks na świeżym powietrzu?
 11. Czy lubisz erotyczne rozmowy?
 12. Co najbardziej lubisz w moim ciele?
 13. Jak opisałabyś idealną grę wstępną?
 14. Jak musi się potoczyć pierwsza randka, żebyś od razu uprawiała seks z facetem?
 15. Czy kiedykolwiek uprawiałaś z kimś seks i prawie zostałaś przyłapany?
 16. Oglądasz porno lub czytasz erotykę? Jaki motyw jest Twoim ulubionym?
 17. Czy kiedykolwiek zastanawiałaś się nad pójściem na plażę nudystów?
 18. Czy odważyłabyś się założyć bieliznę, którą dla Ciebie wybrałem?
 19. Czy byłaś kiedyś w trójkącie?
 20. Co myślisz o trójkącie?
 21. Wysyłałaś komuś sprośne wiadomości?
 22. Jakbyś się czuła, gdybym poprosił Cię o pozowanie nago do sesji zdjęciowej?
 23. Głośno oddychasz, jęczysz, czy krzyczysz w łóżku?
 24. Jaka jest najdziwniejsza rzecz, której użyłaś jako improwizowanej zabawki erotycznej?
 25. Jaka jest najdziwniejsza sytuacja, w której czułaś się bardzo napalona?
 26. Które z rzeczy, które robimy podczas seksu, kochasz najbardziej?
 27. Czy rozważyłabyś bycie związanym podczas odgrywania ról?
 28. Z którym kolesiem będziesz uprawiać seks, jeśli dostaniesz szansę?
 29. Czy kiedykolwiek uprawiałaś lub myślałaś o seksie ze starszym mężczyzną?
 30. Jaka jest Twoja ulubiona pozycja seksualna?
 31. Co sądzisz o rozmiarze mojego penisa?
 32. Jaka jest pierwsza zabawka erotyczna, którą kupiłaś?
 33. Co sądzisz o innych ludziach, którzy oglądają nas podczas seksu?
 34. Czy kiedykolwiek rozważałabyś zrobienie tego z inną parą w tym samym pokoju?
 35. Całowanie lub lizanie, której części swojego ciała lubisz?
 36. Czy lubisz klapsy podczas seksu?
 37. Czy wolisz, żebym wykonywał długie, powolne pchnięcia lub gwałtowne, agresywne pompowanie?
 38. Jak chciałabyś być uwiedziony?
 39. Czy sprośne gadki Cię podniecają?
 40. O czym myślisz, oglądając jak para uprawia seks?
 41. Ze wszystkich Twoich seksualnych spotkań, które z nich jest najdzikszy?
 42. Ze wszystkich Twoich seksualnych spotkań, które był najdziwniejszy lub najzabawniejszy?
 43. Czy kiedykolwiek myślałaś o włączeniu jedzenia podczas gry wstępnej?
 44. Gdybyś miała szansę uprawiać seks w odosobnionym miejscu, jakie miejsce byś wolała?
 45. Czy kiedykolwiek brałaś udział w orgii?
 46. Czy kiedykolwiek miałaś niegrzeczny sen o członku rodziny?
 47. Co sądzisz o zrobieniu amatorskiego filmiku erotycznego?
 48. Jakie jest najbardziej seksowne wyzwanie, na jakie kiedykolwiek się zgodziłaś?
 49. Czy kiedykolwiek spotykałaś się z kimś z imprezy?
 50. Wolisz być dominująca czy uległa podczas seksu?
 51. Co myślisz o seksie analnym?
 52. Co jest najbardziej przypadkową, nieseksualną rzeczą w mężczyźnie, która Cię podnieca?
 53. Jaka jest najbrudniejsza fantazja seksualna, którą zawsze miałaś, ale nie miałaś odwagi spróbować?
 54. Jaki był najseksowniejszy komplement, jaki kiedykolwiek otrzymałaś?
 55. Jak opisałabyś swojego idealnego penisa?
 56. Jaka jest Twoja ulubiona zabawka erotyczna?
 57. Czy seks analny Cię podnieca?
 58. Ile razy uprawiałaś seks w ciągu dnia?
 59. Ile najwięcej miałaś orgazmów podczas seksu?
 60. Czy chciałabyś uprawiać seks w dziwnym miejscu publicznym?
 61. Który z Twoich partnerów seksualnych zapewnił Ci najlepszy orgazm do tej pory?
 62. Gdybym pozwolił Ci coś ze mną zrobić przez jedną noc, co byś zrobiła?
 63. Czy kiedykolwiek zgodziłabyś się na swingowanie z inną para?
 64. Jakbyś się czuła, uprawiając seks z innym mężczyzną, gdybym ja Was oglądał?
 65. Czy lubisz uprawiać seks pod prysznicem?
 66. Jaka jest fantazja seksualna, którą najbardziej chciałaś spróbować, ale o której wahasz się mi powiedzieć?
 67. Co najbardziej lubisz robić po seksie?

Jak było do tej pory? Trochę niezręczne? Podniecająco? Szczere pytania zadane swojej partnerce mogą pozytywnie wpłynąć na Wasz związek, a właściwe pytanie pomogą polepszyć Waszą relację seksualną. Pytania erotyczne sprawiają,